Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ja też jestem załamany kolego @witamoszust186 . Skazali mnie za wpis pod wpływem ataku zespołu toureteta. To się nazywa dyskryminacja ze względu na chorobę. Tfu na tych co oceniają a nie znają.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
oby ktos ze speed tu wszedl wytlumaczyc sie co zrobil ja duzo czasu nie mam nie bede tu wiecznie koncze piwko i w kime dlatego mam nadzieje ze zanim pojde to ktos ze speed tu wejdzie powie dlaczego podpisaliscie sojusz z witam kazdy z tego swiata dzisiaj juz wie bo im powiedzialem wydalo sie nie trzymaliscie tego dlugo w tajemnicy teraz moj ruch pileczka po mojej stronie ciekawe co zrobicie zeby mi ja zabrac a wam gracze speed prosze zbuntujcie sie nie wolno sie wam sluchac rady jak podpiusuje sojuisz z witam witam musi zostac zniszczone
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam to wymyslilo dobrze wejhsc taka masa ze sie beda chcieli jelenie podpisac wzionc ze soba takiego zawodnika jak speed i nie ma mocnych niestety tak dziala witam w rownej walce zawsze przegraja ale z nimi nigdy nie ma rowno nie maja za grosz honoru ale sie nie dziwie to sa miernoty speed popelnia wielki blad maja plemie kretow witam 5 osob co najmniej i podpisuja sojusz z witam niestety to jest glupie ale pomaga witam bo dali sie wciagnac w ich gre powiedzialem wam idealnie jak startuje witam cod o gracza mialem racje ze wszystkim ale niestety witam wygralo sa lepsi znalazlo takich glupich jak speed speed nie znam was mam nadizeje ze zostaniecie potraktowani tak jak zaslugujecie witam was oszuka wbije wam kose w idealnym momencie zostaniecie wyukorzystani tego wam zycze karma wraca
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
speed zabilo caly swiat nie bedzie tu duzo walki apk padnie pod napored speed i witam pozniej wiekszosc mapy ich bo maja duzo graczy witam zageszczone ti i n mimo ze musza wspolpracowac to nie beda mieli jak cokolwiek robic beda kprobowali ale nie zrobia nic i wtedy pytanie jak witam oszuka speed to pewnie w zaleznosci jak sie dogadaja jak rowny sklad to wyjda ostatniego dnia na pewno szybklo i pewnie ktos ze speed nie wejdzie do plemienia a jak rowny podzial to witam wezmie wiecej wiosek albo wbije kose tak bedzie to jest pewne dlatego speed mam nadzieje ze zoabczycie co to znaczy dogadanie sie z witam oni wykorzystaja wszystko dla swojej przewagi pamietajcie
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
1 marca, Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych — ukoronowanie kultu wyhodowanego na fali dzikiego antykomunizmu, który gotów jest zapomnieć wszystkie poczynione ofiary w imię świętej krucjaty przeciwko lewactwu.
Efektem tej polityki jest stworzenie obrazu tych ludzi jako wzorów cnót i nieskazitelnych bojowników o wolność. Taką wersję historii możemy znaleźć w szkolnych podręcznikach i oczekuje się, że będziemy bezkrytycznie przyjmować tę wersję wydarzeń.
W czerwcu 1945 r. w ukraińskiej wsi Wierzchowiny zostało wymordowanych około 200 osób cywilnych. Dokonały tego dowodzone przez Mieczysława Pazderskiego ps. „Szary” Narodowe Siły Zbrojne. Wśród ofiar znalazły się głównie osoby starsze. Ci sami żołnierze kilka miesięcy wcześniej, w kwietniu '45 r. dokonali mordu na kilku polskich żołnierzach pochodzenia żydowskiego, stacjonujących w majątku w Kaniach.
Od 29 stycznia do 2 lutego w okolicach Hajnówki został przeprowadzony rajd oddziałów dowodzonych przez Romualda Rajsa ps. „Bury”. Efektem tej zbrodni było zamordowanie około 79 osób cywilnych, wśród których znalazły się kobiety i dzieci. Żołnierze dowodzeni przez „Burego” dokonali tej masakry w imię rozprawienia się z komunistami i agentami NKWD.
Z siejących terror wśród obywateli polskich żydowskiego pochodzenia wyklętych wyróżnia się Józef Kuraś ps. Ogień - wśród ofiar jego oddziału znalazła się rekordowa liczba ponad trzydziestu zamordowanych Żydów.
Nie ma z naszej strony zgody na przemilczanie historii ofiar i gloryfikacji zbrodniarzy wojennych i bandytów. W tej walce o prawdę mogliśmy niedawno ujrzeć pewien promyk nadziei. 16 lutego 2024 r. ministra pracy, rodziny i polityki społecznej, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk ogłosiła zaprzestanie organizowania uroczystości upamiętniających zbrodniarza Józefa Kurasia przez podległy jej urząd ds. kombatantów i represjonowanych. Oby to był początek przywracania prawdy historycznej.
W większości bandyci, którzy nie mogli się odnaleźć w powojennej rzeczywistości, więc uciekli do lasu pod górnolotnym sztandarem walki o kraj. Przykładem obrazującym jak wyglądała działalność żołnierzy wyklętych obrazuję prozaiczna sytuacja we wsi Kuryłówka w województwie podkarpackim;

Wielki wojownik dowódca jednego z oddziału żołnierzy wyklętych brał ślub, ale jak to bywa z żołnierzami wyklętymi, którzy nie parali się pracą, bo byli zajęci ukrywaniem się po lasach i wpierdalaniem szyszek nie mieli jak tego wesela wyprawić no bo za co.
Jak rozwiązali ten palący problem nasze intelektualne asy spytacie? Wesele bez jedzenie? Wesele bez wódki? Toż to żadne wesele...
Otóż już wam odpowiadam, zrobili wypad na powyżej wymienioną wieś i zajebali biednemu chłopu świnie głosząc, że odbierają to w imieniu Armii Krajowej w celu walki o kraj bla bla bla takie tam patriotyczne gówno.
Chłop wkurwiony kto by nie był. Zima idzie nie będzie co jeść, to nie czasy walki Lidla i Biedronki o klienta. Jeszcze ile się urobił przy tych świniach to jego. Więc w emocjach zgłosił całą sytuację odpowiednim służbom. A służby drodzy słuchacze nie byli jak nasi policjanci w dzisiejszych czasach, żeby to po prostu olać, bo nie było przy tym przestępstwie wymienionej śladowej ilości marihuany. Byli wręcz nadgorliwi zebrali całą ekipą i żeby już nikt nie zgłaszał im podobnych sytuacji spalili całą wieś.

Dramatów jakich wiele, nie ma co przywoływać skrajnych przypadków z jednej i z drugiej strony tak wyglądała smutna rzeczywistość.

Nie twierdzę, że nie było w tej grupie ludzi szlachetnych i mających właściwe pobudki, a ich postawa mogła budzić pochwałę i szacunek, ale był to naprawdę znikomy odsetek, dodatkowo wyłapany w większości na samym początku końca wojny.
 
Ostatnia edycja:

