X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Judasz to już zapomniał jak o boty wypytywał przy zebraniu na 192.

A teraz mi jeszcze coś pierdzi o rekrutacji, o ile tego słowa chciał użyć bo w pośpiechu napisał o jakiejś "rekruducji".

Gdzie to Rada DR głównie rzuciła plemieniem i uciekła do X-Mas zostawiając graczy na pastwę losu.
wiedziałem do kogo uderzyć do miśków bociarzy oczywiście w dodatku ten bot na 192 coś nie działa nie wiem czemu
 

Deleted User - 849172162

Guest
Nie przeszkadzało wam jak radny poker do miśków spierdalał w podskokach xd, ale zrozumiałe - kalizm (nie mylić z graczem xd) to podstawowe fontowe zagranie :D

Proszę o bardziej salonowy język, mimo wszystko.

A co do treści, co miało mu przeszkadzać? To, że ktoś zrozumiał swoje błędy ze startu świata i przeszedł na słuszną uczciwą stronę?
To ma być wada?
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
923
Proszę o bardziej salonowy język, mimo wszystko.

A co do treści, co miało mu przeszkadzać? To, że ktoś zrozumiał swoje błędy ze startu świata i przeszedł na słuszną uczciwą stronę?
To ma być wada?
Przecież było wręcz przeciwnie, wybrał drogę mroku.
 

Deleted User - 849172162

Guest
@styl judasza banowany bociarzu, co u Ciebie?
Jak tam żarcie darm?
Rozwijasz sobie?

Przypomnijmy, ten mało rozgarnięty oszust publicznie przyznał się nie tylko do otrzymania bana za bota

Screenshot_20231120-135419~2.png

ale też do rozwijania sobie darm z zastów lub na lewych kontach i przejmowania.

Screenshot_20231209-172000~3.png

NIESAMOWITE

--

Warto też zapytać jUTRZAKA @DMC.- czy dalej jedzie na bocie czy już dał sobie spokój?
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
@styl judasza banowany bociarzu, co u Ciebie?
Jak tam żarcie darm?
Rozwijasz sobie?

Przypomnijmy, ten mało rozgarnięty oszust publicznie przyznał się nie tylko do otrzymania bana za bota


ale też do rozwijania sobie darm z zastów lub na lewych kontach i przejmowania.


NIESAMOWITE

--

Warto też zapytać jUTRZAKA @DMC.- czy dalej jedzie na bocie czy już dał sobie spokój?
nawet szkoda mi cennego czasu żeby ci na to odpowiadać ścieku :D
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
A co miałbyś odpowiedzieć? Toż ja cytuję Twoje słowa
ok boomer to ja zacytuje twoje
A więc tak Szanowni Państwo

O EM można powiedzieć wiele, ale na pewno niczego dobrego.
To patologiczny twór, który na swych sztandarach wielbi tak haniebne postacie jak @MotoKomando.
To wyjątkowo odrażający typ, który jedyne co potrafi to znieważać innych i wylewać obrzydliwy seksistowski ściek.
Nikt porządny nigdy nie ułoży się z plemieniem w którym jest ten typ.

Momo coś tam wziął ten ciężar na plecy i teraz będzie go dźwigał. Będzie to jego 11-sta plaga egipska.

Dlaczego nie powinieneś rozmawiać z EM?
Bo to chory z nienawiści twór, są tam ludzie (nie wszyscy) pozbawieni podstaw kultury i dobrego wychowania.

Dlaczego nie można zaufać EM?
Bo to kłamczuchy. Na jednym świecie układają się z Paką, na drugim się go wypierają, gdy widzą jak znika z mapy. Choć chwilę wcześniej współpracowali i przymykali oczy na jego nieuczciwość.

Dlaczego EM to beznadziejny sojusznik?
Bo Momo coś tam, to niesamowicie tchórzliwy gracz. Gdy tylko gotuje się pod tyłkiem zwiewa bez względu na to czy jest szansa jeszcze coś ugrać, czy nie. Tak było np na świecie 186

Dlaczego EM przegra i tu?
Bo ostanie światy, to dzwon za dzwonem. Ego Momo coś tam jest tak nadmuchane, że zaślepia mu zdrowy osąd i odbiera resztki rozumu. Nie ma wizji, ani zmysłu taktycznego. A przede wszystkim nie potrafi odpowiednio dobierać ludzi.

Dlaczego powinieneś w ramach ogólnoświatowej koalicji wyeliminować EM z mapy Plemion?
Bo ich zniknięcie, to korzyść dla każdego plemienia.
Unikasz ryzyka zostania wykiwanym, oszukanym i ośmieszonym. Każdy kto wyeliminuje EM z rozgrywki będzie ukoronowany i nagrodzony.
To będzie większy sukces niż zdobycie blaszki.
Blaszka to etykieta
Wyeliminowanie EM to przywilej i zwycięstwo moralności.



EM oczekiwania:



Rzeczywistość:

 
Do góry