Najnowsze treści autorstwa momomisiek

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja tu tylko gościnnie nie mam takiej mocy <tanczy>
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Klep te darmy bo przyjdę po wioseczki bracie
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej black, jak się masz? Zwalczasz zło polskich plemion?
  4. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Oddałem za free w dobre ręce braciszku
  5. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ale ja bym Ci chętnie wypierdolił może oczy wróciłby na swoje miejsce :)
  6. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    O przyszła największa melepeta 194. Takiego płaczka w grze to chyba w całej kadencji tej gry nie widziałem. Dobrze, że to gówno z nami nie gra bo byłoby mi wstyd.
  7. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ani front ani FONT. Do tarcia chrzanu się nadajecie.
  8. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Szczyt hipokryzji XD Wpierdolić na starcie 3 człony darm, zrekrutować sanah, flex, cartel i Rafałów i będą coś się wychylać o rekrutacji tym bardziej, że to nie my wyszliśmy z inicjatywą tylko Panika:) napisał żebyśmy go wzięli to takie pierdolenie se w kieszeń wsadź. Z tego co wiem to nie...
  9. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ahahahha no to taki tokiem myślenia to w dzień waszej akcji wyszliście - 20 bo biunar miał 24 wioski , 4 mu zabraliście 20 mu zostało to jesteście -20 na swojej akcji. Dobra odklejka synku. Dostałem jeden cel który miał biunar i te wioski już były w betonie odkąd tam stały. Nieudolna i czytelna...
  10. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    180 w piach i 0 podbojów :)
  11. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Po pierwsze cisza w eterze bo Filipo tak chce więc słuchaj się. Ale jak się już tak bardzo wyrwałeś to sprawdź statystyki pierwszej waszej akcji w Miśki. Zajebaliscie trzema członami w nasz jeden i stosunek RA do RO wyniósł 1:2,25. Nie mieliście wtedy żadnej kosy ani nic i nie przejęliście...
  12. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Landek was już wystarczająco wyjaśnił całym tym postem, odniosłem się tylko do tego co pierwszy raz usłyszałem czyli branie zastów od wojsen :) Reszta tego co napisałeś to opowiadanie dlaczego skosowaliście i jakieś dyrdymały :) Opowiedz lepiej dlaczego tyle osób kończy? Dlaczego...
  13. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Hahahah większej bzdury nie słyszałem. Siedzieliśmy na zastach u Wojsen. Ale odklejka, próbują się wybielić naszym kosztem bo oni siedzieli na zastach pokerów na co Rafały mają dowody. U was jak zwykle kończy się na pierdoleniu.
  14. Map&Stats by Manahir

    Lubimy mieć pod górkę, co to za frajda bić tylko jeden front.
Do góry