Najnowsze treści autorstwa LukaszUE

  1. LukaszUE

    Świat 50 - komentarze

    I tu muszę Cię wyprowadzić z błędu. Każdy gracz jest względem InnoGames konsumentem, bo nawet jak nie płaci to odbiera w swojej przeglądarce reklamę z której IG ma dochody a jak płaci za premium to jest to oczywiste. W zamian za to może oczywiście wymagać jedynie działającej gry na zasadach na...
  2. LukaszUE

    Świat 50 - komentarze

    @ Up- parametry naprawdę fajne. Ale z tą wdzięcznością to ja bym nie przesadzał. Plemiona to produkt za który płacimy i chyba możemy wymagać tego, że nasze opinie będą brane pod uwagę? @ Drugi Up. A żebyś wiedział, że ktoś się jednak pofatygował napisać :-) Szkoda tylko że między ogłoszeniem...
  3. LukaszUE

    Świat 50 - komentarze

    Nie jest tak źle. APK wystartuje ale w późniejszym terminie. Bo poza tym, że w święta to jeśli to miał być świat dla ekip to nie ma zbytnio czasu na zorganizowanie ekipy. Ale my już zaczęliśmy ogarniać wcześniej więc coś tam już jest zrobione. Dla mnie nie ma osobiście znaczenia w początkowym...
  4. LukaszUE

    Świat 50 - komentarze

    Wszyscy już pisali. Ustawienia świetne ale nie start w święta. Raz, że bez sensu bo ochrona przed atakami prawie non stop a dwa nie wystartuje z tego powodu masa bardzo dobrych graczy Chociaż ja widze rozwiązanie- jeśli bedzie wybó kierunku możemy zarządzić start APK np. 2 tycznia. Te kilka...
  5. LukaszUE

    Szybsze wybijanie monet

    To jest główna opcja dla której gracze wykupują KP. Dlatego nie widzę szans.
  6. LukaszUE

    Atakowanie ludzi z plemienia

    Bez sensu. Jak rozbierać nieaktywne konta? Jak odbijać wioski jeśli jeszcze wróg wioski nie przejął a wiemy, że będzie przejęcie?
  7. LukaszUE

    Poprawki do zasad - dyskusja

    RAZ Zestawiając dwa zapisy i powstaje problem- gracz pisze do innego "oddasz mi swoje konto?" i nie ma tu groźby, szantażu itp. To czy taka sytuacja a) w ogóle nie narusza regulaminu b) jest "próbą pozyskania hasła w inny sposób" i jest zagrożona banem globalnym c) jest jedną z...
  8. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    Czy dokładne ustawienia świata będą znane przed końcem terminu składania zgłoszeń? Dużo osób uzależnia start od ustawień i zgłaszanie się na świat z nie wiadomo jakimi parametrami im nie pasuje. Mnie zresztą też bo nie lubię np. wysokich prędkości na świecie. Brak podania ustawień może...
  9. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    zrób ofa w co 5 wiosce jak będziesz miał dookoła dobrych graczy to nie wróżę żadnej kariery. Gracze defensywni to gracze, którzy wyłącznie mogą nastawić się na darmówki albo zabieranie wiosek słabszym graczom. A słanie ofów na oślep nie daje jeszcze punktów w RA bo jak jest ogarnięty przeciwnik...
  10. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    Też się zgadzam Wioska ruszył głową i mu wyszło :) <żart żeby nie było> Bardzo ważne w tym co napisał jest- zakaz podsyłania wsparcia (dodałbym i surowców spoza plemienia)- to wyeliminuje możliwość grania na multikontach (nie oszukujmy się są w tej grze osoby, które potrafią zrobić 100 multi...
  11. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    Moim zdaniem nie powinno być losowego przydziału graczy do plemion. Ja np. gram z tą samą grupą ludzi już kilka lat i nie wyobrażam sobie, żebyśmy mięli stanąć po przeciwnych stronach. Dlatego nie powinno być losowego przydzielania do plemion. Co do ustawień to w dużej mierze zgadzam się...
  12. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    W związku z odpowiedzią to postaram się przesłać wam zgłoszenie zbiorcze całego składu. Jeśli będziecie uważać, że ktoś się nie nadaje to ewentualnie nie zakwalifikujecie. Po stwierdzeniu ilu graczy zostanie zakwalifikowanych my stwierdzimy czy zagramy :-) Bo chyba sama kwalifkacja nie...
  13. LukaszUE

    Dyskusja wokół turnieju na najlepszego gracza, wodza oraz plemię roku

    Pytanie do organizatorów. Jeśli przedstawię 20- osobowy skład, w którym będą sami członkowie spełniający kryteria to czy pozwolicie nam stworzyć jedno plemię ???
  14. LukaszUE

    Zakończenie gry na świecie

    Ja mam trochę inny pomysł. Plemiona to gra drużynowa, która przynajmniej z założenia ma ma doprowadzić do opanowania świata. Dlatego świat powinien się zakończyć jeśli jedno plemię zajmie 75-80 % wiosek ALE wprowadziłbym jeszcze jedną modyfikację. W sytuacji kiedy na świecie zostaje mniej niż...
  15. LukaszUE

    Narzędzie do planowania ofensywy.

    To nie ma być podobne do zaznaczenia kolorami bo zaznaczenie kolorami widzi tylko osoba która zaznacza. A tu chodzi o to, żeby jeden członek plemienia (nazwijmy go "strateg") mógł wprowadzić na mapę oznaczenia chorągiewkami (lub jakimkolwiek innym znakiem graficznym), które byłyby widoczne dla...
Do góry