Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Biorac pod uwage 2 ostatnio powstale swiaty,czyli s33 i s34,ze stylem rycerzykowym z osadami koczowniczymi,niestety prezentuje marny poziom.Problem nie lezy w ilosci nowo zalogowanych zawodnikach,a doswiadczeniu jakie prezentuja.Niestety nie jest za dobrze.Smieszne artefakty zdobywane losowo,masa jednostek do produkcji,odstrasza w znacznym stopniu zawodnikow,ktorzy nie chca hodowac kur w wioseczkach,a chca sie pobic lekko.

Szybki s23,tech.jednostek,oraz prosty wybor wojsk do budowy,przekonuje jednak wiecej ludzi,jak latajacy z itemkami ricerito gonzalez,heh.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Psia krew... Głos mial być na rycka bez samorozwijajacyh się barbarków, a poszedł na 4.0 :/
 

DeletedUser

Guest
Biorac pod uwage 2 ostatnio powstale swiaty,czyli s33 i s34,ze stylem rycerzykowym z osadami koczowniczymi,niestety prezentuje marny poziom.Problem nie lezy w ilosci nowo zalogowanych zawodnikach,a doswiadczeniu jakie prezentuja.Niestety nie jest za dobrze.Smieszne artefakty zdobywane losowo,masa jednostek do produkcji,odstrasza w znacznym stopniu zawodnikow,ktorzy nie chca hodowac kur w wioseczkach,a chca sie pobic lekko.

Szybki s23,tech.jednostek,oraz prosty wybor wojsk do budowy,przekonuje jednak wiecej ludzi,jak latajacy z itemkami ricerito gonzalez,heh.:eek:

Mnie raczej przekonuje to że już prawie 200 osób jest przeciw staremu stylowi. A o ile pamiętam styl stary nigdy nie wygrał w tego typu ankietach. Na ś25 wygrał najnowszy styl wówczas (4.0).
 

DeletedUser

Guest
Panowie i Panie, ja uważam, że nowy świat powinien być bez kościoła, bo nawet ja mając doświadczenie i czas miałem problemy z grą na wysokim poziomie.. a co dopiero osoby, które nie umieją w to grać. szybkość powinna być 1.0, ponieważ nie chcę mieć znowu sytuacji, że ja mam 800 pkt a gość obok mnie 4k i ja go jadę po całości.. chcę się ponaparzać:D najgorsze jest, to że osoby zwane farmerami xD dostają halabardy szwajcarskie.. takie przedmioty powinny dostawać farmieni...
 

DeletedUser

Guest
Hehe amiana ankiety? moze admini by ja wyzerowali? Oczywiscie ze teraz najlepsza jest opcja 5.0 bez kosciola.
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

No...kazdy ma swoje upodobania.Nie kazdy zaglada na forum plemionek i nie kazdy dokladnie obserwuje co dzieje sie wokol tematow biezacych.Kazdy znalazl swoja ulubiona wersje rozgrywki.Temat powstal,azeby gracze wyrazili opinie swoje na temat tematyki s35,startujacego w next week.Nie ma co popadac w dyskusje na ten temat.Wszak ostateczne zdanie maja admini,heh.

Start nowego s35 w specyfice,jaka opisalem powyzej zapewnia serwerowi 30-40 kozakow z s23,ktorzy postanowili przeniesc sie po prawie roku rozgrywki na nowy swiat,heh.

A tak naprawde administratorzy sami powinni oblukac,ktore swiaty,z jakim stylem cieszyly sie najwiekszym zainteresowaniem i ogarnac sytuacje sami,heh.Ale co ja tam wiem.

Destro out:rolleyes:
 

DeletedUser89366

Guest
po tych wszystkich postach..
bardziej przekonalem sie to starego stylu :|
szkoda ze nie mogli by admini wyzerowac ankiety :|
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Hehe amiana ankiety? moze admini by ja wyzerowali? Oczywiscie ze teraz najlepsza jest opcja 5.0 bez kosciola.
Dodano po prostu jedną opcję, ponieważ kilka osób o tym wspomniało :).
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Mmm,no,nie twierdze,ze wybraliscie zle.Jednak 'Pan Rycerzyk',czy to z kosciolem,czy bez,jest juz troszke przechodzony.

