Najnowsze treści autorstwa Agath1977

  1. Agath1977

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Szacun dla Inno za rezygnacje z dodatkowych usług premium i giełdy premium. Osobiście w to nie wierzyłem. Naprawde gratulacje świetnej decyzji.
  2. Agath1977

    Wersja 8.34.1 - komentarze

  3. Agath1977

    Wersja 8.34.1 - komentarze

    Kmic czy istnieje w tej chwili jakis sposob na pozbycie sie tla z rycerzem po bokach strony?
  4. Agath1977

    Kalkulator ilości defa

    Tak mam premium
  5. Agath1977

    Kalkulator ilości defa

    Ma ktos pod ręką linka do stronki która zliczała ilość posiadanego defa? Mialem to kiedys ale niestety poszlo w niepamieć po skonczeniu s66 i nie moge odszukać tej strony. Dzieki za pomoc
  6. Agath1977

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    Kmic proszę Cię powiedz że to był przedwczesny żart prima aprilisowy. Jesli nie to coraz bardziej jestem przekonany ze GM z niemiec chodzi o uwalenie projektu o nazwie plemiona. Nie wiem czy oni to testowali wystarczajaco dlugo i czy zdaja sobie sprawe co zrobili. Napewno daleko mi do...
  7. Agath1977

    Wersja 8.24 - komentarze

    Jak wyłączycic to nowe tło aby było stare nie rzucajace sie tak w oczy?
  8. Agath1977

    Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    To czy sie da tak naprawde w duzej mierze zalezy na jakim swiecie grasz i jak długo on juz trwa. I dłuzej tym konta wieksze, sytuacje w miare jasno okreslone i trwajace kilka godzin czy nawet 2-3 dni jakies bonusy do produkcji, obrony, surowcow itd w wiekszosci niewiele sa w stanie zmienic. Ale...
  9. Agath1977

    Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    I tak o to powoli ze strategii zrobi nam sie RPG z elementami strategicznymi juz flagi wprowadzaja elementy z RGP (+ cos tam do czegos tam) teraz jeszcze bonusy za uratowanie rodziny i bedzie znowu + do obronnosci, szybkosci i ... (nie napisze bo zaraz oberwe warna :) Jeszcze tylko poczekajmy...
  10. Agath1977

    Wydarzenie: Ocal członków rodziny królewskiej!

    a kiedys to byla fajna i prosta gra strategiczna, ehhh szkoda ze tych wszystkich super nowych dodatkow nie zostawia na tribal wars 2 a stare dobre plemiona zostawia w spokoju :(
  11. Agath1977

    Wersja 8.23 - komentarze

    jakos nie sadze aby zniknieci tylko skryptu na balans surowcow bylo przypadkiem, nie zdziwie sie jesli w aktualizacji 8.24 lub pozniej zobaczymy platnego Asystenta Rynku lub inne cudo tego typu
  12. Agath1977

    Ignorowanie postów wybranej osoby na forum plemienia

    Może dałoby się wprowadzić w grze możliwość jaka występuje na normalnych forach także i tym, czyli ignorowanie postów wybranego użytkownika. Każde plemię to mimo wszystko spora grupa ludzi i czasami zdaża się że nie wszyscy nam pasują i niekoniecznie chcemy czytać co ta osoba piszę na forum. Na...
  13. Agath1977

    Przywrócenie ID ataku

    Zdecydowanie jestem za przywroceniem
  14. Agath1977

    Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Cofnać ci ich nie mogą pod warunkiem że pochodzą z legalnego źródła a umówmy się że sam siedząc w tym interesie blisko rok, oprócz Deenlanda o którym pisałem z adminami na pw długo przed jego wpadką mam jeszcze conajmniej jednego typa z allegro którego obstawiam o posiadanie lewizny i wcale bym...
  15. Agath1977

    Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Najprostszy przykład jaki mi przychodzi do głowy, ide za tobą i wypada ci karta kredytowa, podnosze i kupuje za nią premium do bolu ile się da nim się zorientujesz ze zgubiles i zablokujesz karte. Punkty sprzedaje na allegro w idiotycznie niskiej cenie i gracze są szczęsliwi. Ty blokujesz karte...
Do góry