Najnowsze treści autorstwa Chubi i marcinzero

  1. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A Legionowa nalezy sie mi Raczej nie, jakbym Ci zamowil hawajska a sobie z szynko i masakrapone to bys zjadla moja i ja bym musial jesc ananaska Do hawajskiej to by trzeba bylo sos czostkowy i keczap wziac
  2. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Tak sobie wbiłem poczytać wylewanie sików na 3 i 4 stronie i serdecznie Ciebie pozdrawiam @miodolce Nie identyfikuje siebie jako konfederata ani nie zamierzam nikogo bronic, lecz uwazam ze taka pozbawiona kregoslupa moralnego i godnosci dwulicowa kurwa jaką jestes razem z tym adriankiem z...
  3. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Będzie Chubsonowa za 174 dni. Albo Chubi x Cysia, jeszcze nie zdecydowałem
  4. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    To do zobaczenia za 175 dni Przeprosiny przyjęte, oby mi to bylo ostatni raz taka szopka
  5. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie myslalem ze kiedykolwiek do tego dojdzie... ale znalazłem ładniejszą od Ciebie :(
  6. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A czemu Ty czytasz grupowki ode mnie kiedy nie sa zaadresowane do Ciebie???? @kmic zglaszam czytanie korespondencji do osob niezaadresowanych
  7. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Brzmi jak dojebany tekst na dziarke na klacie. Na lewej stronie - od serca. <3
  8. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie, to była samowolka drugiej strony :(
  9. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wszystkie są nasze
  10. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Tez bym popatrzyl na to One Piece ale jedyna sztuka na jaką patrze to moja @Bogdan Kot
  11. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Chyba nie, ona chyba już mnie nie lubi :( z resztą kto by jej sie dziwił
  12. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    hipokryzja jest wtedy kiedy brechtacie o tym kiedy nas spotyka to pierwszych dziwnym trafem kiedy legion rzucil zaczely sie sypac u was, jeden za drugim - i tu już nie brechtacie, gorzej, zamiatacie pod dywan i dziwnym trafem, to nie wygląda na pojedyncze przypadki ;/ sam fakt banow chuj...
  13. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Hipokryzja 54 języki Artykuł Dyskusja Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Wyświetl historię Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda[1]. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych...
  14. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    to zmiencie frontowca
Do góry