Globalne wybory najlepszego gracza w historii

  • Rozpoczynający wątek CMSNero
  • Data rozpoczęcia

Czy wybory najlepszego gracza plemion do dobry pomysl??

  • Tak.Dobry pomysl.

    Głosy: 245 68,1%
  • Nie.Bez sensu to jest.

    Głosy: 115 31,9%

  • W sumie głosujących
    360
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wpadlem na pomysl co by przeprowadzic wybory na najlepszego gracza w historii plemion. Potrzebne bylo by poparcie ze strony teamu- albo nie tyle poparcie co zorganizowanie tego przez nich, wygladalo by to tak.
--------------
Pierwsze na kazdym swiecie modki zakladaly by tematy w ktorych zglaszani byli by gracze - lub gracze zglaszali by sie sami piszac pare slow o swoich dokonaniach na danym serwie, byloby na to powiedzmy tydzien - potem ankieta i kolejny tydzien glosowania - zwyciezca z danego swiata przechodzil by do finalu gdzie znajdowali by sie tylko zwyciezcy wszytkich swiatow - i w ten sam sposob wyloniony zostal by global champion polish tribe;) - oczywiscie gracz grajacy na sw 1-8-27 i 36 mogly sie na kazdym z tych swiatow ubiegac o miano najlepszego i jesli wygral by na wszystkich to...(cza by tu cos ustalic^^_)
-----------------
jesli bedzie zainteresowanie tym projektem oraz akceptacja suportu to rozpisze swoje mysli na ten temat jak i szczegolow ...doglebniej.
--------------
na razie tyle - czekam na opinie jak i sugestie
-----------

ps-sory ze jeszcze ankiety nie ma ale nie potrafie jej zrobic - dajcie mi pare minut^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93204

Guest
Pomysł ciekawy sam w sobie.Ciekawe jest kto by był najlepszym graczem.Jestem na tak.

P.S. Co do wstawiania ankiet.Musisz kliknąć w narzędzia wątku i naciskasz dodaj sondę.Dodajesz pytanie i odpowiedzi następnie zapisz lub wyślij i zrobione.
 

DeletedUser125795

Guest
Tak tak, na prawdę dobry pomysł.. ale wywoływać najlepszych graczy można by było też wśród tych którzy skończyli grać, bo sądzę że wielu z tych co już nie grają, potrafią więcej od aktualnych graczy;)
 

DeletedUser124771

Guest
mi ten pomysł także się podoba fakt ciężko będzie wytypować ale myślę że jest ten jeden najlepszy :D
 

DeletedUser114179

Guest
Czy ja wiem czy taki dobry pomysł...

To by były raczej wybory na najbardziej popularnego gracza plemion. Jeżeli by było to zrobione na podstawie ankiet w samej grze - to ludzie głosowali by na tych co znają... CMSNero - ty na ilu światach już grałeś ?? Wszystkich ?? Wszędzie cię już znają ?? Pewno chciał byś dostać ten tytuł ??

Dla mnie miała by ta ankieta sens gdyby tyczyła się każdego świata oddzielnie i pytała o najbardziej popularnego gracza... Dlatego, że dla jednych ludzi najlepszy gracz to taki co ma najwięcej wioch/punktów, dla innych to taki który 1 defem potrafi bronić się miesiąc (w przenośni) lub 1 offem i grubasem zdziałać cuda... Ankieta na najlepszego gracza bardziej by opierała się na popularności danego człowieka, a nie na ocenie jego umiejętności.

Jeżeli już to ja bym był za tym by zrobić ankietę na najbardziej popularnego dla każdego świata.
Jeżeli jest to możliwe to dać opcję okienka do wpisania nicku danego gracza - w ten sposób będzie głos oddawany (jeżeli ktoś źle wpisze nick, głosu zostaje stracony; zablokowane głosowanie na samego siebie)
Taka ankieta wytypowała by 37 najbardziej popularnych ludzi na plemionach ;)
Jezeli InnoGames by się zgodziło to dać im jakąś nagrodę :p Tak dla zachęty do dalszej owocnej gry.
 

