Najnowsze treści autorstwa Lonsdale..

1. Lonsdale..

Classic- dyskusja przedstartowa

Jestem za
  2. Lonsdale..

Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Przeciez kazdy wie,ale i tak smieszy XD
  3. Lonsdale..

Raczej gdy życie ci się wali nie myślisz o głupiej grze,dla ciebie może to wszystko dla mnie to gra tak samo jak fifa czy cs :D Powodzenia wszystkim,nie wbijam juz tutaj wole skupic sie na farmie ;D Powodzenia !
  4. Lonsdale..

Nie wchodzę tutaj bo niema sensu czytać tych bzdur,czas pokaże :)
  5. Lonsdale..

Tego nie napisalem,to ksoks pisal ze nie bylem w top100 farmy podczas ochronki,nie ja.Ja mu tylko odpowiadam.
  6. Lonsdale..

Podczas ochrony bylem w topce farmy,nigdy nie pisałem do nikogo zeby oddawali mi wioski,za to ty zjadasz darmowki najlepiej,ale problem w tym ze to faktycznie twoja darmo,jak 4 inne obok,ale to już Support zweryfikuje,wystarczy wejść w tw stats i popatrzec nicki waszych nalesnikow od razu...
  7. Lonsdale..

Hahaha,a Kensey wcale nie pisał ze robi ci darmowke XD Nikomu kosy nie wbilem,a to ze startujecie z 4 członami darm bez poinformowania sojusznika to już wasz problem. Podbijasz fakt ale darmowki na starcie do póki sie nie skończą XD
  8. Lonsdale..

P.S jak obstawiacie ile ksoks zje darmówek?Ja myśle ze koło 10 to bez problemu :D
  9. Lonsdale..

rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Jak bd miał chwile moge wbic na jakis trening :D
  10. Lonsdale..

Zajmowanie miejsca

W tytule najlepiej nr wygranej rundki :D
  11. Lonsdale..

Jezu jedna porażka i wielkie halo,ludzie obudźcie się repka teraz była z łapanki dużo graczy nie grało od dawna brak czasu,zycie prywatne,nie maja tyle zgrania co repka grająca w 4 czy 5 osób,poza tym rumunia zawsze była mocna.Kiedy zrozumiecie że to tylko gra,fakt może skład jest do lekkiej...
  12. Lonsdale..

Gratki wygranej :D
  13. Lonsdale..

Raczej nie chciałbym się załapać,uważam się za średniaka raczej a takich sporo np:ty,u mnie brak umiejętności i czasu D:D
  14. Lonsdale..

Przepraszam o tobie zapomniałem ;) Ale i tak props bo nie widzieliście losera haha I tak w ogóle to gdzie najlepszy sojuszkowicz na SP Funny?
  15. Lonsdale..

Barca2? Serio memento już lepszy,trochę branie ludzi na siłę A nie jakas selekcja