Najnowsze treści autorstwa mlecyk97 x Mephiree

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Grillujecie z Mirkiem czy bez niego?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A ci wartościowi gracze to z waszej koalicji czy wroga? :D
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prędkość/ ustawienia świata ma duże znaczenie. Minęło dopiero 2 miesiące a mamy już większość barb zjedzonych. Dodatkowo wioska na start była już częściowo rozbudowana co znacząco przyspiesza tempo.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może tak być. Ale sami sobie to zgotowali. Po pierwszej akcji wymieniłem graczy którzy zrobili 0 RW i RO. Było ich około 8. 5 z nich rozebrali 3 kolejnych przeszło po paru dniach. Według mnie nie wszyscy co przeszli do speed to podstawieni ludzie speed. Część po prostu widzi że rada nie daje...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Z drugiej strony pytanie do rady Wyg bronicie już 3 czy tam 4 akcję, a konta po 400k pkt nie mają wcale RW i RO? Nie wygląda to podejrzanie?:D
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak wyglądała by mapa w przypadku kosy przez APK wstawiał już Tustykat, w dziale kartografia.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W obecnym tempie ta blokada chyba nic nie zmienia.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wstępne ustawienia już są wiec pewnie na dniach. Szkoda ze bez ms i z wieżą strażnicą :( Ale przynajmniej x2 i bez farmy i zbieractwa.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    U wyg lanie podobno, a jak po tej stronie świata?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może pytał ,bo nie chciał być jedyny?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może gołąb pijany i na wietrze trochę go zniosło
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam nadzieję że jeżeli to prawda że speed wypowiedziało pon APK to okres wypowiedzenia jest do połowy maja.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I tak i nie, bo te miejsca z aresami muszą pewnie podzielić xd
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja nie widzę aby ktoś cisnął Adresy z tego powodu, ale mam jednego użytkownika w ignorach i to pewnie dlatego :/
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brakuje dodatkowego myślnika: -jak jest 3 coopów na koncie to na pewno jadą na bocie, bo 3 osoby to za mało aby dać rade ogarnąć konto na tak szybkim tempie.
Do góry