Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
Pewnie mało kogo to obchodzi, ale co do rozwiązania LASu (a konkretnie ich zachodniego członu LASu+) to mam info z pierwszę ręki od znajomego irl, który prosił, żeby puścić info gdzieś jak to wyglądało:

niejaki @Matrixus, który finalnie zarządzał plemieniem LAS+ rozwiązał je dziś ok. godz. 20 pomimo protestów części członków plemienia, którzy byli atakowani od południa przez plemię TI i takie rozwiązanie oznaczało wycofanie obstaw i brak możliwości wysyłania wsparcia. Część osób z LAS+ (ponoć już umówionych wcześniej), w tym wspomniany Matrixus, przeszła do najbliższej położonego DUDU (z którym LAS do tej pory miał PONa), część graczy została jednak bez plemienia i dla nich już kolejnych miejsc nie ma. Obecnie DUDU już puściło na większość z nich ataki - czyli pisząc krótko @Matrixus zgadany wcześniej z DUDU celowo rozwiązał plemię, aby jeszcze bardziej utrudnić obronę pozostałej grupie, która i tak jest w beznadziejnej sytuacji bo żadnego innego plemienia nie ma - od prawej Węgrzy, od dołu i lewej TI i DUDU którzy będą ich rozbierać na dniach a od góry ARES, który ma PON z DUDU i wyznaczone strefy wpływów. Takie to taktyki przypsa. i spółki, ale jednak Matrixus jako osoba, która zarządzała LASem+ i twierdziła że dba o jego członków wyszedł na największego skunksa.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.565
Pewnie mało kogo to obchodzi, ale co do rozwiązania LASu (a konkretnie ich zachodniego członu LASu+) to mam info z pierwszę ręki od znajomego irl, który prosił, żeby puścić info gdzieś jak to wyglądało:

niejaki @Matrixus, który finalnie zarządzał plemieniem LAS+ rozwiązał je dziś ok. godz. 20 pomimo protestów części członków plemienia, którzy byli atakowani od południa przez plemię TI i takie rozwiązanie oznaczało wycofanie obstaw i brak możliwości wysyłania wsparcia. Część osób z LAS+ (ponoć już umówionych wcześniej), w tym wspomniany Matrixus, przeszła do najbliższej położonego DUDU (z którym LAS do tej pory miał PONa), część graczy została jednak bez plemienia i dla nich już kolejnych miejsc nie ma. Obecnie DUDU już puściło na większość z nich ataki - czyli pisząc krótko @Matrixus zgadany wcześniej z DUDU celowo rozwiązał plemię, aby jeszcze bardziej utrudnić obronę pozostałej grupie, która i tak jest w beznadziejnej sytuacji bo żadnego innego plemienia nie ma - od prawej Węgrzy, od dołu i lewej TI i DUDU którzy będą ich rozbierać na dniach a od góry ARES, który ma PON z DUDU i wyznaczone strefy wpływów. Takie to taktyki przypsa. i spółki, ale jednak Matrixus jako osoba, która zarządzała LASem+ i twierdziła że dba o jego członków wyszedł na największego skunksa.
Dzięki mordo za info
W końcu coś wartościowego od wszystkich wiadomości blacka w całym tym wątku
 
Wynik reakcji
2.628
Pewnie mało kogo to obchodzi, ale co do rozwiązania LASu (a konkretnie ich zachodniego członu LASu+) to mam info z pierwszę ręki od znajomego irl, który prosił, żeby puścić info gdzieś jak to wyglądało:

