Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
którego konfederatę polecacie odblokować, żeby przeczytać jakiś fajny fikołek logiczny w sprawie spotkania konfy z morawieckim????
 

Deleted User - 849167984

Guest
którego konfederatę polecacie odblokować, żeby przeczytać jakiś fajny fikołek logiczny w sprawie spotkania konfy z morawieckim????

Skoro jestem odblokowany, to skorzystam. Mimo, że nie Konfederata.

Tym razem bardzo dobry ruch.

Nie widzę powodu dla którego by mieli nie rozmawiać, zwłaszcza, że nie ma mowy o żadnej koalicji bo nic by ona nie dała, zbyt mała liczba osób i tak.
W delegacji widzę jednego z liderów strajku kierowców na granicy z Ukrainą, zatem widać, że jest to wykorzystane do próby wpłynięcia na rząd, który odwala na granicy hucpe i działa na szkodę polskich przewoźników.
Inaczej porozmawiać się o tym nie da, bo PiS unika kontaktu.

Poza tym odmawianie rozmów nie o koalicji, a o Polsce, to wyjątkowa dziecinada.
Jak w piaskownicy. Nie pójdę, bo nie.
Pogadać oczywiście, że można.
Nie widzę powodu dla którego na takich spotkaniach by nie można było ustalić spraw w których zarówno rząd jak i opozycja będą mówili jednym głosem (choćby wspomniana sytuacja z przewoźnikami).

Wiadomo, że intencje premiera czyste nie są, ale nie to jest tu najważniejsze.

Zresztą, Memcen był przeciwnikiem tych rozmów, więc to najlepszy dowód na ich słuszność XD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Ale mi właśnie chodzi o to, że memtzen jednego dnia pisze, że nie spotkają się z morawieckim, a drugiego dnia konfa wydaje oświadczenie, że spotkają się z morawieckim.
Przypominam, że to partia, która całkiem niedawno innym zarzucała niespójność.

Przypominam również, że to memtzen nie podał ręki prezydentowi i nie sądzę, żeby patrzyli na to pod kątem dziecinady.

Dziecinadą są natomiast rozpaczliwe próby morawieckiego, którymi i tak już nic nie osiągnie, a tłumaczenie tego rozmowami o Polsce i łudzenie się, że cokolwiek z tego wyniknie jest odklejką na poziomie konfy, której oczekiwałam, także dziękuję. :)
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ale mi właśnie chodzi o to, że memtzen jednego dnia pisze, że nie spotkają się z morawieckim, a drugiego dnia konfa wydaje oświadczenie, że spotkają się z morawieckim.
Przypominam, że to partia, która całkiem niedawno innym zarzucała niespójność.

Przypominam również, że to memtzen nie podał ręki prezydentowi i nie sądzę, żeby patrzyli na to pod kątem dziecinady.

Dziecinadą są natomiast rozpaczliwe próby morawieckiego, którymi i tak już nic nie osiągnie, a tłumaczenie tego rozmowami o Polsce i łudzenie się, że cokolwiek z tego wyniknie jest odklejką na poziomie konfy, której oczekiwałam, także dziękuję. :)

Kłamiesz jak to masz w zwyczaju.
Memcen w radiowym wywiadzie powiedział, że jest przeciwko, ale jeśli Bosak chce, to ma prawo iść.
Zatem przywołuję Cię do porządku, bo będziesz w tak młodym wieku miała nos dłuższy od Morawieckiego.
Rozumiem manipulowanie i własne interpretacje, ale tu posługujesz się jawnym kłamstwem.

--

Nie podał ręki, co było dziecinadą i o tym pisałem.
Różnica między nami polega na tym, że ja widzę dziecinadę po obu stronach a Ty założyłaś różowe okularki, wymalowałaś pioruna na czole i uważasz, że Twoja tęczowa koalicja robi wszystko idealnie. W ogóle się nie ośmiesza.

--

Oczywiście, że to co robi Morawiecki jest śmieszne, ale daleko tu do dziecinady. Utwardza swój elektorat i kupuje czas na zamrożenie swoich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Krótko mówiąc - ustawia się pod przyszłe wybory.
Już widzimy, że nowy rząd będzie miał niezwykle ciężko cokolwiek zmienić, bo PiS betonuje instytucje i robi to wyjątkowo dobrze.

Oczywiście, że te rozmowy w perspektywie przyszłości mogą wiele zmienić.
PiS już rozumie, że musi za 4 lata mieć ewentualnego koalicjanta.
Prócz tego napięcie stosunków z Ukrainą może spowodować, że rzeczywiście na tej ostatniej prostej coś Konfa ugra w kwestii przewoźników.
Głupie jest to co Ty wypisujesz, czyli unikać i nie rozmawiać.
Jeśli mają w przyszłości jakąś koalicję tworzyć, to być może dziś PiS zrobi w ich stronę ukłon. A jeśli nawet nie, to wspólny front im się przyda w walce z pomysłami aborcji na życzenie czy związków partnerskich (choć tu Konfa co 2 dni zmienia zdanie).
 