DeletedUser

Guest
nieporozumienie, nie da sie wybrać najlepszego gracza, pozatym to już było
 

DeletedUser100161

Guest
nie ma najlepszego gracza moim zdaniem wszyscy bardziej znający tą grę są dobrzy więc nie da się tego ocenic jeden umie sie dobrze bronic drugi potrafi dobrze atakowac a inny umie zorganizowac super plemie, na nie
 

DeletedUser

Guest
nie ma najlepszego gracza moim zdaniem wszyscy bardziej znający tą grę są dobrzy więc nie da się tego ocenic jeden umie sie dobrze bronic drugi potrafi dobrze atakowac a inny umie zorganizowac super plemie, na nie

oczywiscie,ta gra nazywa sie plemiona,tutaj chodzi o plemie,to gra zespolowa.
dobry gracz to taki ktory gra nie tylko dla siebie ale i dla plemienia.
najlepsi gracze nie musza miec najwiecej punktow.
 

DeletedUser109146

Guest
CMS rozbawiasz mnie wprost swoją skromnością:p

Pomysł bez sensu, gdyż nie da się porównać graczy Plemion i graczy np. TW.net czy innych wersji językowych. W każdej z nich panuje nieco inna ogólna mentalność gry - niektóre wersje grają ogółem bardziej zespołowo, niektóre bardziej indywidualnie, niektóre bardzo ofensywnie, inne zachowawczo, jednak bez strat. Ktoś, kto zawsze trzymał się w czołówce na polskich światach po wycieczce za granicę prędzej czy później zostanie sprzątnięty (chyba że utrzymuje się głównie dzięki grze na multikontach - dobrze wiesz o kim mówię).
 

DeletedUser

Guest
CMS rozbawiasz mnie wprost swoją skromnością:p

Pomysł bez sensu, gdyż nie da się porównać graczy Plemion i graczy np. TW.net czy innych wersji językowych. W każdej z nich panuje nieco inna ogólna mentalność gry - niektóre wersje grają ogółem bardziej zespołowo, niektóre bardziej indywidualnie, niektóre bardzo ofensywnie, inne zachowawczo, jednak bez strat. Ktoś, kto zawsze trzymał się w czołówce na polskich światach po wycieczce za granicę prędzej czy później zostanie sprzątnięty (chyba że utrzymuje się głównie dzięki grze na multikontach - dobrze wiesz o kim mówię).

po pierwsze co ten temat ma wspolnego z moja skromnoscia??:confused:
--------------
po drugie co ma wspolnego z serwem zagranicznym bo tego tez nie wiem:confused:
--------------
po trzecie da sie wszytko - nawet wybrac najlepszego - tak jak mozna wybrac prezydenta ktory niekoniecznie jest najlepszy ale prezydentem jest czy go ktos lubi czy nie , w tej grze chodzi o zabawe wiec w czym problem ??
 

DeletedUser99417

Guest
najgłpszy poysł jaki widzialem a był już dziwne typu smoki i co ty byś wygrał czy jak ja znam kolesia co jest na wszystkich swiatach gdzie parwie wszędzie jest w czołówce tak w ogóle to co ten najelpszy gracz by miał takego ??? tytuł ??? nie da sie wyłonić najlepszego gracza wiec nesjtesm na nie
 

DeletedUser

Guest
Czy ja wiem czy taki dobry pomysł...

To by były raczej wybory na najbardziej popularnego gracza plemion. Jeżeli by było to zrobione na podstawie ankiet w samej grze - to ludzie głosowali by na tych co znają... CMSNero - ty na ilu światach już grałeś ?? Wszystkich ?? Wszędzie cię już znają ?? Pewno chciał byś dostać ten tytuł ??

Dla mnie miała by ta ankieta sens gdyby tyczyła się każdego świata oddzielnie i pytała o najbardziej popularnego gracza... Dlatego, że dla jednych ludzi najlepszy gracz to taki co ma najwięcej wioch/punktów, dla innych to taki który 1 defem potrafi bronić się miesiąc (w przenośni) lub 1 offem i grubasem zdziałać cuda... Ankieta na najlepszego gracza bardziej by opierała się na popularności danego człowieka, a nie na ocenie jego umiejętności.

Jeżeli już to ja bym był za tym by zrobić ankietę na najbardziej popularnego dla każdego świata.
Jeżeli jest to możliwe to dać opcję okienka do wpisania nicku danego gracza - w ten sposób będzie głos oddawany (jeżeli ktoś źle wpisze nick, głosu zostaje stracony; zablokowane głosowanie na samego siebie)
Taka ankieta wytypowała by 37 najbardziej popularnych ludzi na plemionach ;)
Jezeli InnoGames by się zgodziło to dać im jakąś nagrodę :p Tak dla zachęty do dalszej owocnej gry.

zaglosowalem na tak bo za malo opcji bylo
w tym poscie sa wszystkie informacje z ktorymi sie zgadzam bo raczej by to byla popularnosc osoby i wyniki nie ukazywalyby prawdziwych wynikow

