Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja uznaję że najlepiej byłoby zrobić nowe wioski koczownicze i z kościołem tak jak na świecie 27

Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, kościół)
 

DeletedUser

Guest
IMO to powinien być styl 4.0 z samorozwijającymi się barbarzyńskimi (do pewnego poziomu) i prędkością 1 :)
 

DeletedUser20897

Guest
Ja jestem za: wersją 5.0 z kościołem i prędkością świata x2.
 

DeletedUser

Guest
Prędkość X2 będzie to zagram chętnie , w innym razie nie będe :)
Na razie wstrzymuje sie od głosu
 

DeletedUser116964

Guest
a

Zaglosowalem na 5 kosciol jest niepotrzebny kto chce grac na s35 niech pisze gg 3937860 organizuje zbiorke
 

DeletedUser26517

Guest
35 św może zagram ale jak prędkość 2x :D ale tez się nie obrażę gdyby była większa hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, kościół
 

DeletedUser

Guest
zagłosowałem na styl 5.0 bez kościoła. A czym się różni wersja 4.0, bo nie wiem?
 

DeletedUser118303

Guest
Classic

Ja bym bardzo chciał grać starym stylem i z bardzo wolną prędkością:) coś takiego jak CLASSIC:) mało jest takich światów:( mam nadzieję ze trochę ludzi wstawi się za STARYM stylem i wolną prędkością ponieważ dla mnie jest miodzio:p
 

DeletedUser87885

Guest
Biorac pod uwage 2 ostatnio powstale swiaty,czyli s33 i s34,ze stylem rycerzykowym z osadami koczowniczymi,niestety prezentuje marny poziom.Problem nie lezy w ilosci nowo zalogowanych zawodnikach,a doswiadczeniu jakie prezentuja.Niestety nie jest za dobrze.Smieszne artefakty zdobywane losowo,masa jednostek do produkcji,odstrasza w znacznym stopniu zawodnikow,ktorzy nie chca hodowac kur w wioseczkach,a chca sie pobic lekko.

Szybki s23,tech.jednostek,oraz prosty wybor wojsk do budowy,przekonuje jednak wiecej ludzi,jak latajacy z itemkami ricerito gonzalez,heh.:eek:

Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to się nie wypowiadaj ;]
Świat 34 jest bez "rycerzyka" stary styl jakbyś nie wiedział ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nom moim zdaniem swiat 32 jest super i mam nadzieje ze s 35 bedzie taki sam.
zalezy mi na tym zeby surki dawalo 4800.
 

DeletedUser

Guest
też jestem za prędkością 2x lub 1,5 i no żeby były surki na 4800 :D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry