Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Wystarczy wysłać 1k fejków na rambo, wsadzić w to z 50 offów na strate, resztę 450 walnąć w innych i udana akcja bo zassa całego deffa.
A rambo się pochwali na forum, że obronił akcję i wszyscy inni słabi więc musi znowu się zmywać.
Obrona smuteczkowa na jutro jest planowana, 1:5 RA:RO
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
385
1708028765159.png

Ja to tak zostawię...
PS. Funy potrafi tylko walczyć przeciwko zablokowanym kontom, a że takich brakuje to i skuteczność mają 0 XD
 
Wynik reakcji
299
Polanek chyba utracone wioski odpalił XD
Ale wojnę z "dzik" XD
@Polanek dawaj screena żeby było widać dokładnie z jakiej wojny i jakie staty to są, bo może bambo nie potrafi w to wejść.

Nie dość, że zasysa deffa pod fejki to jeszcze udaje, że nie wie z jakiej wojny to są statystyki.
Jutro Cię Twoi współplemieńcy na taczkach wywiozą jak im wioseczki będą lecieć jedna po drugiej, a Ty będziesz deffa kisił XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
@Polanek dawaj screena żeby było widać dokładnie z jakiej wojny i jakie staty to są, bo może bambo nie potrafi w to wejść.

Nie dość, że zasysa deffa pod fejki to jeszcze udaje, że nie wie z jakiej wojny to są statystyki.
Jutro Cię Twoi współplemieńcy na taczkach wywiozą jak im wioseczki będą lecieć jedna po drugiej, a Ty będziesz deffa kisił XD
Przekonamy się za 10h kogo na taczkach wywiozą, przecież widzimy na wieżach wszystko od rana już... XD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.212
Rambo miał na 198 pokazać grę na wiele frontów etc
Skończył w masówce i podbił barbę na drugą wioskę xD

Mam nadzieję, że chociaż na tym świecie pokaże tą walkę na wiele frontów o której tyle bajek pisał
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.716

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
385
Mam nadzieję że coś podziała dentysta bo nie mogę ra wbić. Zawsze na pusto wchodzę xd Co do dzików to dla tych co nie są w temacie: Funy jest na tyle głupie że robi dyplo z plemieniem ktore jest po drugiej stronie mapy. Mało tego przystępuje do jakiejś losowej wojny w której dziki dostały łomot tylko po to żeby płakać na pw ludziom XD
 
Do góry