X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
może z tego, że z każdym kolejnym dniem trzask pękającej dupy jest coraz bardziej donośny xD
dobraliscie sie zajebiscie z tym patusem Kikerem xD
jakby wygraly ze mna po czystej walce takie patalachy to moze i by mnie dupa bolała
przejebac na bociarzy i krętaczy to żaden wstyd
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
dobraliscie sie zajebiscie z tym patusem Kikerem xD
jakby wygraly ze mna po czystej walce takie patalachy to moze i by mnie dupa bolała
przejebac na bociarzy i krętaczy to żaden wstyd
Ty lepiej zobacz na ten pierdolnik w Miśkach .Nie będę wymieniał już tu nicków ale dwie osoby perfidnie grały na bocie gdy miśki walczyły z kreskami.I tak mimo tego dostawali bęcki za każdym razem.Lepiej zobacz ile brudnych zagrywek zrobiły Miśki na tym świecie a na końcu i tak wpizde dostaliśćie nawet nie podejmowaliście walki mając prawie 1/4 świata to chyba o czymś świadczy, o was jako graczach - zero skilla a jedynie potraficie klepać darmy.Nawet pewne jednostki dalej zamiast na front iść pod XMAS to wolą swoje darmy przejmować a inni wioski przy XMAS tracą jak dzieci xD więc pozdro cieniasie.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
Ty lepiej zobacz na ten pierdolnik w Miśkach .Nie będę wymieniał już tu nicków ale dwie osoby perfidnie grały na bocie gdy miśki walczyły z kreskami.I tak mimo tego dostawali bęcki za każdym razem.Lepiej zobacz ile brudnych zagrywek zrobiły Miśki na tym świecie a na końcu i tak wpizde dostaliśćie nawet nie podejmowaliście walki mając prawie 1/4 świata to chyba o czymś świadczy, o was jako graczach - zero skilla a jedynie potraficie klepać darmy.Nawet pewne jednostki dalej zamiast na front iść pod XMAS to wolą swoje darmy przejmować a wioski przy XMAS tracą jak dzieci xD więc pozdro cieniasie.
to jak to z Toba jest?
dopoki Cie bie rozebralismy gralo sie zajebiscie a po rozbiorce nagle wszyscy najgorsi bociarze?
a Ty przypadkiem nie poleciales za bota? bo tak gdzies slyszalem XDD takze beka z Ciebie typeczku i bez pozdrowien
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
to jak to z Toba jest?
dopoki Cie bie rozebralismy gralo sie zajebiscie a po rozbiorce nagle wszyscy najgorsi bociarze?
a Ty przypadkiem nie poleciales za bota? bo tak gdzies slyszalem XDD takze beka z Ciebie typeczku i bez pozdrowien
no przeciez mówiłem wprost ,żę miśki są słabe więc powód rozbiórki to był xD
no ale przynajmniej miałem racje i prawda boli xD
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Tymczasem zabawa z KM dalej trwa.
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-02-20-11-26-18-715_air.com.innogames.staemme.jpg
    Screenshot_2024-02-20-11-26-18-715_air.com.innogames.staemme.jpg
    642,3 KB · Wyświetlenia: 50
  • 1708440632999.png
    1708440632999.png
    15,8 KB · Wyświetlenia: 49

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
dobraliscie sie zajebiscie z tym patusem Kikerem xD
jakby wygraly ze mna po czystej walce takie patalachy to moze i by mnie dupa bolała
przejebac na bociarzy i krętaczy to żaden wstyd
Z kim sie dobrałem?

Dwukrotnie zdążyłeś zesrać się w związku z obrazeczkiem na forum, ale dupa cie przecież nie boli xD

wiadomo, to nie wstyd
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Jak tam panowie? Ktoś mi streści co teraz na tapecie? Mam sentyment do 194 i chciałbym posłuchać co sie odjebalo w ostatnim czasie
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Grzyba na ścianach hodować umiesz, za to pisać już niezbyt :)
Wróć jak ogarniesz podstawy.
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
Tymczasem zabawa z KM dalej trwa.

Z wami też przednia już od dawna szkoda tylko kolega rzucił kontem czy może go rozbieracie? W sumie też bym odpuścił co bym tak głupio offy tracił. No ale mogliście kolegę poduczyć coś. Cwaniakował dużo w styczniu, a teraz co? ;D :(


Blacki są już tak naprawdę same w tej wojnie tylko jeszcze tego nie wiedzą. To tylko niektóre raporty ;p
 

Załączniki

  • Screenshot_568.png
    Screenshot_568.png
    51,2 KB · Wyświetlenia: 49
  • Screenshot_569.png
    Screenshot_569.png
    51,3 KB · Wyświetlenia: 47
  • Screenshot_570.png
    Screenshot_570.png
    384,7 KB · Wyświetlenia: 46
  • Screenshot_571.png
    Screenshot_571.png
    381,8 KB · Wyświetlenia: 51

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
Rapek fajny, ale na koncie rozbiórkowym tak nie cieszy.

Racja ale offów to oni nie umieją pilnować w większości ani u siebie lub na zastach za to szczekanie na fo lub w nazwach wioski mają opanowane do perfekcji. Pozdrowienia dla Alkomata, jeśli to czyta w grze niestety już się nie pojawi chyba za dużo spał rano i potem musiał kończyć samemu ;c

Może nareszcie @Tevii i @viatrix wskoczą na front pokażą co potrafią zamiast chować się za ledwo zipiącym już Lokim? Myślałem może dołączycie pod koniec lutego bliżej k34, gdzie wasi koledzy byli no ale tak to sam się muszę po was wybrać pomóc kumplom już tam idę do was. Final stand dało wam za dużo wolnego czasu
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek

Miecznik
Wynik reakcji
110
Jak tam panowie? Ktoś mi streści co teraz na tapecie? Mam sentyment do 194 i chciałbym posłuchać co sie odjebalo w ostatnim czasie
KM bije się z EZ+BLACK
XMAS zjada co to zostało z EM
BLACK skacze na darmy EM i ustawia front przy XMAS

Więc w sumie zostało tylko BLACK+EZ vs XMAS+KM
 
Do góry