Najnowsze treści autorstwa Guziol1

  1. Wersja 8.25 - komentarze

    AF ze skryptem do 'znikania' wiosek już działa normalnie
  2. Wersja 8.25 - komentarze

    działa lepiej, bo niby szybciej wysyła, ale tak naprawdę to omija połowę... masakryczne lagi, nie da się famrić ;/
  3. Światy 84 i 85 - dyskusja

    nie, ataki mogą wchodzić w jednej sekundzie, ale ich kolejność zależy tylko i wyłącznie od kolejności wysłania czyli jak Ty wyślesz synchro w 1sek to koleś nie może wbić klina pomiędzy ataki
  4. Światy 84 i 85 - dyskusja

    też jestem krótkodystansowcem... potem gra się nudzi, morale wnerwiają... wiem że gra na s82, ale na tym też zacznie i na początkowym etapie raczej nie będzie jedno z drugim kolidować ;)
  5. Światy 84 i 85 - dyskusja

    na s78 nie grałem, na s80 miałem tego pierwszego rabusia, ale w sumie mi się nie należał, bo na drugi dzień przebili rekord o jakieś 200k, podczas gdy mój wynosił koło 700-800 :) zobaczymy jak tutaj, ale wątpię, że zyskam jakiegokolwiek rabusia dopóki będzie grał Kmicic :)
  6. Światy 84 i 85 - dyskusja

    a co ja przepraszam bardzo robię takiego szczególnego, że 'chcę być rozpoznawalny'? :D Sofizmatyczny, jak to nie, przecież właśnie wszystkie już poszły ;p nie miałem zaczynać, no ale ominąć takie ustawienia to aż grzech :D
  7. Światy 84 i 85 - dyskusja

    no na s80 :) nawet wytrzymałem trochę dłużej, niż na s70 i s74, bo do 50 wiosek, a nie 30 ;p
  8. Światy 84 i 85 - dyskusja

    a miałem sobie dłuższą przerwę zrobić :) niestety ustawienia świata s84 wręcz zmuszają do gry ;p - brak kościoła - milisekundy są, więc można klinować - sprzedawać surkę za PP też można, więc można nałykać PP - nieograniczone farmienie czyli w sumie to na co czekałem :)
Do góry