Najnowsze treści autorstwa Doktor Hałs312

1. Doktor Hałs312

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

A to nie wiedziałem, w takim razie faktycznie prawie 500k RO wbite, ty samym współczynnik RO/RA jednak wędruje sporo ponad 1, czyli jak na ten etap dobra obrona i raczej akcja na plus a nie minus dla Misiaków.
  2. Doktor Hałs312

PORZĄDNIEJSZA Analiza niż tamta

Pisz pan w końcu ile można czekać.
  3. Doktor Hałs312

Ładna jatka jak na pierwszą akcję serwera, ponad 300k RO i RA wbite i chyba lekka przewaga RA nad RO czyli wjazdy dość celne, ciekawe kto na tym wyjdzie lepiej, czekamy na pierwsze przejęcia w wojnie bo to one zadecydują o zwycięstwie a nie burzenia.
  4. Doktor Hałs312

czepianie się 8-człnowej akcji kiedy samemu ma się 3 człony + 2 człony darm + cholera wie ile agentów "incognito" jak ten edek to trochę hipokryzja xD
  5. Doktor Hałs312

O to tak sie tym razem darmy Misiaków nazywają? xD
  6. Doktor Hałs312

To że reprezentujemy opcję Nkowską to nie znaczy że gra tu takie plemię :D
  7. Doktor Hałs312

Ale tu eNki nie grają, bez sensu
  8. Doktor Hałs312

Zaraz bana od Gwiazdeczki wyrwiesz i się skończy spam głupotami na FO, tu jest miejsce na poważne dymy a nie jakieś trollkonta z rangą chłopa
  9. Doktor Hałs312

Ale beka typ co sam ze sobą pisze żeby nabijać posty xD
  10. Doktor Hałs312

Bez tego plemienia mam akurat dwa wygrane światy, przez nich jeden przegrany i z nimi jeden przegrany ;) Fajnie że wbiłeś miecznika na forum ale jeszcze ci troche brakuje
  11. Doktor Hałs312

Szybki check gdzie grasz, EVR razem z tym "botspeedv3", panu już podziękujemy za opinię i zapraszamy na Arkadię.
  12. Doktor Hałs312

Scott nie warto z plebsem rozmawiać, Nie daj mu się wciągnąć w tą rozmowę, intelektualne zapasy w błocie to terytorium gdzie ma przewagę gospodarza zawodów.
  13. Doktor Hałs312

Dzięki że odpisujesz mu za mnie, ja się więcej nie zniżę do chłopstwa bo to urąga szlacheckiej godności
  14. Doktor Hałs312

Haha jakiś chłop i odpisuje, dawno się tak nie uśmiałem. Idź tam gdzieś w liczeniu do 50 czy coś nabierz ogłady trochę chamie zanim wejdziesz między szlachtę forumową.
  15. Doktor Hałs312

DYMY na razie takie 2/10 ale przynajmniej coś zaczyna się dziać. Jak tam wasze huty żelaza, moja już na 25 poziomie