Najnowsze treści autorstwa goroncecienrzarufki.PL*

  1. Mapki dla 199 od Stuknietego

    @Stuknięty jutro kończy się za 13 minut
  2. Special 27

    Coś się musiało zmienić, bo na coś te 4k po wydałeś:d no szkoda że zapomniałeś tego ostatniego ss przyciąć żeby tych stron nie było widać, ale sam się wkopales:d Nie chcesz już nawet moich logów widzieć, jeśli masz mi pokazać swoje, więc coś sobie ukrywasz kłamco, kosowniku i chorągiewko:d Nie...
  3. Special 27

    Gdyby używał i przyznawał się do tego że używa, nie miałbym nic przeciwko, bo przecież to świat z pp. Natomiast jeśli próbuje kłamać że nie wydawał pp-ków, a wydawał, to jest już po prostu zwykłym klamcą @Frontowy Penetrator to co pokazujemy all logi, czy już nie jesteś taki pewny tego co pisałeś?
  4. Special 27

    A dziękuję, wzajemnie
  5. Special 27

    Po prostu się martwię, gdzie zgubiłeś 4k pp, jeśli nie na specjalu, może to kmic Ci podkrada, przekonajmy się wszyscy:d Jeśli nie kłamiesz i nie wpakowałes tutaj pp, to co Ci zależy? Wyjdzie przecież na Twoje, Twoja racja etc. Widać było na tych screenach, że jednak coś tego pp ladowałeś...
  6. Special 27

    Wstawię all logi od początku trwania tego świata, jeśli ty również to zrobisz :d
  7. Special 27

    No spoko, fajnie, tylko pokazałeś znowu stronę z "zarobkami", noi "zarobiłeś" na niej +-500pp i patrząc na to że do dnia dzisiejszego jest takich stron 10, to mogę na spokojnie założyć że zarobiłeś +-4k pp. Więc jeśli wtedy miałeś 5k pp, zarobiłeś 4k, czyli powinieneś mieć w dniu dzisiejszym na...
  8. Special 27

    Świat na którym masz zamiar ruszyć w przyszłości jak mniemam to świat z pp, ale czemu z pp, skoro ty za po nie grasz i swoim skillem po prostu wbijasz sobie topke. Nie lepiej na świat bez pp? No chyba nie lepiej bo tam do etapu 5 wsi byś nie dograł, beka z Cb kłamco xd
  9. Special 27

    Sam się wkopales, brawo, to lubię:d Wstawiles ss z logów przed tym jak świat ten nie wystartował, tylko pokazując z innego świata, logów z dnia 6.08 i wzwyż już nie pokazesz, bo ładujesz tam spore ilości po, klamca, kosownik, chorągiewka, jednym słowem człowiek gnida, brawo
  10. Special 27

    Ten pierwszy są trochę useless, bo świat wystartował dopiero 3.08 i giełda była pusta bo ludzie po 26 pkt mieli xddd od 6.08 już sutka była na giełdzie, ale screenów z wtedy jakoś nie wstawiles, czyżbyś chciał coś ukryć?:d
  11. Special 27

    Jak mam zamknąć mordę to wstaw w spilerach logi od początku świata(wtedy nic nie zasmiecisz). No tylko niestety nie możesz ich wstawić, bo masz tam wydane przynajmniej że 3k pp w początkowym etapie tego świata:d
  12. Special 27

    Odnieś się może do całej wypowiedzi w szczególności do tych kos/zmian plemion. I w czym niby Ci mam rację przyznać - widać na tym screenie, że wydajesz pp-ki na coś więcej niż kp/af/bonusy do surki - na etapie w którym masz 25 wioch, co potwierdza to co ja pisałem. Poprosiłem Cię jedynie o...
  13. Special 27

    W miarę zgadzam się z tym co tutaj napisałeś Z tym się zgadzam, jednak miałem jeszcze zrekrutowanych 6 szlachciców, którymi mogłem na spokojnie kilka odbitek zrobić, nie we wszystkich wioskach mi te kuźnię pozbijaliście, oraz miałem wojo na kliny i odbitki, bo cały czas uciekałem i nic mi wtedy...
  14. Special 27

    Nom, nie grałem, podbili sobie puste wioski - 4 jak na 3 graczy w 24h to w sumie bardzo mało, myślałem że już 3/4 konta nie ma. Gdybym grał, to nie straciłbym nic przez 2/3 dni na pewno, gdyby zabierali się do tego tak jak wczoraj. Ćwiartki bym nie zdominował, nie ładuje pp i nie gram wgl na...
  15. Special 27

    Tego offa sam sobie rozbił - zbiłem mu popa i drugim full offem którym wbijał sobie go rozbił Po tych raportach i kilku innych z klinów etc Frotnowemu troszkę odechciało się mnie wczoraj atakować. Jeśli dobrze liczę to 3 offiki ubite na moją korzyść, dla niego 0 :) Pokaż mi raporty...
Do góry