Najnowsze treści autorstwa Gax *4*

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mniej jednak dla mnie to już jest poziom zboczenia z grą. Wyobrażam go sobie jako grubaska takiego nerda w okularkach. Udanej majóweczki i grillowania :)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ooo, a co ten gostek ma tyle blaszek? On jeździ na wózku czy nie wychodzi z domu? Albo ma tak dobrego bota? On kwartał życia w roku musi spędzać w grze... o ale ludzie mają nasrane we łbie.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko on nie wie, że chodzi o niego samego, chociaż może wie ale nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Tam u niego układ nerwowy jest niczym potencja 90- latka... Cieszę się, że podzielasz moje zdanie kolego :) Miłego dnia
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież żadna kobieta, by czegoś takiego nie chciała, no chyba że stara karyna za szluga... On nie pracuje, jest na utrzymaniu rodziców i choruje psychicznie. Obstawiam jeszcze, że to może jest ćpun. Jest niestabilny emocjonalnie. Wystarczy poczytać dowolne 5 stron tej zakładki. Jak gram nigdy...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co do moich treści, to kwestia rozumowania tu się kłania. 1 persona wyciągnie z tego jedno zdanie, a 2 zrozumie całość. Akurat dałaś złe porównanie co do firmy, albowiem pracuję w korporacji i wiem co się ma na rzeczy. W firmie dla pracownika liczą się głównie zarobki i możność ich zwiększania...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli chodzi o Kamila to trochę go znam. Jest w porządku i to naprawdę swój chłop. Wiem o tym, że każdy chce wygrać i cel uświęca środku, a to tylko gra. Zrobią co będą chcieli i tak jak każdy robi i kombinuje na wszelakie sposoby. Tak się złożyło, że plemię Speed w dzisiejszych plemionach jest...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak czasami czytam i widzę, że jednym z wysrywów jesteś tu ty gnoju. Nic dziwnego, że gra zeszła na psy i gra coraz mniej ludzi skoro takie gnojki tu piszą od rzeczy. Nie dość, że mały gnój to jeszcze lewak.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co niektórzy nie potrafią skupić się nawet przez 1 minutę. Dlatego gubią się i później źle interpretują wypowiedzi. Ty z pewnością do nich należysz, bo głowę masz zrytą nie tylko od pisania tutaj ceregieli, ale rodzice cię dobrze nie wychowali. Na szczęście nie jesteś tu sam. 3maj tak dalej.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    KD i KO to trujące funkcje w plemieniu, dlaczego? bo liczy się systematyczność, a rozmawiamy o internetowej grze w której nie każdy posiada raz zarazem czas. Żeby dobrze ogarniać funkcje, które wypisałaś potrzebne jest dobrze ustawione życie rodzinne czy zawodowe, albo masa wolnego czasu. Nie...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kim jest według ciebie skillowy gracz? Ustawiaczem wtryskarek, pracownikiem stacji benzynowej czy byłym żołnierzem, a może fizykiem jądrowym... Jeśli chodzi o skillowych, masz na myśli takich co nie odchodzą od komputera czy używają botów? <lol> Każdy gra na tyle na ile pozwala mu czas i na ile...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Człowieku na świecie jest kilkadziesiąt plemion i kilka tysięcy graczy. Jeśli wlepicie nawet 500 banów za oszustwa wstecz i na już z kasacją to sytuacja nie zmieni się, nadal pozostanie kilkadziesiąt plemion. Mało tego mniejsze plemiona urosną automatycznie w siłę i ich gracze zakupią funkcje...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie chcę być niemiły, ale z doświadczenia wiem że dyskusja na forum o internetowej gierce tak naprawdę do niczego nie prowadzi. Piszemy o głupotach i sami jesteśmy głupi. Jak dłużej pograsz to w twojej głowie zacznie powstawać pogląd nt. ludzi w to grających. Ktoś kto pisze więcej niż 5 postów...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uważam, że nie masz racji co do nowych światów. Przecież wszyscy ci, którzy dostali już za to bana mogą dostać z miejsca kasacje i będzie sprawiedliwie. Takich osób zapewne nie ma zbyt wiele. Byłaby to przestroga dla innych i nauczka dla cwaniaczków. Nie zapominaj, że to jest gra a nie Państwo...
  14. Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Jak cię czytam przychodzi mi na myśl tytuł pewnej kreskówki, mianowicie Świat według Ludwiczka. Nie wiem co ty ćpasz czy na jaką chorobę psychiczną jesteś chory, ale pewnego dnia obudzisz z ręką w nocniku i twoja głowa sama doprowadzi do twojej zguby. Rób tak dalej, to parę dni bez internetu i...
  15. Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Tak czytam raz po raz nowe wpisy czy wątki i myślę że ty jesteś pierdolnięty z tą listą czy jak? Nie od dziś wiadomo, że ludzie spędzający multum czasu w internecie mają mało wspólnego z prawdą i rzetelnością. Przekonałem się o tym nie raz jak prowadziłem własne plemię czy miałem kontakt z...
Do góry