Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Rambo stracil 3 wioski w nocy,
Rekordzista
Bambo walnął kumulację. Byłem pewny, że straci w nocy, o czym pisałem, ponieważ każdy wie że on w nocy nie wstaje. No ale straty trzech wiosek to w najlepszym scenariuszu nie zakładałem nawet. Jebany pewnie śpi w pampersie to nawet na szczocha się nie budzi, gdzie w tym czasie by zerknął czy ktoś nie kradnie mu wiosek w bonusie xd

Człowiek mem. Szczeka tutaj najwięcej, a potem jak pipcia daje się dojeżdżać w NOCY. W dzień ludzie tyle nie tracą co Bambo podczas jednej nocki. Kocur, po prostu kocur.

Ale i tak trzeba dziękować, że taki Bambo pojawił się na FOncie, bo zjednoczył ludzi z FO jak nikt inny. Każdy chce dojeżdżać Bambo bez względu w jakim obozie się znajduje.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Bambo walnął kumulację. Byłem pewny, że straci w nocy, o czym pisałem, ponieważ każdy wie że on w nocy nie wstaje. No ale straty trzech wiosek to w najlepszym scenariuszu nie zakładałem nawet. Jebany pewnie śpi w pampersie to nawet na szczocha się nie budzi, gdzie w tym czasie by zerknął czy ktoś nie kradnie mu wiosek w bonusie xd

Człowiek mem. Szczeka tutaj najwięcej, a potem jak pipcia daje się dojeżdżać w NOCY. W dzień ludzie tyle nie tracą co Bambo podczas jednej nocki. Kocur, po prostu kocur.

Ale i tak trzeba dziękować, że taki Bambo pojawił się na FOncie, bo zjednoczył ludzi z FO jak nikt inny. Każdy chce dojeżdżać Bambo bez względu w jakim obozie się znajduje.
No brawo zabraliście mi 3 puste wiochy jak spałem. Szkoda, że jak jestem na koncie wam tak dobrze nie idzie... XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nie wytrzymam ze śmiechu. Gracie tutaj na froncie chyba 10 kocurów na większych kontach, na naszą 3. Od początku świata nic nie przejęliście i się szczycicie przejęciem wioski jak ktoś śpi, gratulacje, zadanie na szczyt waszych możliwości XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
To tak jakbyś porównywał, poderwanie ładnej dziewczyny w barze i zostanie u niej na noc z wrzuceniem jej tabletki gwałtu do drina i "zostaniem u niej na noc". XD
 
Do góry