Najnowsze treści autorstwa LordSiekier

  1. Special 26!

    Zabawne jak seer wyszedł z pod kamienia teraz i coś pisze "drugi człon flash RO" Niestety albo podkręca, albo tak jak sami ludzie z plemienia o nim mówili, jest ograniczony umysłowo. Druga sprawa, nie ma co przekonywać innych do swoich racji, bo prawda jest jak dupa, każdy ma swoją. Jak na...
  2. Special 26!

    Patrząc na wcześniejszą grafikę umieszczoną przez gracza TT, nie chce zagłębiać się jak mogła wyglądać ta rozmowa dyplomatyczna miedzy TT a Sukuna (KP) Fajny świat był, macie aktywną i sprawdzoną ekipę, mogliście nie zachęcać @Sukuna do odłączenia się, to byśmy coś pograli jeszcze, a tak to...
  3. Special 26!

    * Chyba, że gopniku przyznajesz, że TT= te śmieciowe plemiona wymienione wyżej Kto Wam to PP sponsoruje, chyba LGBT hehe
  4. Special 26!

  5. Special 26!

    Jakbyś zobaczył raporty z ataków na tych "głównych grajków H" to byś się zdziwił. Ja z zasta przejąłem gracza .H. 11minut grubym od SeerDeathReaper i zdążyłem offa w tej wiosce zrobić ,a on jej nie zaatakował nawet.
  6. Special 26!

    Tymczasem Kombajn <rotfl>
  7. Special 26!

    Na termometrach moi drodzy za nami ciepła noc, bo aż +20 stopni. Z rana nieco chłodniej co prawda bo widzimy na termometrach +6, ale mimo nadchodzącej jesieni temperatura utrzymuje się w granicach +5 do +20.
  8. Special 26!

  9. Special 26!

    Bardzo mnie to cieszy, tak naprawdę to przyszedł tutaj, pokazał, że go to nie ruszyło a Wy mu jeszcze lajki dajecie :)
  10. Special 26!

  11. Special 26!

  12. Special 26!

    Dobra, nie płaczcie już, wysłaliście offy zburzyliście chłopa wohohoo, gra toczy się dalej Pewnie zniknę, ale z własnej woli, a Ty znikniesz w konsekwencji ciągłych ataków :cool: Chcieliście wydymać warzywo, a warzywo wydymało was
  13. Special 26!

    Dołączenie do wojny nie jest równoznaczne z atakami szminka. dAT.. 08.09. 16:47 Dobry. Nie wiem dla mnie i tak ten pon już nie istnieje. Ale go wypowiadam, pon kończy się dnia 16.09. A powołując się na słowa twojego wodza, ten pon nie istnieje. Chyba, że Holidays = ukryty człon TT to rozumiem
  14. Special 26!

    Na razie to TT przegrywa wojnę, wieczorem wrzuce staty z podbojów
  15. Special 26!

    Dobra, znudziło mi się już, ale dzięki za atencje. Będę jutro, papappa Jeszcze tylko napisze, że jak zobaczycie ataki od moich ludzi, to to fejki nie będą :) Już przygotowania ruszyły, mówiłem, że ja nie chce wygrać ale pomogę komuś jak ktoś pomoże mi?
Do góry