Zmiana systemu Punktów Premium

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Bryfft przynaj się, że firma innogames bankrutuje i nam takie ceny dają???
Bynajmniej :p.

Nie, nie każdy, ja nie mam, robię u siebie, właściciel innoGames też nie ma, Papież też nie ma.. nie każdy ma szefów
Prawda, masz mnie ;).

Ale zgodnie z regulaminem nie można sprzedać bo BAN. Więc jednak w plecy
Sprzedać nie, ale możecie się złożyć na Premium, jak to już było napisane w tym wątku.
 

DeletedUser128813

Guest
Bryfft skoro o 66% zdrozeje najpopularniejszy wsrod uzytkownikow sposob kupowania premium, to nie nazwalabym tego nieznaczna, a kolosalna podwzyka. A przelew w banku kosztuje mnie dodatkowe 5 zl + godzina stania w kolejce.

Co w tych zmianach jest na korzysc graczy? Czy w jakiejkolwiek opcji kupowania premium wyniesie to nas taniej?

Zadna z opcji nie powinna byc dyskryminowana. A ta zmiana wporsot uderza w kupowanie premium z pomoca smsa. Dlaczego taki sposob dopusciliscie, skoro jest on taki okropny?

Z reszta przelwe tez podrozeje sporo. Teraz za 12.50 mam na miesiac premium, po zmianie za 18 zl/ To tez nieznaczna zmiana?
 

DeletedUser

Guest
Podwyżka cen to jedno. To raczej nieunikniony proces, choć rozmiar tej podwyżki jest bardzo duży. Na miesiąc KP trzeba wybulić około 25-30% więcej niż dotychczas. A wiadomo, że większość graczy preferuje właśnie miesięczny abonament.

Hem, ale jak to pozytywnie zaznacza Bryfft, zawsze można kupić 5k punktów po tej samej cenie. :D Bryfft, szczerze - ja wiem że to jest Twoja robota, ale seryjnie nie widzę sensu dla tego typu tekstów, bo robi to się nie tyle śmieszne co żałosne.

Co najbardziej denerwuje, to forma tej podwyżki. Ktoś w niemieckiej centrali wpadł na genialny w swej prostocie pomysł, że taki typowy przeciętniak albo nie zauważy podwyżki, albo łatwiej mu przyjdzie bulenie 20-30% więcej, jeżeli za to dostanie nie "tylko" 5PP, ale "aż" 200PP.

Jak to powiedział pewien bohater z filmu" Your ignorance offends me" Panie i Panowie z niemieckiej centrali.
 

DeletedUser

Guest
Hmm jeśli to nie żart, to system jest do niczego. Teraz było normalnie, mogliście podnieść ceny nieznacznie, a nie zmieniać sposób, który jest hmm głupi?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
A przelew w banku kosztuje mnie dodatkowe 5 zl
Zmień bank.

Dlaczego taki sposob dopusciliscie, skoro jest on taki okropny?
Jak ktoś już nie ma innego wyjścia...

Z reszta przelwe tez podrozeje sporo. Teraz za 12.50 mam na miesiac premium, po zmianie za 18 zl/ To tez nieznaczna zmiana?
Mówię - kupuj 5000 od razu, będzie za tyle samo co teraz.

Ktoś w niemieckiej centrali wpadł na genialny w swej prostocie pomysł, że taki typowy przeciętniak albo nie zauważy podwyżki, albo łatwiej mu przyjdzie bulenie 20-30% więcej, jeżeli za to dostanie nie "tylko" 5PP, ale "aż" 200PP.
Nie, to raczej pewna unifikacja w grach InnoGames ogólnie.

Co w tych zmianach jest na korzysc graczy? Czy w jakiejkolwiek opcji kupowania premium wyniesie to nas taniej?
Przerzucenie się z sms na przelew oznacza tańsze KP nawet porównując sms przed zmianą cen z przelewem po zmianie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Biedny Bryfft... Sam vs rozzłoszczony tłum graczy :D Ale chyba wiedział, że to ryzykowna praca ^ ^
 

DeletedUser

Guest
Kryzys, inni obniżają ceny, a Plemiona podnoszą. No cóż, zobaczymy jak rynek zareaguje, myślę że przytrze nosa takim "ekonomistom".
Wzrost ceny drastyczny. Dotąd kupowałem najwyższą opcję czyli 50 pk za 92 zł. To dawało 10 miesięcy premium.
10 miesiecy to prawie 44 tygodnie bez dwoch - trzech dni. Czyli potrzeba na to 44/2*100 = 2200 pk. Teraz za 90 zł bedzie tylko 1500 pk!!! spadek ceny 2,2%, spadek ilości pk to 32%.

