X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie będę cytował postów jak liżecie se tyłki bo szkoda mi czasu na takiego niedoroba jak ty.
To żeś chorągiewka to każdy wie, nie musisz się tego wstydzić.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Nie będę cytował postów jak liżecie se tyłki bo szkoda mi czasu na takiego niedoroba jak ty.
To żeś chorągiewka to każdy wie, nie musisz się tego wstydzić.
Jeżeli widzę sensowny post, to nie mam problemu by się z nim zgodzić, nawet jeżeli nie przepadam za jego autorem

nie każdy jest tak ograniczony jak ty xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Jedyna ograniczona osoba tutaj to ty, więc sklej wary i idź znowu wylizać blackowi.
Sensowny post? Powtarzasz jego kłamstwa których nie potraficie udowodnić xD
Macie chore głowy, nic dziwnego że jesteście siebie warci xD
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Dobrze, że intelektualny beton z mag, nie potrafi sklecić wypowiedzi dłuższej niż jedno zdanie xD
Człowiek nie traci czasu na czytanie tych durnot
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
to my mamy chore głowy?

powiedz no, który zdrowy na umyśle człowiek, wrzuca na forum randomowej gry przeglądarkowej, swój pasek z wypłaty, opowiada o zarobkach, kredytach i przeróżnych innych prywatnych sprawach?

Sam żeś się zaczął ośmieszać, a teraz masz problem, że ktoś o tym przypomina.
Zgłupiałeś do reszty.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
to my mamy chore głowy?

powiedz no, który człowiek zdrowy na umyśle, wrzuca na forum randomowej gry przeglądarkowej, swój pasek z wypłaty, opowiada o zarobkach, kredytach i przeróżnych innych prywatnych sprawach?

Sam żeś się zaczął ośmieszać, a teraz masz problem, że ktoś o tym przypomina.
Zgłupiałeś do reszty.
A to jakiś wstyd? Ja jebie, straszny wstyd wrzucić 9k brutto na forum jak jakieś psy próbują mi wmówić że tyram za minimalną, normalnie zapadnę się pod ziemię że nie zarabiam 40k miesiecznie.
To wy próbowaliście mi wmówić hipotekę na dom której nie mam.
Jak napisałem że brałem 80k gotówkowego to wymyśliliście sobie że na pewno nie spłacam.

Kto tu ma chory łeb psie.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
A to jakiś wstyd? Ja jebie, straszny wstyd wrzucić 9k brutto na forum jak jakieś psy próbują mi wmówić że tyram za minimalną, normalnie zapadnę się pod ziemię że nie zarabiam 40k miesiecznie.
To wy próbowaliście mi wmówić hipotekę na dom której nie mam.
Jak napisałem że brałem 80k gotówkowego to wymyśliliście sobie że na pewno nie spłacam.

Kto tu ma chory łeb psie.
nie nie,
nie zapytałem czy to wstyd, tylko czy uważasz że zdrowy na umyśle człowiek tak postępuje.
Jak widać deficyty towarzyszą ci nie tylko w sferze fizycznej, ale również intelektualnej.
Ponawiam więc pytanie i liczę na odpowiedź.

Jakoś nie zauważyłem, by inni użytkownicy rozpisywali się tu na temat swoich finansów i prywaty.
I wiesz co? Żaden z nich nie ma też problemu z tym, że ktoś inny mu to wypomina. No kto by pomyślał, niesłychane.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Przecież napisałem że to nie jest wstyd xD
Albo czytaj ze zrozumieniem albo rób lote.

Czy to nie jest wstyd wymyślać drugiej osobie życie?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Proste pokaż wykaz z raportu BiK głąbie xd
Czyli mam zapłacić za raport bik żeby udowodnić że ktoś ma urojenia?
Dokładnie ta sama osoba która wypisuje głupoty na Twój temat?
Mogę zaufanej osobie wrzucić cały pasek z wypłaty żeby potwierdziła - gdybym miał komornika to ściągał by mi hajs z wypłaty.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
A: czy zdrowy na umyśle człowiek tak postępuje?
B: to jakiś wstyd?
A: nie odpowiedziałeś, nie o to pytałem
B: przecież napisałem, że to nie wstyd xD czytaj ze zrozumieniem

XDD
yntelygent drodzy państwo, nie ma co!
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Po co się wypowiadasz jak zasysasz chuja na zapleczu i coś pierdolisz jeszcze
Nawet burzaków nie potrafisz rozesłać w czas tylko na 21 i w dodatku bez wiary
Sklej pizdę !
Ty sam sobie odpowiedziałeś xD potrafisz używać mózgu ? aaa nie potrafisz ok wiec odp, Gram na zapleczu jako deffowiec nie bede sie bronił tym samym nie potrzebuje stawiać kościołów i tym samym robie wiecej deffa na front . Dlatego też nie ma wiary a burzaki i tak cię burzą po tym jak dostejcie wpierdol na akcjach i macie nie tylko puste głowy ale też puste wiochy. Dotarło coś ??
 
Do góry