Dyskusja - zaczynamy ;)

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Trzeba więc było wywalić warzywo lub nie klikać zaproszenia do wszystkich graczy z okolicy, często bez żadnego PW.
A, no i nie zapraszać do wojny każdego randomowego plemienia z okolicy, bo będziecie teraz coraz częściej cierpieć na gwałtowne mrozy :)
Taktyki wojennej to się chyba uczyłeś w burdelu -.- Jasne, że im więcej zrekrutuja tym lepiej...nie da się przecież zniszczyć koalicji, która na każdego straconego gracza rekrutuje dziesięciu kolejnych;) baaa, nie da się przejąć kogoś, kogo chronią morale.... Wszystko przemyślane;p

Trzymam mocno kciuki za pyche, vip, gal,H2W, kotki, bastion,foresty, vea, meneli,innych ( chyba nikogo nie pominąłem) i wszystkie inne ukryte człony, przyszłych koalicjantów,konta kuzynów, graczy, którzy się jeszcze nie zalogowali i ekipy, które jeszcze nie powstały. Dacie radę, ja w Was wierzę, w "kupie" siła

Dziś kolejna dawka warzyw z SGMT do przyjęcia, więc pilnujcie uważnie i wysyłajcie zapki jak najszybciej!
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.670
Wracając do mojego postu z kiedyś tam przez wasze prośby o aktualizację i w sumie jednocześnie oskarżenia TRD o zagęszczanie, wstawiam nowy GIF, na którym oczywiście nikogo nie bronię, po prostu przedstawiam dowody jakie mam, że nikt w okolicy centrum K55 nie zgęszczał, a jak wioski przybyły to były to pojedyncze kropki i mógłbym nawet rzec, że od 11 stycznia ubyło tam sporo wiosek
Wrzucam 2 gify. Pierwszy to 2 obrazki z 11 stycznia i dziś a drugi to całość


1706106443555.gif


1706106329676.gif


Poświęciłem trochę czasu aby przeanalizować co się stało na k55 i stworzyłem z tego dokładnego GIFA

  1. Największe zaludnienie było na starcie na k55
  2. Później @kmic usunął sporą część FAKE kont stworzonych przez ekipy tam będące
  3. Na końcu JUTRO stwierdziło, że to nie ma sensu i kliknęło Zacznij od nowa żeby ich wioski też zniknęły aby TRD nie miało dodatkowych wsi po skończeniu ochrony początkowej :D
  4. Dodam że to wszystko w jakieś 7h w jednym dniu :D
 
Ostatnia edycja:

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
288
Trzeba więc było wywalić warzywo lub nie klikać zaproszenia do wszystkich graczy z okolicy, często bez żadnego PW.
A, no i nie zapraszać do wojny każdego randomowego plemienia z okolicy, bo będziecie teraz coraz częściej cierpieć na gwałtowne mrozy :)
Cóż
Wracając do mojego postu z kiedyś tam przez wasze prośby o aktualizację i w sumie jednocześnie oskarżenia TRD o zagęszczanie, wstawiam nowy GIF, na którym oczywiście nikogo nie bronię, po prostu przedstawiam dowody, że nikt w okolicy centrum K55 nie zgęszczał, a jak wioski przybyły to były to pojedyncze kropki i mógłbym nawet rzec, że od 11 stycznia ubyło tam sporo wiosek
Wrzucam 2 gify. Pierwszy to 2 obrazki z 11 stycznia i dziś a drugi to całość


View attachment 57776


View attachment 57773
Daj link do fb:) niech lajkuja
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
Wracając do mojego postu z kiedyś tam przez wasze prośby o aktualizację i w sumie jednocześnie oskarżenia TRD o zagęszczanie, wstawiam nowy GIF, na którym oczywiście nikogo nie bronię, po prostu przedstawiam dowody, że nikt w okolicy centrum K55 nie zgęszczał, a jak wioski przybyły to były to pojedyncze kropki i mógłbym nawet rzec, że od 11 stycznia ubyło tam sporo wiosek
Wrzucam 2 gify. Pierwszy to 2 obrazki z 11 stycznia i dziś a drugi to całość


View attachment 57776


View attachment 57773
Uwagaaa!!
Weszli na świat w jedyne 250 osób i w swojej dobroci serca nie zagęszczali sztucznie terenu!!
Dziękujemy wam TRD za ten wspaniałomyślny czyn, tylko pięć pełnych członów na start i żadnego ukrytego!

XDdd
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Wracając do mojego postu z kiedyś tam przez wasze prośby o aktualizację i w sumie jednocześnie oskarżenia TRD o zagęszczanie, wstawiam nowy GIF, na którym oczywiście nikogo nie bronię, po prostu przedstawiam dowody jakie mam, że nikt w okolicy centrum K55 nie zgęszczał, a jak wioski przybyły to były to pojedyncze kropki i mógłbym nawet rzec, że od 11 stycznia ubyło tam sporo wiosek
Wrzucam 2 gify. Pierwszy to 2 obrazki z 11 stycznia i dziś a drugi to całość
Na świecie 162 JUTRO zrobiło dokładnie to samo ale nie na starcie a w połowie gry :< Grałem w małym plemieniu pod nimi i front był bardzo słaby bo duże dziury były. Na szczęście pewnego dnia pojawiło się bardzo dużo wiosek między nami na froncie które potem JUTRO sobie zaczęło przejmować i poprawili sobie front xD
 
Wynik reakcji
40
Uwagaaa!!
Weszli na świat w jedyne 250 osób i w swojej dobroci serca nie zagęszczali sztucznie terenu!!
Dziękujemy wam TRD za ten wspaniałomyślny czyn, tylko pięć pełnych członów na start i żadnego ukrytego!

XDdd
jakiś random ze stafanow zarzuca komuś że wbił 5 członami na świat XD moja jedna kropka na mapie jest warta więcej niż waszych 472
 

Nietrzeźwy

Chłop
Wynik reakcji
5
Był rok 2011, kiedy to on, Polak zaprawdę wielki lecz niekoniecznie całym ciałem, przewidział w swej nieskończonej mądrości wydarzenia jakie nastąpią wkrótce na kontynencie 55 świata 198. Zawarł je w jednym ze swych najwspanialszych dzieł, lecz my, zwykli ludzie nie rozumieliśmy jeszcze wagi tych słów:

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze. Uważaj! Uważaj! Uważaj! Uważaj!

Wkrótce TRD i SGMT zrozumieją, że to rany po leszczynie goją się dłużej.
 
Do góry