CZYLI CENA DLA NAJDROŻSZEJ DOTĄD WERSJI PREMIUM WZRASTA OK. 30%!!!!!

Nie chcę nikogo obrażać więc nie powiem jak to się nazywa...
 

DeletedUser

Guest
Tłumaczyc wam a wy dalej nic nie rozumiecie :) Temat to dyskusja, 2-4 % może opowiedziały sie pozytywanie, także ładna mi dyskusja :D

Lepiej skonczcie z tymi podwyżkami, wasza praca robi sie żałosna :p
 

DeletedUser

Guest
za wydanie 200 zł rocznie nic nie otrzymuje są gry przeglądarkowa w których są nagrody konkursy, grając w inną wygrałem 1 podkoszulkę i smycz wydając tylko 9 zł na to to wiadomo że tu zrezygnuje
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.008
To ja też zbiorowo :)

za 2miesiace gry:
STARA wersja PREMIUM -62dni za 24,99zl
NOWA wersja PREMIUM - 48dni za 36zl *


*Oszustwo jak sie patrzy =] to brakuje jeszcze 14 dni do pelnych dwoch miesiecy wiec trzeba dokupic nastepnie 14 dni za 17,99 PLN wychodzi nam to ogolem 54zl ? ;] Wiec czemu piszecie ze tylko sms [

Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób to wyliczyłeś, ale nie pisz głupot... no chyba że porównujesz ceny hurtowe z jednego systemu z cenami detalicznymi z drugiego... ale nawet i wówczas nic takiego nie wychodzi...

Nie chce być wulgarny, ale bryft, umiesz liczyć? Kolega wcześniej ci to przeklakulował, na wszystkim tracisz, nawet na 5000pp, tracisz... ;) Około 70 groszy miesięcznie...;)
To źle kolega przekalkulował...
Porównajmy na spokojnie najdroższe metody płatności:
Obecnie: 50pkt = 92zł. 30 dni = 5pkt, więc 50pkt=300 dni
Nowy system: 5000pkt=215,99zł. 100pkt = 14 dni, więc 5000pkt=700 dni

Zatem cena w przeliczeniu na 1 dzień wychodzi:
Stary: 92zł/300 = 0,30666666666666666666666666666667
Nowy: 215,99zł/700 = 0,30855714285714285714285714285714
Zatem faktycznie jest "drożej", ale w skali miesiąca jest to "podwyżka" o 5gr (a nie o 70 jak wyszło "koledze") czyli tutaj informacja o utrzymaniu ceny jest jak najbardziej na miejscu...

nowe zasady punktów premium są tylko na plemiona.pl (polskich). Na angielskich czy niemieckich nie ma nowego systemu.
Jest w każdej wersji. A jeśli się nie mylę, to my ogłosiliśmy to jako jedni z ostatnich, więc argument "lekko" nieprawdziwy.

Chciałbym jeszcze raz zapytać Bryffta ile w złotówkach a nie ile punktów będzie kosztować KP na miesiąć :rolleyes:
Służę uprzejmie: w zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności: od 9,25 (przy kupnie 5000pkt) do 54,95 (jeśli będziesz uparcie płacić przez SMS). Do obliczeń przyjęto miesiąc jako 30 dni.

BRAVO dla naszej administacji.
Trzeba napisac do Niemiec zobaczymy co oni na to :)
Podpowiem: to Niemcy wymyślili te zmiany, my jedynie je przekazujemy.

ankietę pasowałoby zrobić!
A,nie olewać nas i podnosić ceny premium bez naszej zgody
Gratuluję pomysłu ankiety pt. "Czy życzysz sobie podwyżki" :)

Boze chron nas przed komercja! Jest juz wszedzie nawet w grach przegladarkowych uhh! Wstyd plemiona team wstyd was jestescie zwyklymi pieprzonymi zlodziejami!
Nie chcesz komercji? Nie ma sprawy. Proszę tylko opłacić utrzymanie serwerów, dzierżawę łącz, hosting domen, pensje programistów i koszty funkcjonowanie firmy (od podatków po czynsze i rachunki za prąd). Wtedy z radością będziemy mogli rozdawać premium za darmo.