KamikazE?: to jest kwestia z jakiego serwera sie przyjdzie jako ze ja zaczynalem w .net (nadal tam jestem) i po przyjsciu tu jakos nie zaaobserowalem zadnych problemow (ale raczej nie trzymam sie TOP 50 w rankingu ogolnym ale zwykle jestem w top 40 jako agresor)
wiekszosc ludzi gra 1 stylem co ulatwia mi i z tego powodu uwazam ze w .net jest wyzszy poziom
 

DeletedUser125746

Guest
Jestem na tak . Chociaż nie sądze żebyśmy wyłonili prawdziwego najlepszego gracza . Każdy zna jakiegoś innego Bardzo dobrego i będzie na niego głosował . Ale spróbować można:rolleyes:
 

DeletedUser12829

Guest
Ciekawy pomysł, ale bez względu na wszystko najlepszym graczem dla mnie byli Szkodniczek(5św) i plony(2św). Obecnie będzi bardzo ciężko o sprawiedliwy osąd ponieważ wielu mistrzów już nie gra.
 

DeletedUser

Guest
Nie.Bez sensu to jest.

Dlaczego?
Każdy świat jest inny, ma inny przebieg, ma inna obsadę.
Jeden jest świetnym obrońcą, drugi świetnym agresorem, trzeci ma najwięcej wiosek a czwarty najwięcej punktów.
Więc nie da się wybrać obiektywnie najlepszego gracza na danym świecie, a co dopiero ze wszystkich światów w ogóle :)


Nero, podajesz przykład wyborów prezydenta - podam Ci przykład także z tym związany:
To tak, jakby wybierać prezydenta całej UE :)
 

DeletedUser119568

Guest
To może zrobić jakiś mini server np. dla graczy z TOP20 ze swiatów od 1 do 25. Bez możliwości założenia plemienia każdy gra sam sobie i wygra oczywiśćie ten co zostanie sam na świecie :D
 

DeletedUser

Guest
najgłpszy poysł jaki widzialem a był już dziwne typu smoki i co ty byś wygrał czy jak ja znam kolesia co jest na wszystkich swiatach gdzie parwie wszędzie jest w czołówce tak w ogóle to co ten najelpszy gracz by miał takego ??? tytuł ??? nie da sie wyłonić najlepszego gracza wiec nesjtesm na nie

Najgłupsze to jest tutaj twoje pismo...

Zagłosowałem na nie. Dlaczego? Sądzę tak jak część osób tutaj piszących. Otóż również uważam że byłyby to wybory nie na "najlepszego" gracza na plemiona.pl czy ogólnie na Tribal Wars tylko wybory "najpopularniejszego" gracza. I właśnie w tym widze cały problem...

CMSNero naprawdę gratuluję ci że posiadasz tak dużą wiedzę na temat tej gry i że tyle razy byłeś w czołówce na różnych światach, jednak gdy przeczytałem ten temat to miałem takie dziwne uczucie że hmm...jakby to napisać? Że może nie zależy ci na "zwycięstwie", ale masz przeczucie że możesz wygrać. Niechcę cię tym urazić oczywiście i nie zrozum mnie w ten sposób że napisałem o tobie chwalus czy coś w tym stylu. Naprawdę gratuluję ci twojej wiedzy/dowiadczenia o tej grze.

Może źle to napisałem, ale tak to odczuwam.

EDIT: Poza tym chyba przyznasz że jesteś rozpoznawalną osobą na światach na których grałeś oraz na forum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser114179

Guest
To może zrobić jakiś mini server np. dla graczy z TOP20 ze swiatów od 1 do 25. Bez możliwości założenia plemienia każdy gra sam sobie i wygra oczywiśćie ten co zostanie sam na świecie :D

Tutaj też masz pewien błąd który spowoduje, że nie wyłoniony zostanie najlepszy gracz. Kwestia tego tylko kogo uznamy za najlepszego.

Tam gdzie ja gram każdy z osobna nie da sobie rady w żaden sposób. Razem ciężko będzie nas ruszyć.
Plemiona to gra zespołowa, a ten dobry kto umie wykorzystać w 100% wszystkie możliwości, które ta gra oferuje. Tworzenie takiego świata była by bez sensu gdyż brak był by tam podstawowy tej gry - plemion, czyli zorganizowanej grupy ludzi walczącej o wspólny cel. Wydaje mi się, że mimo wszystko tak czy inaczej mogły by powstawać jakieś "niepisane" umowy. W końcu PW na plemionach to nie jest jedyny istniejący system komunikacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry