Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Podziękujcie surferowi, i reszcie rady, gość jako jedyny sprawiał z waszej bandy jakieś drobne problemy na froncie, top 30 farmy, duże konto i go do członu rozbiórkowego zapakowali, nikt i piszczek to samo.
A "tu bambo", największy bambik jakiego u was namierzyłem w głównym siedzi. XD
1711105759760.png
Kolejna sprawa, gość od 8.03 marca rozbił offy wszystkie, burzył sobie konto o 30% (eko, kuźnie, koszary) i nie zauważyliście że trzeba go rozbierać? XD
 

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Podziękujcie surferowi, i reszcie rady, gość jako jedyny sprawiał z waszej bandy jakieś drobne problemy na froncie, top 30 farmy, duże konto i go do członu rozbiórkowego zapakowali, nikt i piszczek to samo.
A "tu bambo", największy bambik jakiego u was namierzyłem w głównym siedzi. XD
View attachment 61672
Kolejna sprawa, gość od 8.03 marca rozbił offy wszystkie, burzył sobie konto o 30% (eko, kuźnie, koszary) i nie zauważyliście że trzeba go rozbierać? XD
Zgadzam się, chłop powinien dostać rozbiórkę przy redukcji członów z 5 do 3.
Od początku były z nim problemy. Ale prawda jest też taka, że gdybyśmy zaczęli go rozbierać jak jeszcze był na koncie to 90% wiosek by trafiło do was :)
A tak trafiło może z 10
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Zgadzam się, chłop powinien dostać rozbiórkę przy redukcji członów z 5 do 3.
Od początku były z nim problemy. Ale prawda jest też taka, że gdybyśmy zaczęli go rozbierać jak jeszcze był na koncie to 90% wiosek by trafiło do was :)
A tak trafiło może z 10
Nie wiem, ja z nim kilka razy pisałem i wydawał się być sympatyczny, ale rzeczywiście coś mu odjebało miał nam wioski wyczyścić i wrzucić zasta, później zmienił zdanie, uwalił mi karety, miał się burzyć do 2k i nagle kontem rzucił akurat jak 7 barbarek sobie wziąłem :mad:.
No co, nie lubię takich frajerów co swoim wiosek oddać nie mogą jak się spłaczą, ale sami robiliście to samo miesiąc wcześniej na moim podwórku, także karma wróciła i skończyło się dla was lepiej niż miało się skończyć. ;)

Ale fakt faktem póki grał, to jakieś tam problemy sprawiał mi i na tej waszej akcji przez linię maginota mi się przebił i musiałem lekką klinować, a bunkry miał po 120-180k deffa. XD
 
Do góry