Najnowsze treści autorstwa Doktor Hałs312

  1. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    na pewno lepszym niż nieistniejące wITAM :)
  2. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    akcja po akcji APK systematycznie przepycha witajców, doprowadzili już do upadku plemienia jako niezależnego tworu (co zaliczam jako pokonanie wITAM, bo już nie istnieje), po wchłonięciu przez TI dalej ich klepią. Gratuluję psychy ale na samym copium daleko nie pociągniecie.
  3. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No jak pisałem wcześniej, w APK stabilnie, akcja i +25, oczywiście def z TI przyszedł w ostantiej chwili i pewnie byłoby totalne załamanie frontu gdyby nie on, ale dobrze wiedzieć że nie zatrzymali upadku wITAM tylko go spowolnili.
  4. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czyli w sumie podobnie do poprzednich akcji, tylko na gorszym stosunku RO/RA bo bunkry urosły, ale też większy potencjał ofensywny to jest czym je rozbijać. Jeszcze ze dwa lata i w końcu dokopiecie się do wiosek TI żeby srpawdzić czy umieją coś bronić czy tylko zasłaniać się innymi i defa...
  5. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiem gdzie, nie mam komend ze SPEED ale Ksoks i Lord Baelish raczej nie poszli do Klasyka na pogaduchy na czacie
  6. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślałem że jakieś większe dramaty typu masowa kosa xd a to kasacja średniej wielkości konta, 42 wioski to jeszcze nie dramat
  7. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    co tam się wydarzyło że tak dramatyzujesz? Jeszcze 3-4 dni temu tak bardzo klepaliście "cieniasów" z lohns i klasyka? :)
  8. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Klasyk to już nawet zaczęliście defować z tego co widzę ;)
  9. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I kto tu mąci i straszy próbująć przekonać wroga żeby zmienił stronę bo u siebie nic nie ugra? xD Powtórzę, nam nie zależy na skłóceniu wITAM i TI, nawet lepiej dla APK bo jakby wITAM przeszło na naszą stronę to TI pada na długo przed zamknięciem składu i faktycznie trzeba będzie ze SPEED iść na...
  10. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    gdzie nie pójdą będą musieli na czyjeś wioski wskoczyć, z !N! frontu mają 0 a z wITAM 10 wiosek zabunkrowane pewnie na 50 offów każda xD Chyba że pierwsza akcja w wITAM poleci na 2000 offów i przejmie 15 wsi, poszerzając front do jakichś 12 kratek i dając szanse na +20 w drugiej fali xD
  11. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie odniosłeś się do witam wchłoniętego przez TI to raz Dwa to że jedyną szansą dla południa w obecnej sytuacji jest, że padnie jednocześnie NS/love ORAZ Ares, jeśli któreś z tych plemion przetrwa, to poludnie na 90% przegrywa wojnę w obecnym ukladzie. Trzy, APK szanse na kosę w speed miałoby...
  12. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czekam na kontrargumenty, ja nikogo nie muszę skłócić, to wy próbujecie skłócić APK i speed. APK jest w bardzo stabilnej sytuacji, powolutku i do przodu, tu +20, tam +15 i tak się powoli żyje na tej wsi. APK to twarde stare dziady które są przyzwyczajone że światy się gra latami, jak nie umrą że...
  13. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że prawie miesiąc temu dałem konto do rozbiórki i komentuje już tylko z ciekawości co tam się dzieje na świecie xD i nigdy na żadnej hejce mi nie zależało, na 100 przegrałem z honorem tam gdzie zaczalem, na 150 przegrałem tam gdzie zaczalem, na 170 przy...
  14. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zaprzecz któremuś że stwierdzeń poniżej: 1. Nie ma już plemienia "witam graczy" na S200 (jest Witam Ti) 2. Nie można się oficjalnie skontaktować z byłym zarządem byłego plemienia Witam Graczy w celach ustalania z nimi czegokolwiek (Brika w opisie Witam Ti) 3. Plemię "Trochę Inwencji Twórczej"...
  15. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie ma już wITAM, moment w którym w opisie do kontaktu jest załozyciel innego plemienia i zmieniona nazwa można spokojnie uznać że jest już tylko pięcioczłonowy kolos zwany TI a witajce podkuliły ogon i uznały swoją porażkę jako ekipa na tym świecie. Jako gracze czy radni grają dalej, ale już w...
Do góry