Deleted User - 849167984

Guest
Najbardziej ora się trzecia droga, bo gra w gierkę Tuska.
Przecież odmowa tych rozmów, oznacza, że obie strony sporu utwardzają elektoraty. Czyli PiS i Peło.
A traci np Hołownia.

Ile mógłby ugrać u wyborców PiSu poważnie traktując te rozmowy. Iść, pogadać, zapowiedzieć, że koalicji nie będzie, ale zaproponować sprawy w których mogą mieć wspólne stanowisko.
Tego dziś ludzie w wieku 50-70 lat szukają na scenie politycznej. Powagi i spokoju.
A nie wojny PiS-Peło trwającej już 20 lat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849167984

Guest
Przypominam, że to partia, która całkiem niedawno innym zarzucała niespójność.

W kwestii niespójności, to jednak proszę Cię byś nie była śmieszna.
Bo nikomu bardziej spójności nie brakuje, niż partii na którą głosowałaś.
To Silni Razem najbardziej darli łacha z wiejskiej baby Memcena, a dziś mają w teamie chłopa, który uważa, że leczy się dotykiem albo wkładaniem przedmiotów do uszu iks de XD XD XD XD XD
To już nie szaman, to jakiś odlot na inną planetę.
Memcen przy nim to amator.

Prócz tego jeśli chodzi o spójność, przypominam Ci, że równo 2 dni temu Twoja Peło z mównicy sejmowej wygłaszała piękne stwierdzenia.
Mówili, że dziecko poczęte również metodą in vitro, to szczęście, dar, radość. Jak ogólnie całe macierzyństwo. Krzyczeli, że przez brak tej metody nie mogło przyjść na świat 100 tys dzieci.
Tak tak, to mówiła Pani Nowacka, Szłapka, Nitras.
Dokładnie Ci sami ludzie, którzy miesiąc temu postulowali a za miesiąc będą głosowali nad możliwością aborcji na życzenie.
O ja Cię chrzanie, ale odlot.

Tu jedynie PSL zachowuje twarz, bo mówi wprost, że aborcji nie poprze.
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Typ co będzie teraz pierdolił o spójności XD
Nigdy nigdzie nie napisałam, że PO jest spójne i nigdy nigdzie nie wymagałam tego od żadnej partii. Jest dla mnie oczywiste, że do partii przynależą jednostki o różnych poglądach, mimo wszystko.
Natomiast konfa, jak najbardziej, zarzucała innym właśnie niespójność, więc można od niej choć minimum spójności oczekiwać, ale nawet z tym sobie nie radzą :)
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Prócz tego jeśli chodzi o spójność, przypominam Ci, że równo 2 dni temu Twoja Peło z mównicy sejmowej wygłaszała piękne stwierdzenia.
Mówili, że dziecko poczęte również metodą in vitro, to szczęście, dar, radość. Jak ogólnie całe macierzyństwo. Krzyczeli, że przez brak tej metody nie mogło przyjść na świat 100 tys dzieci.
Tak tak, to mówiła Pani Nowacka, Szłapka, Nitras.
Dokładnie Ci sami ludzie, którzy miesiąc temu postulowali a za miesiąc będą głosowali nad możliwością aborcji na życzenie.
O ja Cię chrzanie, ale odlot.

Ile już, jako stary dziad i przeciwnik aborcji, sprowadziłeś dzieci na świat i ile adoptowałeś?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Typ co będzie teraz pierdolił o spójności XD
Nigdy nigdzie nie napisałam, że PO jest spójne i nigdy nigdzie nie wymagałam tego od żadnej partii. Jest dla mnie oczywiste, że do partii przynależą jednostki o różnych poglądach, mimo wszystko.
Natomiast konfa, jak najbardziej, zarzucała innym właśnie niespójność, więc można od niej choć minimum spójności oczekiwać, ale nawet z tym sobie nie radzą :)

Ale ja mam koło tyłka Twoją definicję i spójności i to jakie sobie snujesz o partiach wyobrażenia.

Jeśli szydzisz z niespójności jednej partii, to ja Cię informuję, że w tej na którą głosowałaś są dużo większe.

Czereśniara znowu wariackie papiery odebrała.
Jeśli chodzi o odklejki Peło - spoko, ja nigdy nie wymagałam od nich niczego.
Odklejki Konfy - łaaaa jak tak można, co oni gadają, szury!!

Miałaś spotkanie pierwszego stopnia z autobusem, czy znowu prochami Cię nakarmili?

Robisz notorycznie to samo, rzucisz temat a później od niego odchodzisz dodając przy tym masę uwag personalnych. Ale tym razem ponownie Ci się to nie uda, więc może profilaktycznie schowaj się za ignor
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ile już, jako stary dziad i przeciwnik aborcji, sprowadziłeś dzieci na świat i ile adoptowałeś?

1. To nie jest Twoja sprawa.
2. To nie ma kompletnie nic wspólnego z tematem.
3. Ponownie odchodzisz od tematu, gdy sobie nie radzisz.
Odnieś się do moich wpisów a później możemy pogadać o prokreacji
 
Do góry