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
nie wiem kto prowadzi speed ale podawanie reki pietrkowi on zezre caly tlow tak to dziala pietrkowis sie nie podaje reki tylko sie pluje wyukrozystuje swoich graczy jak mnie na 186 wykorezystuje inne plemiona wykorzystuje was a wy sie dajecie jak dzieci we mgle robic speed i witam koalicja oszustow koalicja kretaczy ludzi siebie wartych kazdy bedzie z wmai jechal bo nie zalsugujecie na szacunek szczegolnie witam kazdy kto stoi obok takiego z witam takim sie staje speed zycze wam jak najgorzej gracze speed mowie powaznie zmiencie rade zmiencie dyplo pora na bunt kazde plemie sie musi dogadac przeciwko witam inaczej przegracie wszyscy szkoda ze ktos z was tego nie widzi witam znowu nie moze wygrac nie moga ludzie byc tak glupi zeby nie walczyc z witam pamietajcie witam bedzie musialo zostac zniszczone
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.012
1 marca, Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych — ukoronowanie kultu wyhodowanego na fali dzikiego antykomunizmu, który gotów jest zapomnieć wszystkie poczynione ofiary w imię świętej krucjaty przeciwko lewactwu.
Efektem tej polityki jest stworzenie obrazu tych ludzi jako wzorów cnót i nieskazitelnych bojowników o wolność. Taką wersję historii możemy znaleźć w szkolnych podręcznikach i oczekuje się, że będziemy bezkrytycznie przyjmować tę wersję wydarzeń.
W czerwcu 1945 r. w ukraińskiej wsi Wierzchowiny zostało wymordowanych około 200 osób cywilnych. Dokonały tego dowodzone przez Mieczysława Pazderskiego ps. „Szary” Narodowe Siły Zbrojne. Wśród ofiar znalazły się głównie osoby starsze. Ci sami żołnierze kilka miesięcy wcześniej, w kwietniu '45 r. dokonali mordu na kilku polskich żołnierzach pochodzenia żydowskiego, stacjonujących w majątku w Kaniach.
Od 29 stycznia do 2 lutego w okolicach Hajnówki został przeprowadzony rajd oddziałów dowodzonych przez Romualda Rajsa ps. „Bury”. Efektem tej zbrodni było zamordowanie około 79 osób cywilnych, wśród których znalazły się kobiety i dzieci. Żołnierze dowodzeni przez „Burego” dokonali tej masakry w imię rozprawienia się z komunistami i agentami NKWD.
Z siejących terror wśród obywateli polskich żydowskiego pochodzenia wyklętych wyróżnia się Józef Kuraś ps. Ogień - wśród ofiar jego oddziału znalazła się rekordowa liczba ponad trzydziestu zamordowanych Żydów.
Nie ma z naszej strony zgody na przemilczanie historii ofiar i gloryfikacji zbrodniarzy wojennych i bandytów. W tej walce o prawdę mogliśmy niedawno ujrzeć pewien promyk nadziei. 16 lutego 2024 r. ministra pracy, rodziny i polityki społecznej, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk ogłosiła zaprzestanie organizowania uroczystości upamiętniających zbrodniarza Józefa Kurasia przez podległy jej urząd ds. kombatantów i represjonowanych. Oby to był początek przywracania prawdy historycznej.
Jeszcze Szendzielarza proszę wymazać z historii
 

Ziomeq i Skorup

Miecznik
Wynik reakcji
89
ruCHAM WASZE MATKI
8hp79c.gif
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.413
Chciałem potwierdzić wszystkie informacje przekazane przez gracza Witamoszust186.
Witam włamało się keymilowi na konto bankowe i ukradło milion złotych, które odkładał na nowy traktor, bo stary się zarysował w czasie protestów. Warunkiem oddania pieniędzy jest sojusz z WITAM i wojna z APK, dlatego proszę przyjaciół z APK o wyrozumiałość. Dołączcie do plemienia STEFAN i grajcie dalej lub złóżcie się z nami na nowy traktor.
Uważajcie na siebie wszyscy.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.558
Chciałem potwierdzić wszystkie informacje przekazane przez gracza Witamoszust186.
Witam włamało się keymilowi na konto bankowe i ukradło milion złotych, które odkładał na nowy traktor, bo stary się zarysował w czasie protestów. Warunkiem oddania pieniędzy jest sojusz z WITAM i wojna z APK, dlatego proszę przyjaciół z APK o wyrozumiałość. Dołączcie do plemienia STEFAN i grajcie dalej lub złóżcie się z nami na nowy traktor.
Uważajcie na siebie wszyscy.

Hasło bankowe Wielka.Legia1916 to słaby pomysł.

POzdrawiam
 
Do góry