Najnowsze treści autorstwa BartekS96

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Śmiej sie śmiej. Dużo czasu wam nie zostało.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Odpowiedź od supportu: "W sumie może Pan mówić o szczęściu, bo gdyby ją Pan podbił to byłby Pan pierwszym na liście podejrzanych o wykorzystanie fejk konta do własnych potrzeb." Taki macie support w grze! A plemie które ma 12 fejk kont teraz sie śmieje i nie ponosi ŻADNYCH konsekwencji.
  3. Znikająca wioska przy poparciu 23 - błąd?

    Aha.... czyli miałem przewidzieć że jest to "fejkowa wioska" i nie poświęcać całej nocy na przejmowanie jej? A co z właścicielami tych "fejkowych wiosek"? Teraz nam sie śmieją w twarz i nie ponieśli ŻADNYCH konsekwencji!
  4. Znikająca wioska przy poparciu 23 - błąd?

    Czyli plemie które zrobiło sobie 12 "fejkowych wiosek" i nas atakowało z nich teraz może sie z nas śmiać? A my mamy cierpieć? To może oddajcie nam wojsko które straciliśmy przy atakach. To jest skandal! Zero indywidualnego podejścia, a po to jesteście "supportem".
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tragedia, chłopy dzisiaj straciły 12 wiosek (prawdopodobnie bany przez multikonta) w tym chyba 2 które przejmowaliśmy. Co to ma być w ogóle?
  6. Znikająca wioska przy poparciu 23 - błąd?

    Cześć, Atakowałem dzisiaj gracza, zostało mu 23 poparcia i po tym ataku wioska zniknęła. Czy tak powinno być? Gracz przeniósł wioske na arkadię? W takim razie powinna zostać przynajmniej barbarka. W załączeniu dodaje raporty. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Prowadzimy wojnę z tym...
Do góry