Ja od razu mówię że jeżeli włacę przed 07.04.2010 kwotę na 120 dni premium a zostanie mi to zmienione to podam was do sądu za oszustwo.
Chciałbym zobaczyć minę prawnika kiedy dostanie sprawę "kupiłem premium na 120 dni a oni mi to przeliczyli jakoś dziwnie i dostałem 126 dni oraz 20pkt mi zostało. To oszustwo!" :rolleyes:
 

DeletedUser116025

Guest
Zmień bank.


Jak ktoś już nie ma innego wyjścia...


Mówię - kupuj 5000 od razu, będzie za tyle samo co teraz.



Nie, to raczej pewna unifikacja w grach InnoGames ogólnie.


Przerzucenie się z sms na przelew oznacza tańsze KP nawet porównując sms przed zmianą cen z przelewem po zmianie.



BRYFFT 5000 pkt to dla Ciebie niewiele?
To możesz mi kupić, bo dla mnie to dużo.

O wiele za dużo.


Także jesteśmy umówieni.
 

DeletedUser

Guest
Takiego nie profesjonalizmu nie widziałem dawno. Często kupowałem KP przez sms, bo potrzebowałem na szybko a teraz co zrobie? nie będę sobie zapasu robił na pewno.
50% graczy zacznie używać teraz skryptów dających efekty KP o tym nie pomyślicie ? Kompletne zero.
 

DeletedUser

Guest
Machinę odpaliliście...
To chyba logiczne,że gracze nie będą kupować max pkt.(mówię ogólnie,choć jakiś mały procent tak zrobi),za które cena będzie rzekomo taka jak teraz.Większość będzie brać najmniejsze pakiety jednocześnie pozwalając Wam bardziej zarobić.
Co jak co,ale ja głupi nie jestem i głupka ze mnie nie zrobicie.
 

DeletedUser138868

Guest
Bryfft ironiczny, żartrobliwy, sarkastyczny - nigdy go takiego nie widziałem -> ta cała sytuacja z premium to musi być żart :D
 

DeletedUser

Guest
WIEM! Innogames kończy się rok budżetowy, więc żeby podnieść wyniki rzutem na taśmę sugerują wszystkim dosyć nachalnie, żeby walnęli zakup 5k PP! :D

Widać Zarząd chce dostać ładny procencik hehe
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Kryzys, inni obniżają ceny, a Plemiona podnoszą.
O, jakaś nowość. Wystarczy się przejść do supermarketu by zobaczyć odwrotną tendencję.

CZYLI CENA DLA NAJDROŻSZEJ DOTĄD WERSJI PREMIUM WZRASTA OK. 30%!!!!!
Dlatego wprowadzono możliwość zakupu większej liczby PP, aby można było uzyskać jeden dzień za tą samą cenę co wcześniej.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft możesz mi odpowiedzieć? Jeśli to żart to jest on przedni(widać po postach).
Ten system jaki mówicie jest głupi, nierozważny więc wątpię, żeby został zastosowany. Spokojnie ludzie.
Szkoda ze ludzie którzy korzystali z przelewów też stracą i to dużo.
Ceny powinne być proporcjonalne do tego ile pkt wymaga się na miesiąc czyli:
200 pkt kupujemy, za 200 jest premium na ileś tam czasu, a nie że zostaje.

Pozdrawiam, miłego dnia :)
 

DeletedUser

Guest
Pytanie do pana
Bryfft

Na czas obecny
20 Punktów Premium
46,00 PLN/9
Konto Premium kosztuje miesięcznie 5 punktów Premium

Czyli średnio 30 dni--co daje mi 120 dni za 46zł

Nowe zasady
600 Punktów Premium -> 45,99 PLN
100pkt to 14 dni czyli 6x14=84 dni za ten sam czas

Ja od razu mówię że jeżeli włacę przed 07.04.2010 kwotę na 120 dni premium a zostanie mi to zmienione to podam was do sądu za oszustwo. Myślę że nie będę musiał długo szukać chętnego prawnika (za free) by to wygrał bo to będzie mały rozgłos dla niego że skarży grę internetową w którą gra tak duża ilość ludzi a będzie to ciekawostka dość dużą.
Chcę poinformować was że zmiany takowe nie mogą być robione z zakupionym już towarem bo kp to już jest niestety towar
Chciał bym byś się wypowiedział jak chcecie wybrnąć z tego oszustwa bo ktoś może już ma wykupione 100pkt premium co oznacza duże straty.

post powtarzalny do znudzenia moda aż odpowie:D
Będę powtarzał aż do uzyskania odpowiedzi co jakiś czas by nie było że nie zauważyliście;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry