Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.109
Czyli co gracie tutaj nie kasujecie się?
Skąd wziąłeś informacje o kasowaniu się, że je powielasz? Żaden nasz grasz nie dostał wiadomości, że się kasujemy. Nie napisaliśmy żadnej grupowki ani nic. To że straciłem ochotę na grę w pewnym momencie nie oznacza kasacji. Macie świetnych graczy, którzy wczoraj mi przypomnieli po co tu gramy.

Mieliśmy różne możliwości i plany, niemniej wchodzisz na forum zaczynasz się odklejać jak nikt inny obrażać nas po całości i się śmiać mówiąc o kasacji.

Mam nadzieję, że pokażesz jak silni jesteście i zobaczę nazwę twojego plemienia na blachach.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Skąd wziąłeś informacje o kasowaniu się, że je powielasz? Żaden nasz grasz nie dostał wiadomości, że się kasujemy. Nie napisaliśmy żadnej grupowki ani nic. To że straciłem ochotę na grę w pewnym momencie nie oznacza kasacji. Macie świetnych graczy, którzy wczoraj mi przypomnieli po co tu gramy.

Mieliśmy różne możliwości i plany, niemniej wchodzisz na forum zaczynasz się odklejać jak nikt inny obrażać nas po całości i się śmiać mówiąc o kasacji.

Mam nadzieję, że pokażesz jak silni jesteście i zobaczę nazwę twojego plemienia na blachach.
Mam nadzieję deckuś nie zawiedź mnie i pokaż mi, że chociaż Under zostanie na tym świecie z jakimiś ex graczami Uwu i cię dość tymi odklejkami zmotywowałem do dalszej gry i inne nicki z waszego kurwidołka, bo już mam dość swojego szczekania. Bo też straciłem przez tą sytuację motywację do klikania na tym świecie. Już ciekawsze dla mnie bicie Węgrów na tym 200.
 

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
Zabawne w tym wszystkim, że czołowi Fontowcy typu Dual Champion czy ktoś z KND (nie wiem kto się udziela poza shotasem xD) siedzą cicho i czekają co się stanie dalej, a taki dromq szczeka od rana, żeby było jeszcze zabawniej biorac pod uwagę Akcje Uwu/Under vs Reszta świata i wioski stracone na banach, damszot bodajże 8, China 13, Pluto 5 to i tak Uwu/Under jest na + xD

Wychodzi na to, że Undery więcej podbiły wiosek od Puuu na akcji niż koalicja straciła na banach
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Dalej brniesz xD

Zmień informatorów
Nie mam żadnych tylko widzę wasze nastawienie ogólne. Jak gracie to zajebiście knd+dżobi+dupal+under+niedobitki uwu na omerte+ld+asy w sumie nawet fajnie by to wyglądało. Przy innym rozstawieniu ten świat będzie raczej nudny i nie warty mojego czasu i wolę już skupić się na 200 i zacząć prowadzić tam plemię, bo w planach właśnie po 179 było wrócić tylko na 200 i zakończyć przygodę z plemionami to cholera zostałem uwikłany w jakieś konflikty z wami, które nam nie dane wyjaśnić na froncie w końcu.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.662
Kurwa Deckuś, jak ten Dromq po tym jak zajebaliśmy 100 wioch rybkom na 2 burzących w pare dni pisał tam na FO że front się zacznie za kilka miesięcy jak barby znikną, po co z nim dyskutujesz xD
 
Do góry