AntyNOOB

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Jaki pomysł wybierasz


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser3200

Guest
Jako, iż pojawiają się tematy o systemach antynoobowych, chciałbym zrobić ankietę. Jest ona publiczna, gdyż chciałbym żeby nie było osób "nie bo nie".
 

DeletedUser40104

Guest
Może dodatkowo przywrócić punkty reputacji? Było kiedyś coś takiego, zostało usunięte, może to powstrzymałoby niektórych przed takimi idiotycznymi pomysłami... Szczególnie, gdyby na przykład od -20p użytkownika zaczęłaby lustrować administracja i ewentualnie dała zakaz tworzenia nowych tematów... O ile coś takiego jest możliwe. Takie moje starcze bajanie, nie przejmujcie się tym, głośno myślę :)
 

DeletedUser78702

Guest
Zaznaczyłem usuwanie tematu, gdy więcej niż 90% głosów jest na nie. Wydaje mi się, że to najlepszy sposób likwidowania tematów dziec neo. :)
 

DeletedUser40104

Guest
O właśnie. Rzecz druga. Nie usuwanie, ale zamykanie tematów przy 90% głosów.
 

DeletedUser3200

Guest
Dla mnie wadą tego 90% jest to, że ktoś musiałby się tym zajmować. No i limit 90% też jest chyba troszkę za wysoki... A co do tego z ilością postów to mogłoby być nawet 30, tylko że niektóre nooby zdążyły już tyle nabić. Dlatego powinny być wprowadzone obydwa i tak zagłosowałem.
 

DeletedUser78702

Guest
Dla mnie wadą tego 90% jest to, że ktoś musiałby się tym zajmować. No i limit 90% też jest chyba troszkę za wysoki... .

Właśnie takie same zastrzeżenie, czyli mogłoby być np. 70%, a co do tego pierwszego, to trzeba by było więcej moderatorów zarekrutować, albo zwykli gracze by to im zgłaszali :)
 

DeletedUser40104

Guest
Pod każdym postem macie czerwony trójkącik, korzystajcie z niego ;)
 

DeletedUser3200

Guest
Popatrz sobie na avatar i jedź na dół wzrokiem. Na dole jest taka malutka ikonka. A co do pomysłów to są jeszcze do lekkich zmian chyba :)
 

DeletedUser40104

Guest
Zastanówmy się może nad tym, o czym mówiłem w 1 poście... To też może być dobre.
 

DeletedUser3200

Guest
Jak dla mnie za dużo roboty z dodawaniem/odejmowaniem tych pkt. A potem obserwowanie całej rzeszy takich noobów.
 

DeletedUser

Guest
Zmiany zgodne z oczekiwaniami a nie totalna krytyka.
To jest trzeci temat o podobnym zastosowaniu w przeciągu trzech dni (chyba)
Więc jak ktoś ma inne propozycje zgłaszać, jak najbardziej :)
Z całą pewnością wreszcie ten temat dopracujemy.
 

DeletedUser75974

Guest
Ja tam jestem za ilością postów. Nie dlatego że to mój pomysł, ale dlatego, że jest to po prostu blokada kontrolowana przez komputer, a nie człowieka jak przy procentach odpowiedzi na NIE. Mody nie muszą kontrolować procentów, a noobów którzy nabijają posty będą i tak wyłapywać. W końcu od tego są :)
 

DeletedUser92720

Guest
Zakładanie tematów od 30/50 postów
Jeszcze chyba wczoraj powstał o tym temat. Jak już się wcześniej wypowiedziałem tam, wedle mnie jest to dobre rozwiązanie. Jednakże zmniejszyłbym limit do 20 postów. Ponieważ jeszcze żyją na tym świecie osoby myślące, które piszą mało, ale z rozumem. Za to, że interesuje ich tylko wąska część forum nie powinni być pokrzywdzeni.

Usuwanie tematu, gdy więcej niż 90[/B]% głosów jest na nie


Troszkę mógłbyś więcej na ten temat powiedzieć. Jeżeli to miałoby przejść do widzę to tak:
Przy zakładaniu każdego tematu na tym subforum ukazywałaby się automatycznie mini ankieta, gdzie widniałaby informacja: "Czy podoba Ci się ten pomysł?". Jeżeli przez wcześniej określony przedział czasu (powiedzmy 3 dni) większość odpowiedziałaby "NIE", wówczas system samoczynnie kasowałby dany temat.

Tylko przybliżyłem Wam jak ja to widzę.

Jednak wedle mnie kasacja tematów nie jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego w tej sytuacji niezbędny jest człowiek. Moderator powinien zostawić dany temat, żeby można było go zawsze wyszukać, a kasował inne, potomne, które byłyby pewnego rodzaju substytutem.

Taki system istnieje dzisiaj, to jest najlepsze rozwiązanie :)
 

DeletedUser78702

Guest
Ja tam jestem za ilością postów. Nie dlatego że to mój pomysł, ale dlatego, że jest to po prostu blokada kontrolowana przez komputer, a nie człowieka jak przy procentach odpowiedzi na NIE. Mody nie muszą kontrolować procentów, a noobów którzy nabijają posty będą i tak wyłapywać. W końcu od tego są :)

W sumie też masz rację :) mogłem zaznaczyć ,,wprowadzić obydwa pomysły" :( no cóż za późno o tym pomyślałem :) ale można by to zwiększyć do np. 70, bo wyżej są już bardziej doświadczeni użytkownicy forum niż nooby (lub dzieci neo), które chcą się wykazać i zabłysnąć, kiedy mają 20 postów :)
 

DeletedUser78702

Guest
Widzę, że dużo osób się wstydzi uzasadnić swoją odpowiedź :) Na ankiecie wiedzę:
Nie odczuwam potrzeby wprowadzania któregokolwiek pomysłu(uzasadnij)
Poparło to dwie osoby, może niech się wypowiedzą na ten temat?
 

DeletedUser

Guest
jak ktos jeste n00bem to wądpię że napisze 30/50 postów, co najwyżej naspamuje
 

DeletedUser

Guest
Żeby mieć więcej postów i wyższą rangę :p

Wybaczcie ale to nie przyszło mi do głowy.

Może dodatkowo przywrócić punkty reputacji? Było kiedyś coś takiego, zostało usunięte, może to powstrzymałoby niektórych przed takimi idiotycznymi pomysłami... Szczególnie, gdyby na przykład od -20p użytkownika zaczęłaby lustrować administracja i ewentualnie dała zakaz tworzenia nowych tematów... O ile coś takiego jest możliwe. Takie moje starcze bajanie, nie przejmujcie się tym, głośno myślę :)

Dlatego też punkty reputacji byłyby najlepszym wyjściem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry