Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.112
XDddDDDDD

Szczerze? Bardzo dobre ustawienia, oprócz wsparcia poza plemię. Prędkość idealna dla ograniczonej, kompensacja zbieractwem, kościoły. Nieograniczone wsparcie jednak prowadzi do za dużej ilości patologii jak dla mnie, no ale najwyraźniej niektórzy to lubią...

Nie, jestem uzalezniony od plemion i jak bedzie 2.0 to sie swiat w 4 miesiace skonczy pewnie, a ja nie chce :///
A farma skillowa, jestem pewny ze mozna bedzie przewage na tym zrobic

To dobry gest kmica ze w ogole wypuszcza/wypuszczał światy bez farmy. Chyba to takie nasze polskie zboczenie, że na tkaich ktokolwiek gra.

Tak czy tak, 199 nonpremium bez farmy 200 nonpremium farma i wszystko będzie grało :) Dzieciaczki pójdą na 199 jak poszły kiedyś na 99, a na 200 zostaną prawdziwi gracze
Husqa nie odklejaj sie..

farma skillowa w 2024 xDDDDD

farma to moze byla skillowa z 10 lat temu, nie teraz.
Teraz to masz same boty ktore farmia, wiec po cholere komu ta farma.


a swiaty nie koncza sie w 4 miesiace przez predkosc tylko przez uposledzonych ludzi jak @Brika ktorzy podpisuja sie z kazdym dookola tworzac koalicje obsrancow zeby pozbyc sie innych.
 

Lord Kozaku

Pikinier
Wynik reakcji
9
200 osób w plemieniu brzmi rozsądnie nie bedzie trzeba robic bety zety srety o rety... wiec kiedy ten 200? uwu

po co dawac władzę ludziom co zbuntują człon i postwią przeciwko sobie :) ilosc wartych nie wiem co blach jest ograniczona ilosc
]

sprzedam opla
 
Ostatnia edycja:

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
XDddDDDDD

Szczerze? Bardzo dobre ustawienia, oprócz wsparcia poza plemię. Prędkość idealna dla ograniczonej, kompensacja zbieractwem, kościoły. Nieograniczone wsparcie jednak prowadzi do za dużej ilości patologii jak dla mnie, no ale najwyraźniej niektórzy to lubią...

Nie, jestem uzalezniony od plemion i jak bedzie 2.0 to sie swiat w 4 miesiace skonczy pewnie, a ja nie chce :///
A farma skillowa, jestem pewny ze mozna bedzie przewage na tym zrobic

To dobry gest kmica ze w ogole wypuszcza/wypuszczał światy bez farmy. Chyba to takie nasze polskie zboczenie, że na tkaich ktokolwiek gra.

Tak czy tak, 199 nonpremium bez farmy 200 nonpremium farma i wszystko będzie grało :) Dzieciaczki pójdą na 199 jak poszły kiedyś na 99, a na 200 zostaną prawdziwi gracze
Dzieciaczki ? To że nie mam czasu przeznaczać więcej czasu na grę oznacza, że żyje i nie jestem internetowym zjebem jak Ty :)
 
Wynik reakcji
164
Dzieciaczki ? To że nie mam czasu przeznaczać więcej czasu na grę oznacza, że żyje i nie jestem internetowym zjebem jak Ty :)
Akurat bezfarma przy prędkości 2.0 zabiera więcej czasu :D
Farma na początku, gdy jest sporo barbarek, potem przez wolną prędkość masz akcję raz na tydzień, na bezfarmie co 4 dni. No chyba, że zamiast walki gra się rekrutacją/fuzjami :D
 

Lord Kozaku

Pikinier
Wynik reakcji
9
=
Y3OBOrV.png
w sumie195 pokazuje ze ten poziom gry nie jest jakiś wymagający jak odetnie się steama :) i portfel tatusia. zresztą od kiedy tak szlachetna gra propaguje takie upodlające zasady jakie rządzą teraz światami :( ciezko o nowych graczy w takim systemie p2w, kiedyś to była dobra odskocznia od egzaminow, a no tak plemiona2 to tez byl niewypal gra w to ktoś?
 
Ostatnia edycja:

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
Akurat bezfarma przy prędkości 2.0 zabiera więcej czasu :D
Farma na początku, gdy jest sporo barbarek, potem przez wolną prędkość masz akcję raz na tydzień, na bezfarmie co 4 dni. No chyba, że zamiast walki gra się rekrutacją/fuzjami :D
No wreszcie znalazł się ktoś kto widzi to co i Ja :)
Tak naprawdę farmi się pierwsze dwa miesiące i wtedy trzeba spędzić faktycznie sporo czasu jak chcesz być w topce a później przy prędkości jeden świat już jest w miarę wolny, za to na bez farmie pierwszy miesiąc do momentu przejec to się prawie nic nie dzieje a później już jest zapierdziel . Dlatego zawsze rozwala mnie jak ktoś pisze że nie gra na świecie z farma bo nie ma czasu farmic a na bez farme to już by miał
 
Wynik reakcji
164
Jak zjebiesz początek to nie dotrwasz do etapu gdy barbarek nie ma i wtedy nie ma też Twojej gry.
Bodajże, ostatnie 6(?) Światów to były farmy, jak jeden puszczą bez to się chyba nie zesracie.
Przeczytaj jeszcze raz co ja tutaj napisałem, odpowiedz na temat jeśli już i panuj też nad tonem wypowiedzi
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
583
No wreszcie znalazł się ktoś kto widzi to co i Ja :)
Tak naprawdę farmi się pierwsze dwa miesiące i wtedy trzeba spędzić faktycznie sporo czasu jak chcesz być w topce a później przy prędkości jeden świat już jest w miarę wolny, za to na bez farmie pierwszy miesiąc do momentu przejec to się prawie nic nie dzieje a później już jest zapierdziel . Dlatego zawsze rozwala mnie jak ktoś pisze że nie gra na świecie z farma bo nie ma czasu farmic a na bez farme to już by miał

Na bez farmie można iść deffa i klepać zaplecze całą grę. Pilnując kolejki budowy nawet mniejsza aktywnością nie będziesz daleko w plecy. Na farmie grupa farmiaca (wiekszosc osób doskonale wiemy przy użyciu czego) odskoczy tak że ludzie grający dla przyjemności nie będą już mieli czasu by nadrobić.

Z ciekawości wbiłem sobie na światy szybkie zagraniczne. Jak gram to aktywnie i dużo czasu w to wkładam ale co bym nie robił, jakich legalnych skryptów bym nie używał topka miała miała 3-4 razy wiecej ataków wysłanych i sfarmionych surowców, mimo że ani sekundy nie odpuściłem. Także gdzie tu jakiś fan z gry?

Najlepsza opcja jest jak na moje ta która chyba nawet ty zaproponowałes czyli wywalić farmienie który promuje boty i plemiona wyrzucone na obrzeża a zastapic zbieractwem i to ograniczonym jak jest możliwość by jednak jakiś profit dla ludzi aktywniejszych był ale nie taki by całkowicie odskoczyli reszcie. Kto ma umiejętności i tak sobie z trzymaniem topki poradzi.

A co do prędkości się 100% zgadzam im większa prędkość tym z czasem coraz gorzej dla broniącego i jak i dla ludzi którzy rozpisują wszytsko. Dlatego jak dla mnie prędkość świata 150 była odpowiednia.
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Stary świat, stare grafiki, brak belki bb-code, brak synchro z palca, rycerz z przedmiotami.
 

XaXaX

Chłop
Wynik reakcji
5
Proponuję rozwiązania, które nie były stosowane na Polskich Plemionach a bardzo ich brakuje w grze:

1. 3 wioski na start
- grałem kiedyś na takim świecie testowym i było to nowe i ciekawe doświadczenie, można sobie każdą wioskę rozwijać w inny sposób, deff, off, eko równocześnie.
Przy świecie gdzie na starcie mamy 3 wioski, zakładanie tzw. mulltikont i darm mija się z celem, wiec jest to bardzo duży plus i powinien zostać uwzględniony. Po za tym gracz tracąc 1 wioskę nadal zostaje w grze i może aktywnie starać się o jej odbicie.

2. wyłącznie wioski koczownicze (bez barbarzyńskich) z rozwojem własnym na poziomie gracza z średnio w rankingu np top -1000
- chodzi o to aby zachęcić graczy do wyboru - przejąć wioskę normalnego gracza, czy podobną wioskę ale z bonusami w pierwszych fazach gry
To również w dużej części eliminuje zakładanie multikont i darm bo tracą one sens i alternatywnie mamy ciekawszy wybór w grze.

3. wioski koczownicze z wojskiem
- niech wioski koczownicze rozwijają również wojsko, niech nic ni będzie za darmo w tej grze, nie rozumiem dlaczego do tej pory nie ma wprowadzonego takiego mechanizmu. Niech np będzie to 50% stanu tego co mają średnio gracze.
Oczywiście farma może być bez limitu w takim przypadku,

4. wioski koczownicze oddają i się bronią
- jak ktoś chce aktywnie farmić niech ma świadomość tego że wioska koczownicza będzie się bronić przed graczem, który ją atakuje.
Czyli postawi murek, defa, wyśle atak offem na agresora. Wtedy każdy się 2 razy zastanowi co i w jaki sposób atakować. Przy okazji wyłoży się spora ilość tzw botów

Niby 4-ry proste punkty a wyeliminują większość problemów z darmowymi kontami, kuzynami, botami , etc... Chociaż jestem przekonany że producenci plemion dawno mogli wprowadzić rozwiązania, które eliminują takie formy rozgrywki - wystarczy kilka spotkań, burza mózgów i coś zawsze da się wymyślić.


5. 2 plemiona na świecie obecna patologia gry z podpisywaniem sojuszy i ponów i tak zostawia zazwyczaj tylko 2 strony konfliktu a mniejsze plemiona zostają rozdrapane bez żadnych szans na rozwój - co zniechęca do grania sporą część nowych graczy i dlatego plemiona mają coraz mnie chętnych.
Proponuję od razu zrobić tylko 2 plemiona i wszyscy gracze bez względu na położenie będą losowo umieszczeni albo w jednym albo w drugim a co najważniejsze bez możliwości zmiany strony - i wtedy zostanie zachowana zdrowa rywalizacja bo ludzie na całym świecie będą wymieszani pomiędzy sobą. Z czasem stworzą się regionalne ekipy, które walczą lepiej i sobie wypracują okolicę, jak chcecie dodajcie jakieś narzędzie ODDZIAŁY w wybranej stronie.
Jestem pewien że podział na 2 losowe ekipy znacznie tutaj pomoże w rozgrywce i zrobi ją uczciwą a o to chodzi. Żadne zapraszanie obok siebie itp głupoty - da to też korzyści, gdzie możemy poznać nowych ludzi i przyjaciół...
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
583
5. 2 plemiona na świecie obecna patologia gry z podpisywaniem sojuszy i ponów i tak zostawia zazwyczaj tylko 2 strony konfliktu a mniejsze plemiona zostają rozdrapane bez żadnych szans na rozwój - co zniechęca do grania sporą część nowych graczy i dlatego plemiona mają coraz mnie chętnych.
Proponuję od razu zrobić tylko 2 plemiona i wszyscy gracze bez względu na położenie będą losowo umieszczeni albo w jednym albo w drugim a co najważniejsze bez możliwości zmiany strony - i wtedy zostanie zachowana zdrowa rywalizacja bo ludzie na całym świecie będą wymieszani pomiędzy sobą. Z czasem stworzą się regionalne ekipy, które walczą lepiej i sobie wypracują okolicę, jak chcecie dodajcie jakieś narzędzie ODDZIAŁY w wybranej stronie.
Jestem pewien że podział na 2 losowe ekipy znacznie tutaj pomoże w rozgrywce i zrobi ją uczciwą a o to chodzi. Żadne zapraszanie obok siebie itp głupoty - da to też korzyści, gdzie możemy poznać nowych ludzi i przyjaciół...


Jak z 5 mulciakami startuje i mi je losowo rozrzuci to po jakiejś stronie mam grać?

Fajny pomysł tak do świata 20 jako się nikt nie znał, ale chyba w plemiona 15 lat nie grałeś
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.613
jak mozna chciec grac w plemiona i nie miec czasu na farme xd
typ chce grac a nie ma czasu kilka razy dziennie kliknac farmy jak rozumiem gdy leci akcja to nara bo na obrone sie nie pisałem ? <rotfl>
 
Status
Zamknięty.
Do góry