Najnowsze treści autorstwa *Aikid*

  1. *Aikid*

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Fakt nikt mi nie uwierzy. Gram od św 1, na 20 pracowałem, budowałem dom i dawałem rady. Tak po prawdzie za 2,5 roku ide na emeryturę wiec jestem stary.
  2. *Aikid*

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nie używałem nigdy botów. Jestem za stary na takie nowinki techniczne i zawsze byłem,jestem i bedę przeciwny takim praktyką.
  3. *Aikid*

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jednak plemiona upadają dobrze ze kończę zabawę. Takich wyzwisk (z obu stron) nie było na żadnym świecie.
  4. *Aikid*

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Witam nie pisałem strasznie długo na fo ale muszę. Nawet w święta wychodzi z was małostkowość i poczucie własnej wartości. Oddzielcie życie od gry, a poza tym x-mas nie wygrało jeszcze tego świata tak jak i km nie przegrało. Bawcie się tą gra. A może ja wypowiem wojnę mikołaja<hahaha> <cisza>
  5. *Aikid*

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Witam
  6. *Aikid*

    Światy 159 i 160 - dyskusja przedstartowa

    Pisz do bigotki
  7. *Aikid*

    *zakończone* 04 Świat 100 - Farmienie

    Nieograniczone to jest sens tej gry ;))
  8. *Aikid*

    10 urodziny gry Plemiona! - wątek do dyskusji

    Życzę wam jeszcze nie jednej 10 ;)
  9. *Aikid*

    Nowe zasady

    "Wspólna sieć" to na przykład ten sam dom, to samo miejsce pracy, lub szkoła a także (w niektórych przypadkach) ten sam dostawca usług internetowych. Wszystkie znane Ci osoby, grające z jednego łącza internetowego / komputera (więcej niż 4 razy tygodniowo), muszą to podać pod "Ustawienia ->...
  10. *Aikid*

    Zmiana systemu Punktów Premium

    :( jednak w tym roku :mad:
  11. *Aikid*

    Zmiana systemu Punktów Premium

    admini napisali 7 kwietnia ale nie napisali którego roku :D
  12. *Aikid*

    Zmiana systemu Punktów Premium

    Mam cicha nadzieję że nic się nie zmieni w punktach premium
  13. *Aikid*

    pokaz zasieg szlachcica

    W KP powinno być jeszcze możliwość wymiany kp na na przykład [ szybsza budowa; szybsze wydobycie; więcej wojska ] więcej woja 1punkt KP
Do góry