niejaki @Matrixus, który finalnie zarządzał plemieniem LAS+ rozwiązał je dziś ok. godz. 20 pomimo protestów części członków plemienia, którzy byli atakowani od południa przez plemię TI i takie rozwiązanie oznaczało wycofanie obstaw i brak możliwości wysyłania wsparcia. Część osób z LAS+ (ponoć już umówionych wcześniej), w tym wspomniany Matrixus, przeszła do najbliższej położonego DUDU (z którym LAS do tej pory miał PONa), część graczy została jednak bez plemienia i dla nich już kolejnych miejsc nie ma. Obecnie DUDU już puściło na większość z nich ataki - czyli pisząc krótko @Matrixus zgadany wcześniej z DUDU celowo rozwiązał plemię, aby jeszcze bardziej utrudnić obronę pozostałej grupie, która i tak jest w beznadziejnej sytuacji bo żadnego innego plemienia nie ma - od prawej Węgrzy, od dołu i lewej TI i DUDU którzy będą ich rozbierać na dniach a od góry ARES, który ma PON z DUDU i wyznaczone strefy wpływów. Takie to taktyki przypsa. i spółki, ale jednak Matrixus jako osoba, która zarządzała LASem+ i twierdziła że dba o jego członków wyszedł na największego skunksa.
Nikogo nie obchodzi plemię las. Dostali na dziurę od grających 4fun Węgrów, którzy wbili na 1 człon.

Im szybciej las padnie tym lepiej. Brawa dla gracza Matrixus za jego decyzję.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
03.04.24 około godz 09 +Las straciło ponad 30 wiosek . odsyłam do statów.
Być może to nie miało zwiazku z póżniejszym rozwiązaniem tego członu .
Może @Matrixus się wypowie, lub ktoś plemienia +Las jak było. a nie jakiś nołnejm na fejkowym nicku
 

Happynation

Chłop
Wynik reakcji
9
Las + traciło wiochy bo wiekszosc tam ludzi to randomowy zlepek gdzie moze bylo maks z 20 aktywnych graczy a reszta to warzywa, dzis broniac wiosek nikt nikogo wspierał i bronił sie na własną reke ;) do ani jednej wioski nikt nie wysyłał wsparcia, gracz las+
 

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
03.04.24 około godz 09 +Las straciło ponad 30 wiosek . odsyłam do statów.
Być może to nie miało zwiazku z póżniejszym rozwiązaniem tego członu .
Może @Matrixus się wypowie, lub ktoś plemienia +Las jak było. a nie jakiś nołnejm na fejkowym nicku
Nie no, po pierwsze to chciałem zaznaczyć różnicę pomiędzy LASem (który ciągle działa i broni się - słabo bo słabo - na swoich frontach z HELL, KUMPLami i bardziej okazyjnie TI) i LASem+, który rzeczywiście dziś rano stracił kilka/naście/dziesiąt (?) wsi na rzecz TI i było wiadomo że niedługo to plemię się rozleci bo i rada była do dupy. A jak bardzo to napisałem wcześniej, bo po drugie to nie chodzi o fakt że plemię upadło, ale że gracze którzy chcieli się dłużej się pobronić przed TI i chcieli pozostawienia członu zostali przez Matrixusa olani, i jakimś dziwnym przypadkiem jest to bardzo wygodne dla DUDU (które do dzisiaj miało z LASem PONa, którego nie wypowiedzieli do jego rozwiązania) i TI, które jeszcze łatwiej mogą teraz przejąć wiochy niedobitków.

EDIT: @Happynation no tak że randomy tam były to tu wiedzą, ale jednak parę obstawionych, które dzięki wsparciu wybroniło się przed TI, wiosek było, a rozwiązanie to automatycznie cofnęło.
 

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
Hmm ktore wioski wybroniły sie dzieki wsparciu ? ;)
Danych od rady LASu+ nie mam więc nie wiem ile wsparcia cofnęło rozwiązanie, ale jedną z nich jest na pewno wioska gracza Vaniz, która została zajęta przez TI niedługo po rozwiązaniu (o 22) i wycofaniu obstawy, a wcześniej była nieruszona.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
na pewno jest to niefajna sytuacja dla graczy tego plenienia , którzy jeszcze chcieli pograć i byli aktyni . myślę że nie zaszkodzi napisać do okolicznych plemion. wsparcie z plenienia może iść.
 

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
No to jeszcze lepiej z tą radą xd aczkolwiek kto tam teraz LASem zarządza to nie wiem, bo to się zmieniało ostatnio podobno.

A LAS nie poratuje, bo oni mają swoje sprawy na głowie i na pewno wsparcia tak daleko wysyłać nie będą. Ale o czym tu mówimy jak o tak podstawowych rzeczach nie informowali reszty.
 
Do góry