Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Damszot uratował HONOR i spróbował dogadac sie z jednym wrogiem, nie wyszło to z drugim i dało rade.

Zawsze jest szansa na wygraną, tylko trzeba zmienić punkt siedzenia
O znowu ta atrapa latająca wszędzie za mną i piszącą wysrywy. Liczysz, że kłamstwo napisane 10x stanie się prawdą? Zieeeeew
Nie boli tylko bekę nadal mamy z tego jak AWW wbiło takie pewne siebie, że wszystkich łacha darli a na koniec dostali oklep i jeszcze się pokłócili tak że projekt się rozpadł XDD
Gra tu jakieś AWW? Projekt umarł po 173 świecie, 3/4 osób skończyło grę a reszta wygrała świat wspólnie z DELMĄ jako plemię HATE i kontynuowała nowy projekt na 185/195 az teraz do 197 i tyle. Jeśli bierze Cię na wspomnienia to poczytaj stare FO, odśwież pamięć i tyle.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.263
ty jesteś jakiś głupi? To jest świat 197 i gówno nas obchodzi jakiś 195 i wysrywy na jego temat ale skoro 2 strony o tym zaspamowaliscie to chciałem poruszyć 173 skoro wracamy do przyszłości ale szybko zmieniacie temat XD ten świat już jest niewygodny
 
Wynik reakcji
1.929
ty jesteś jakiś głupi? To jest świat 197 i gówno nas obchodzi jakiś 195 i wysrywy na jego temat ale skoro 2 strony o tym zaspamowaliscie to chciałem poruszyć 173 skoro wracamy do przyszłości ale szybko zmieniacie temat XD ten świat już jest niewygodny
ale wiesz że jak tu zaczynają grać to mogą sobie wstawiać memy że tu zaczynają grać a sam robisz to samo co oni czyli pierdolisz na forum 197 o innym świecie
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.263
ale wiesz że jak tu zaczynają grać to mogą sobie wstawiać memy że tu zaczynają grać a sam robisz to samo co oni czyli pierdolisz na forum 197 o innym świecie
Bo skoro oni zaczęli o 195 to cofnąłem się trochę dalej ale okazało się że o 173 już nie wolno mówić XDDDD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
ty jesteś jakiś głupi? To jest świat 197 i gówno nas obchodzi jakiś 195 i wysrywy na jego temat ale skoro 2 strony o tym zaspamowaliscie to chciałem poruszyć 173 skoro wracamy do przyszłości ale szybko zmieniacie temat XD ten świat już jest niewygodny
Co jest niewygodnego w 173 świecie?
Wejdź w składy wygranych bądź statystki z tamtego świata, sprawdź co to było Delma i Hate i sobie porównaj zanim zaczniesz coś pisać. Tymczasem zapraszam do fo197
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.650
Generalnie może faktycznie się tego już tu za dużo zrobiło, ale to głównie przez absurd tej całej sytuacji ze wbijamy na kolejny z rzędu świat nie dlatego że szybko tam wtopilismy tylko dlatego że przeciwnicy się już poddali xD dlatego ludzie cisną bekę i spamują memami, poza tym masa osób od nas siedzi w różnych plemionach tutaj po pp/4fun bo nie było w planie naszej gry tutaj więc dostajemy masę skrinow z "bólu dupy" innych plemion z tego świata że tu wbijamy co zwiększa tą bekę

Wypominanie ilości graczy z jaką tam aktualnie kończymy jest o tyle średnie że my istniejemy tam jakoś 70dni, w samym UwU miałem 26+ rozbiórek/osób kończących po akcji, zostały by nam 130+- osób + 30 osób z pop na przeciwko 2 czlonom rybek i 3 czlonom wo, napisałem tam wczoraj grupowke że wstrzymuje te rozbiórki i niech każdy sobie klika/klepie flagi bo nie ma sensu się pocić i wymagać czegoś od ludzi na skończonym świecie, w normalnych warunkach do końca lutego by nas zostały 2 człony po połączeniu z pop. Nie nasza wina że przeciwnicy nie podjęli rękawicy, ich koalicja przewyższała ilością graczy naszą jeśli o to chodzi.

Przecież też tutaj tworzyliście już koalicję w pierwszym tygodniu świata a aktualnie tworzycie koalicję większości świata na nas :p

Mam nadzieję że świat ten będzie ciekawszy i nikt się po pierwszej akcji nie podda, niech wygra lepszy a fo to tylko fo:p
 
Do góry