Najnowsze treści autorstwa Ceraves

  1. Ceraves

    Widoczne archiwum starych światów

    Zadałem podobne pytanie do Supportu, dowiedziałem się, że Archiwa for ze starych światów są, jednak są ukryte dla użytkowników. Również podpisuję się pod tym, aby je udostępnić do wglądu dla użytkowników <bo w sumie czemu nie?> sam miałem kilka fajnych mapek i analiz choćby ze s27 i s110, które...
  2. Ceraves

    Ile pyszności w miseczce? ;)

    łoncznie bydzie 111 bombonów
  3. Ceraves

    Wersja 6.1

    Ograniczenie ataków... Z jednej strony dla tych najszybszych rzecz irytująca... Choć ma swoje plusy. Po wprowadzeniu update'u skończą się (mam nadzieję) praktycznie bezpodstawne bany o używanie bota za wysłanie 4 ataków w jednej sekundzie... Dawniej kto tak atakował musiał się liczyć z dość...
  4. Ceraves

    Świat 36

    Generalnie świat ma konfigurację jak na s27 z tą różnicą tylko, że jest szybkość 1.6 a nie 1.0... Nie ma co, zapowiada się ciekawa rozgrywka. Wyjadacze ze starszych "kościołowych" światów powinni się tam czuć jak ryba w wodzie...
  5. Ceraves

    OBRONA

    Pomysł beznadziejny ;f Nie wiem czy wiesz, ale mur obronny na 20 poziomie podwaja siłę wojsk obronnych... Jakby ten murek nic nie dawał, to nikt nie budowałby we wioskach off taranów do jego niszczenia... Poza tym Murek ma być dodatkowym bonusem do obrony... Główną rzeczą jest wojo... Pomysł...
  6. Ceraves

    Dźwiękowe powiadomienia o nowych wiadomościach i raportach

    Pomysł uważam za dobry, jednak sygnał dźwiękowy przydałby się wyłącznie we wiadomościach/wybranych raportach, gdyż na forum plemienia byłoby to raczej mało praktycznie i denerwujące, z resztą nie spotkałem się jeszcze z forum mającym takie udziwnienie... W rapkach byłoby to o tyle dobre, że...
  7. Ceraves

    kmic (ten zły)

    Odnośnie banowania... Wnioskuję, że wszystkie bany są banami na ip, jak więc banujecie graczy ze zmiennym ip? Jest to dla was rzecz niewykonalna, czy może macie i na to jakieś "swoje" sposoby?
Do góry