Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Dragonasd

Chłop
Wynik reakcji
7
Ja np. jako ciekawski gracz ale bez znajomości chciałbym się dowiedzieć co się dzisiaj dzieje na froncie Black-Sekta. Zamiast tego od 15 stron czytam jak 4 gości kłóci się o to kto jest kłamcą a kto nie pisząc w kółko to samo tylko ubierając to w inne słowa.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Ale serio jaka żółć i frustracja z Ciebie wybija:)
O szok.
Nie sądziłem.
Jeśli tak ciężko znosisz forumowe potyczki, to napisz. Przestanę pisać prawdę o Twojej grze.

@Choriel przyjacielu
Przekopałem tego pana już hmm z 5 razy
Mam to robić po raz kolejny, czy mu odpuścić?
Jeśli dalej nie rozumie i Cię zaczepia to chyba warto przekopać go po raz 6-sty.
Nie ma co odpuszczać.
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Ja np. jako ciekawski gracz ale bez znajomości chciałbym się dowiedzieć co się dzisiaj dzieje na froncie Black-Sekta. Zamiast tego od 15 stron czytam jak 4 gości kłóci się o to kto jest kłamcą a kto nie pisząc w kółko to samo tylko ubierając to w inne słowa.
Up up też bym chętnie poczytał co tam się dzieje.
Jest tutaj może jakiś przedstawiciel powyższych tworów?
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
814
Black a co powiesz o wyrzucaniu graczy z plemienia, którzy tracą wioski tylko po to żeby nie wliczać ich do stat? pacik wyrzucił już 3 osoby my żadnej :D
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
@pieski

Kiedy z tą akcją wchodzicie?
@PacikW x Cuna wystaw tu jakiegoś łebka, bo nudy jak cholera.
Robicie tam coś poza wyrzucaniem ludzi tracących wiochy?
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Ja np. jako ciekawski gracz ale bez znajomości chciałbym się dowiedzieć co się dzisiaj dzieje na froncie Black-Sekta. Zamiast tego od 15 stron czytam jak 4 gości kłóci się o to kto jest kłamcą a kto nie pisząc w kółko to samo tylko ubierając to w inne słowa.
Mam nadzieje, że ze wspomnianej lektury, wnioski wysnułeś prawidłowe.

@przemeczi - zresocjalizowany i nawrócony Jutrzak, ostoja prawdy i szczerości, gwarant dobrej zabawy

@Bl-ack sno-w - dobry, ale zagubiony człowiek

@Szermet - stary oprych, cham i gbur, mimo to każdy go lubi, ma słodki uśmiech w nowej protezie

@styl judasza - banowany oszust i pozytywnie nastawiony do życia facet

@czerniol elo 3 2 0 - również oszust, zajmuje się głównie pisaniem donosów, potwierdzony kapuś
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
814
A tutaj mam zdjęcie jak pacik dogaduje z sojuszniczymi plemionami miejsca w końcowym składzie( oczywiście skosuje ) proszę o to dowód,który dostałem od kreta :)

edit. ten co podaje mu ręke to black a tematem rozmów była propaganda info od osoby robiącej zdjęcie potwierdzone
 

Załączniki

  • pacik sojusznik.jpg
    pacik sojusznik.jpg
    236,5 KB · Wyświetlenia: 21

Deleted User - 849167984

Guest
A tutaj mam zdjęcie jak pacik dogaduje z sojuszniczymi plemionami miejsca w końcowym składzie( oczywiście skosuje ) proszę o to dowód,który dostałem od kreta :)

edit. ten co podaje mu ręke to black a tematem rozmów była propaganda info od osoby robiącej zdjęcie potwierdzone

Żarty powinny być śmieszne.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
lepiej bierzcie zasty a nie wasi tracą na potęgę zero klinów XD XD
Nie chcą oddawać niestety, a propozycji jest wiele.
Mimo to, nikt ich z plemienia nie wyrzuca xD
Za warzywniak trzeba brać odpowiedzialność, ale co o tym może wiedzieć typ, który kickuje ludzi jednego po drugim, byleby słupki w wojnie sie zgadzały XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
@Bl-ack sno-w spójrz, obraz twojego przyjaciela.

Takie zachowania wspierasz i promujesz?
Zamierzasz umoralnić kolegę, czy pozwolisz mu być chamem i wulgarnym prostakiem?

Nie wiem czego ode mnie oczekujesz.
Był to wpis nieprzyzwoity, chamski i nigdy nie powinien mieć miejsca. Pomimo tego, że regularnie prowokujesz.

Niemniej nie wiem już po raz który, nawołuję Cię byś przestał wydawać wyroki i stawiać pytania z tezą.
Jakim prawem oskarżasz mni o promowanie i wspieranie takich wpisów?
Hamuj bajere
 
Do góry