Najnowsze treści autorstwa szelbi

  1. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    12
  2. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    6
  3. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    Ktoś się z Tobą nie zgadza = troll xD Żelazna logika.
  4. Bot na discorda

    1000 obserwowanych plemion<szampan>
  5. [Pasek] Hermitowskie Obstawy

    TypeError: Cannot read property 'rows' of null TypeError: Cannot read property 'rows' of null at Object.get_villages (eval at <anonymous> (https://dspl.innogamescdn.com/assets/pl141/cc5926fdfdbbe9fb7a16772d96c4469e/merged/game.js:9:4904), <anonymous>:749:45) at async...
  6. Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

    Teraz to ma jak najbardziej sens. Jednak problem pozostaje i mam nadzieję, że uda się go w jakiś zgrabny sposób rozwiązać.
  7. Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

    To dlaczego jego zakończenie ma już być? Wyjaśnij mi proszę różnicę, bo nie za bardzo ją dostrzegam. Przed ograniczeniem ilości zastępstw zdarzało mi się trzymać po 5 zastów w trakcie akcji, teraz odgórnie jest to ograniczone do trzech. Albo choćby nocka przed akcją, w trakcie której sporo osób...
  8. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    6
  9. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    22
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    18
  11. Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

    Zaakceptować zasta jednak już się da... To nie jest zmiana? Według tego toku rozumowania tak. W takim razie zablokujcie możliwość przyjmowania takich zastępstw. Wyjdzie na to samo, a chociaż spełnicie zasady tej pokrętnej logiki. Póki co trzymacie się tego tylko połowicznie. Zakończyć - nie...
  12. Komentarze dotyczące aktualizacji forum

    Forum działa bardzo płynnie, za to duży plus.
  13. Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

    Przypadkiem przyjąłem zastępstwo na zablokowanym koncie - nie znam długości tej blokady. W związku z tym nie mogę się na to konto zalogować, ale także nie mam możliwości anulowania zastępstwa bez zalogowania się na nie. Przez to jestem w stanie w tej chwili przyjąć jedynie dwa działające...
  14. [Pasek] Kalkulator wojsk idących na daną wioskę

    Nadal nie zlicza poprawnie na światach bez łuczników (zatrzymuje się na mieczach i w reszcie wpisuje zera).
Do góry