W takim razie jedynie wuraze swoje zdanie na temat swiatkow z ricerito...nasz klan jest zbiorem ludzi 'starszej daty'(biorac pod uwage coraz wieksza grupe 'mlodszych graczy' w wieku 10-14 lat).Od jakiegos czasu czekamy na prosta specyfike gry.Prosta,szybka.Nie bawia nas postaci 3cie...rycerzyk bedzie mial lepszy itemik,bo drugi gracz nie mial tyle 'szczescia' co przeciwnik i jest lipa.Liczy sie prosta armia,ktora ma za zadanie sie nap...c,a nie biegajacy Enrique z kijem w reku,czy innym badziewiem wymachujacym innym przed oczyma,hehe.

:eek:
 

DeletedUser

Guest
17

17 predkosc 2.0 oczywiscie on jest najlepszy z all swiatow 32 tez jest fajny ale nie ma zajefajnych przedmiotow czyli zbrojowni :) a po drugie wole styl 4.0 bez kosciołka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Destro chyba z paroma osobami jesteśmy w stanie dołączyć jak będzie świat w stylu s23:p Więc byłoby trochę więcej niż to 40 hehe;)
 

DeletedUser

Guest
a gdyby tak wypróbować prędkość 3x? najlepiej na starym stylu
 

DeletedUser89366

Guest
i co jeszcze ? mur obronyy do 100 lvl bonus nocny 4 razy mocniej, grubas 5 razy taniej.. wezcie przestancie z takimi pomyslami ;/
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

Dowi,Bracie,milo mi to slyszec:)

Ciekaw jestem,czy nasi odwieczni przeciwnicy rowniez lukna na ten temat...rowniez mieli sie przenosic mhm...:eek:
 

DeletedUser14036

Guest
3.0 najlepszy...ale widzę pełno dzieciarni sie nagromadziło i glosuje na to co nowe i "przybajerzone"...a szkoda...
 

DeletedUser118253

Guest
Osobiście jestem za stylem 5.0 i prędkością x2. Bez kościoła oczywiście. Najbardziej podobał mi się ś25, a w stylu 5.0 rozgrywka nabierze nowego tempa i wysokiej jakości. I dziękuję Adminom za możliwość wyboru parametrów świata. To dobrze świadczy o ekipie plemiona.pl:)
Jednakowoż czy nie można ponowić głosowania? Opcja ostatnia została dodana chyba trochę później niż reszta i chyba niektórzy zmieniliby zdanie gdyby mogli.
 

DeletedUser

Guest
The Power of [PoE]...

hehe,jak sama statystyka mowi Już 567509 graczy....szanse mysle nadal sa wyrownane:)

Pytanie jednak mam lepsze...czy sama ankieta jest forma 'pelnego ustalenia i wyboru stylu nowego swiata przez graczy,sugerujac sie ostatecznym wynikiem ankiety,czy tez,administracja po przeczytaniu wszystkich postow,wlasnej weryfikacji oraz dokladnej analizie,podejmie decyzje'...dosc wazna kwestia,jako,ze nie jeden narwaniec moze wskoczyc na kompa i 'dodac par glosow od siebie'...nie takie rzeczy sie widzialo,hehe.:eek:
 

DeletedUser

Guest
Dowi,Bracie,milo mi to slyszec:)

Ciekaw jestem,czy nasi odwieczni przeciwnicy rowniez lukna na ten temat...rowniez mieli sie przenosic mhm...:eek:

Ale na innym niż x2 raczej ruszać nie będziemy, jeszcze może przełkniemy jakiś inny styl, ale nie prędkość:) Zobaczymy jak to wyjdzie, oby szybko było wiadomo jaki styl świata, żeby można było zebrać jeszcze ekipę i ustalić szczegóły;)

Wracając do tematu (żeby spamu nie było:p)
Wielu doświadczonych graczy chciałoby pograć na x2, ale nie otrzymują takiej okazji... Jeśli już to raz na 10 światów to troszkę mało... Tak sądzę. Na razie mamy 4 takie światy, 10,17,23,32... Ostatni powstał 32 i jest to styl z ryckiem, więc może teraz stary styl ten na którym cała śmietanka plemion się wychowała...

Podpisuję się pod pytaniem Destro do administracji:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry