Najnowsze treści autorstwa detox-112

  1. detox-112

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Kto to ten jaca nie zna typa wyszedłem z obiegu ale jak ktoś chce to mogę chętnie podregulowac towarzystwo albo pojedyncza jednostke
  2. detox-112

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Co to za pionas
  3. detox-112

    Wher szybkie

    Co racja to racja. Pajace nie potrafią wyłapać bociarzy A było ich kilku na serwerach Gandalf itp i inne przybysze z zagranicy. Polaczki też cos tam mieli ale to nie tak razaco jak tamte pokemony. I nic admini nie robili mimo że było oficjalne zdjęcie czy tam filmik jak gandalfik se na 2...
  4. detox-112

    Dlugie rundy

    Jebac was cfeli przekładamce jebane
  5. detox-112

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Hahaha przekładańca to cwel jebany hahah
  6. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    O ojciec zagrał runde pozdro byku widzę top3 wbił hehe dawaj na priwa
  7. detox-112

    RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    makap tez jestesm za tym by byly jak keidys grafiki rudny po 2 godziny itp a nei ciagel jeden schemnat... tumany to wyznaczaja. a mozna bylo by cos urzomaicic. a tutaj urozmaicienie polega na tym ze co jaksi czas ustawiaj rundy na 5 dni dla marcelkow lowcow brabarek... w co nawet nie wchdpoze bo...
  8. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hahaa Marcelek łowca Barbar do tego się tylko nadajesz tffu na ciebue zaraz Niemce cie rozpracują hehe
  9. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hmm dosyć slaba kontra w dodatku zapinananialem se włączyć kartę i musiałem w pamięci liczyć ehh zdziwiłem się ze sie nie pomyliłem o 10,skeund hehe
  10. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Co wy nie wiecie co się dzieje? Oni mają mnóstwo skryptów ten cameronik czyli gandalf321 obecnie to kiedyś pokazany było zdjęcie 2 monitory obok siebie program do skryptów chyba że 30 naraz wsyztsko robił za niego. Z tymi madzybami ciężko wygrać kilka razy dostali baty ale zazwyczaj KaDy się boi...
  11. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Klasyczny i kill u defiarz nienawidzę go odrazu waliłem go po ochronie
  12. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Sitek gratuluję rundki nie wiem jaki miała przebieg ale i kil u nie wygrał i oto chodzi
  13. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę robić żadnych screenów bo wiem jak było i to co pisałeś też mogłem tu wkleic że wybiłeś po to bym nie ugrał nic No cóż twoja misja się nie powiodła mając większą armie nie potrafiłeś mi dać rady i jeszcze piszesz ze przez pół mapy jak mialem do ciebie 16...
  14. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ty wiesz swoje ja wiem swoje finalnie wystarczy wejść w ranking taki był twoj zamysł by mnie "zjechać" a sam zostałeś pojechany wkleiłeś dla siebie wygodne screeny też bym tak zrobił bo było by mi troszkę głupio przegrać w taki, sposób dlatego tak cie to dotknęło do tej pory sobie zadajesz jak...
  15. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mogles dać wlansie raport jak masz 1 k lekkiej a ja 100 tipa i 100 lk i właśnie tym marnym wojskiem cie pokonałem. Próbowałeś tam sobie spamować lekka ale to niestety nie bardzo zdawało egzamin cóż rozumiem cie w zupełności porażki bola ale nie załamuj się są jeszcze rudny świat się nie kończy...
Do góry