Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

Czy jesteś za dodaniem możliwości zakończenia zastępstwa z poziomu menu "Zastępstwo"?

  • Tak

    Głosy: 50 84,7%
  • Nie

    Głosy: 6 10,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 5,1%

  • W sumie głosujących
    59

szelbi

Pikinier
Wynik reakcji
21
Przypadkiem przyjąłem zastępstwo na zablokowanym koncie - nie znam długości tej blokady. W związku z tym nie mogę się na to konto zalogować, ale także nie mam możliwości anulowania zastępstwa bez zalogowania się na nie. Przez to jestem w stanie w tej chwili przyjąć jedynie dwa działające zastępstwa, kiedy to jedno na zablokowanym koncie zajmuje mi cenne miejsce.
Przed wprowadzeniem limitu zastępstw nie stanowiło to problemu, teraz jednak stanowi. W związku z tym, czy byłaby możliwość dodania opcji zakończenia zastępstwa z poziomu menu zastępstw? To rozwiązałoby problem.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
To nie jest bug, tak po prostu na razie jest. Też jestem za zmianą. Dodaj ankietę bo inaczej to nie przejdzie.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
bug to błąd w programowaniu. Specjalnie źle zaprogramowana opcja to nie bug.
 

Deleted User - 699782454

Guest
bug może być także błędem popełnionym podczas projektowania. Jak np. tu
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Blokada akcji z zastępstwami podczas bana nie jest błędem - jest rozwiązaniem wprowadzonym celowo. Generalnie podczas bana stan konta ma się w żaden sposób nie zmieniać, a wejście czy zejście zastępcy to są z punktu widzenia konta zmiany :)
 

szelbi

Pikinier
Wynik reakcji
21
Blokada akcji z zastępstwami podczas bana nie jest błędem - jest rozwiązaniem wprowadzonym celowo. Generalnie podczas bana stan konta ma się w żaden sposób nie zmieniać, a wejście czy zejście zastępcy to są z punktu widzenia konta zmiany :)
Zaakceptować zasta jednak już się da... To nie jest zmiana? Według tego toku rozumowania tak.
W takim razie zablokujcie możliwość przyjmowania takich zastępstw. Wyjdzie na to samo, a chociaż spełnicie zasady tej pokrętnej logiki. Póki co trzymacie się tego tylko połowicznie. Zakończyć - nie, zaakceptować - żaden problem.
 

DeletedUser122309

Guest
Jeśli jak to "SuperMod" twierdzi jest to działanie celowe to tak ma być...i nie istotne komu lub czemu to służy...
1-Support ma zawsze rację
2-Nawet jeśli nie to patrz punkt wyżej !!!
:)
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Zaakceptować zasta jednak już się da... To nie jest zmiana? Według tego toku rozumowania tak.
W takim razie zablokujcie możliwość przyjmowania takich zastępstw. Wyjdzie na to samo, a chociaż spełnicie zasady tej pokrętnej logiki. Póki co trzymacie się tego tylko połowicznie. Zakończyć - nie, zaakceptować - żaden problem.

Akceptacja zastępstwa nie jest jednoznaczna z ingerencją w zablokowane konto.

Generalnie zastępstwa są funkcją dla osób będących na urlopie, które mają chwilową przerwę w grze. Jak mniemam, gracze po określonym czasie kończą urlop i zwalniają miejsce. Idąc dalej, zablokowane JEDNO miejsce w zastępowanych kontach nie gra aż takiej roli. Zwłaszcza, że blokada nie jest dożywotnia.
 

szelbi

Pikinier
Wynik reakcji
21
Akceptacja zastępstwa nie jest jednoznaczna z ingerencją w zablokowane konto.
To dlaczego jego zakończenie ma już być? Wyjaśnij mi proszę różnicę, bo nie za bardzo ją dostrzegam.

Generalnie zastępstwa są funkcją dla osób będących na urlopie, które mają chwilową przerwę w grze. Jak mniemam, gracze po określonym czasie kończą urlop i zwalniają miejsce. Idąc dalej, zablokowane JEDNO miejsce w zastępowanych kontach nie gra aż takiej roli. Zwłaszcza, że blokada nie jest dożywotnia.
Przed ograniczeniem ilości zastępstw zdarzało mi się trzymać po 5 zastów w trakcie akcji, teraz odgórnie jest to ograniczone do trzech. Albo choćby nocka przed akcją, w trakcie której sporo osób bierze zasty do limitu, żeby etykietować ataki.
W takich sytuacjach to jedno miejsce ma duże znaczenie.
 
Ostatnia edycja:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
To dlaczego jego zakończenie ma już być? Wyjaśnij mi proszę różnicę, bo nie za bardzo ją dostrzegam.
Konto zastępowane ulega zmianom w chwili udzielenia zastępstwa i w chwili jego zakończenia. Akceptacja zastępstwa to tylko zmiana statusu zastępstwa, które już istnieje :)
To chyba najbardziej techniczna definicja, której mogę publicznie udzielić ;)
 

szelbi

Pikinier
Wynik reakcji
21
Teraz to ma jak najbardziej sens.
Jednak problem pozostaje i mam nadzieję, że uda się go w jakiś zgrabny sposób rozwiązać.
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Teraz to ma jak najbardziej sens.
Jednak problem pozostaje i mam nadzieję, że uda się go w jakiś zgrabny sposób rozwiązać.

To nie ma sensu. Jest tylko ladnie ubrana wymowka.

Niby stan konta sie nie zmienia a jednak zeby ponownie sie zalogowac to trzeba wywalic zastepce chociaz podobno nie ma punktu posredniego.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser186240

Guest
Supportowi się chyba nudzi, niedługo napiszą całe wypracowanie o dawaniu zastępstwa i poprawnym słownictwie które powinno być używane podczas tego "wydarzenia".

Co do pomysł, to chyba dość oczywiste, że powinien być wprowadzony. W szczególnosći z uwagi na limit 3 zastępstw który został niedawno prowadzony.

I różnica między 2 a 3 zastępstwami jest znacząca (to aż 50% więcej!) ale co moderator forum może o tym wiedzieć jak nigdy nie bronił akcji na 1 koncie, a co mówić na kilku...
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
co moderator forum może o tym wiedzieć jak nigdy nie bronił akcji na 1 koncie
Wyobraź sobie, że wiem, i to nawet z paru punktów widzenia.

Inna sprawa, że powinien co do zasady konta bronić posiadacz, bo jeżeli posiadacz nie umie grać i oddaje za każdym razem zasta, bo sam nie wybroni ataku, to jest warzywem, a nie użytecznym graczem. Gracz ma umieć grać i już! (Nie mówię o zdarzeniach kiedy sam z różnych przyczyn nie może wybronić, no ale brak znajomości techniki nie jest "uzasadnioną przyczyną" - zamiast dawać zasty może by się w końcu nauczył?)
 
Do góry