Światy 195 i 196 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.767
Ostrzegam wszystkie plemiona przed alkoholikiem @AQUILA. Ten gracz to straszny nob, oszust i hejter. Tylko wyzywa wszystkich i strzela z ucha do supportu. Dodatkowo wynosi info ze swojego plemienia do wrogów! Tępić takich jak on
 

aqq07

Miecznik
Wynik reakcji
170
Ja: dominujący darmiarz
Szuka: uległego plemienia na izi blaszkę
Wymagania:
- minimum jedna kosa na tydzień w plemieniu
- niestabilna psychicznie rada
Oferuje w zamian towarzystwo mojej cudownej osoby oraz idiotyczne tracenie wiosek na froncie.
Propozycje proszę wysyłać gołębiem lub PW
PoZDRawiam dobry przekaz leci
 

Mitek93ns

Chłop
Wynik reakcji
0
Powiedzcie jak z tą twierdzą jest ?
Warto grać ?
Lubię ogólnie światy z farma i premium tylko dajcie znać czy ta twierdza bardzo wpływa na grę i czy jej nie psuje ?

a na ciebie doorek: ha TFU
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
Rzadko widzę opinie pozytywną co do ustawień świata. Ja np. uwielbiam różnorodność i cieszę się jak każdy świat jest inny. W końcu Kmicic skończy, dostaniemy tu jakiegoś noba, który będzie puszczał jedno i to samo przez co ludzie będą się wykruszac z tej gry. Przestańmy narzekać i doceniajmy to co mamy. Udanego wiwczorka mordeczki
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.386
Jakakolwiek srednia ekipa wbije na 196 i bedzie miala free wina przy takich ustawieniach ze wsparciem + wiezami.

W ogole co to za praktyki to juz chyba 3 swiat bez gieldy na ktorym jest wieza , gdzie z tego co rozumialem docelowo ,,nowe'' budynki mialy byc glownie na swiatach z gielda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry