Najnowsze treści autorstwa 0o0kicia0o0

  1. 0o0kicia0o0

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    widać profesjonalne podejście :)
  2. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ale oni ciagle graja
  3. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    chcesz może być więcej :P
  4. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Bardzo proszę ;*
  5. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ale nikt sie na mnie nie rzucił ech jaka szkoda :P a ja żadnej barby nie przejełam .Widać pogromca barb :P
  6. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ogólnie tak ,wole Arkadie ale tu mi się spodobało
  7. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jak byś sprawdził akta to byś wiedział ze oddaje wioski dla naszego gracza i nie, ja nie jestem warzywniakiem .Chociaż bardzo lubię warzywa są bardzo zdrowe ;)
  8. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Zajmij się pierw swoim warzywniakiem :)
  9. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A ty już grzebać byś chciał .W różnym wieku są gracze .Daj im jeszcze pożyć i pograć :P I nie ta sama ekipa i nie autostrada dla LWH
  10. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Akurat ciepły kluch jest teraz mało aktywny .A jeśli chodzi o gracza to jak nie ma wojska ani nie raczył napisać że potrzebuje wsparcia ani nie odpisywał to po co takiego trzymać .Trzeba było go przejąć a przy okazji odebrać wioski od LWH to samo będzie z innymi graczami . Tak samo jak Ebola...
  11. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    ty chcesz mnie uciszać chyba nie wiesz z kim igrasz :P
  12. 0o0kicia0o0

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Widzę ,że kultura pełną gębą :P Daniel słoneczko a Tobie to się nudzi :P Jak tam Panie i Panowie gra się na tym świecie coś ciekawego się dzieje :)
  13. 0o0kicia0o0

    Dyskusja

    Widze ze bardzo Cię interesuje moja osoba .Nikt mnie rzucił dla twojej wiadomości. Grzeska znam 7 lat i nie dostał od razu zaufanego i radnego .Ja nie wiem skąd bierzesz te kłamstwa człowieku. Zajmij się czymś innym bo juz ci na głowę pada .I nie pisz mowilam na mój temat bo to nie jest...
  14. 0o0kicia0o0

    Dyskusja

    Ale to mój tekst a nie Grześka
  15. 0o0kicia0o0

    Dyskusja

    No miałam i co .A nie co trochę. Nie moja wina ,że tyle dzbanów na świecie .Spróbuj chudy okularniku kogoś znaleźć może nie będziesz takim gburem i mniej bedziesz spędzał czasu przed kompem.I dla jasności to nie multi konta ,tylko po prostu mi oddawali gracze jak kończyli a to różnica Hihi
Do góry