Najnowsze treści autorstwa Damszot x Szeri

  1. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Angesolife ani to śmieszne, ani zabawne, skręca max
  2. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Coraz lepszy kontent tutaj macie
  3. Damszot x Szeri

    Leszczowa Kartografia

    @Leszcz Kartograf kiedy jakiś upgrade?
  4. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @PieniaczPolski a weź zrób fikołka i nagraj
  5. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jak procentowo wyglądają obecnie obie koalicje na mapie?
  6. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ? XD
  7. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widzisz z Tobą dyskusja jest taka, że jak nie masz argumentów to zaczynasz wyzywać innych i na tym kończy się dyskusja. Myślałeś, że wystarczy zrekrutować bądź przejąć władzę w każdym plemieniu i już? Rozmowę z Tobą można porównać do wysrania się i wsadzenia sobie z powrotem gówna do tyłka -...
  8. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przecież w 3 tygodniu gry cała nasza ćwiartka już była zrekrutowana przez Was. Jak poszukam to nawet znajdę posty jak pisaliśmy, że nie można nawet rekrutować nikogo z mapy bo większość osób znajduje się już u wroga. W kulminacyjnym momencie mieliście ponad 20 członów, także o czym mowa...
  9. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja bym na waszym miejscu Pieniacza dał do rady. Wystarczy, że poświęci 3% czasu jaki spędza na pisaniu farmazonów na FO na organizacje i będzie git.
  10. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobra ale ja nadal nie wiem jak Pieniaczowi na imię :/
  11. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    E tam przesadzasz, kiedyś ich to bawiło nawet.
  12. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @PieniaczPolski jak Ci na imię?
  13. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No tak, u Nas były bany bezpodstawne, które zniknęły za 2 dni i dostaliśmy informację, że jesteśmy niewinni. To, że w waszej ekipie rada zostaje zbanowana za boty, niektórzy dostają kasację bo to już nie pierwszy ban na tym świecie to czyja wina? Nauczcie się grać bez botów, każdy kto używa syfu...
  14. Damszot x Szeri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No i co mi z Twoich wypocin? Miała być szybka weryfikacja i wywóz UNDER, a obecne statystyki i dotychczasowe akcje mówią zupełnie co innego. Na Twoim miejscu skupiłbym się na grze, pomocy w organizacji a nie robieniu z siebie błazna na FO na każdym świecie. Jeśli brakuje Ci argumentów do...
Do góry