Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Ja tylko dyskutuje o sytuacji na świecie w przypadku kiedy TRD padnie i tyle xD
Ale w momencie jak TRD padnie to tym bardziej bezsensem jest dogadywanie się z Elitą.

Jedyny sens byłby teraz zmienić stronę chcąc to ratować (TRD) ale to jest kwestia grania dla każdego na 3 zastach i totalne wyjebanie rohanu na dane słowo, a tak nie wolno robić i nie zrobi nikt z Wielkich Klasycznych Stefanów.
 
Wynik reakcji
485
A jak się czują normalnie gracze trd, którzy tracą wioski podczas gdy @Adeq x Atak obstawia sobie wioski w 10 linii na 3z?
To że rada trd nie szanuje graczy to wiemy, ale żeby ich tak chamsko olewać...
Co masz na myśli normalni? To znaczy, że są nienormalni? Macie taki podział? Na normalnych i nienormalnych? XDD To już wiem po co tyle członów :D

/Haran

PS nikogo nie chce urazić - cel humorystyczny
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Ale w momencie jak TRD padnie to tym bardziej bezsensem jest dogadywanie się z Elitą.

Jedyny sens byłby teraz zmienić stronę chcąc to ratować (TRD) ale to jest kwestia grania dla każdego na 3 zastach i totalne wyjebanie rohanu na dane słowo, a tak nie wolno robić i nie zrobi nikt z Wielkich Klasycznych Stefanów.
No to już sami musicie sobię przekalkulować co się bardziej wam opłaca patrząc na wasze poczynania na froncie Stefany-Elite. Będziecie mieli rywala dużo większego i bardziej zorganizowanego.

Ale to już gdybanie i sami sobie to musicie przekalkulować.

Co do tego, że klasyk nigdy nie złamał słowa to chyba mija się prawdą bo diller po rozpadzie EK pisał, że dalej cisiemy Stefany razem. Screena nie mam bo to było już dawno i nie myślałem, że się może przyda.
 
Wynik reakcji
124
My to my, oddaliśmy multum wiosek warzyw i mamy trochę warzyw, które musimy przejąć i nie ma co tutaj dyskutować, Rohan jest z pewnością lepiej zorganizowane na te chwile. Po za tym to tylko gra: p podzielimy się światem i pobawimy to tyle oczywiście jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
No to już sami musicie sobię przekalkulować co się bardziej wam opłaca patrząc na wasze poczynania na froncie Stefany-Elite. Będziecie mieli rywala dużo większego i bardziej zorganizowanego.

Ale to już gdybanie i sami sobie to musicie przekalkulować.

Co do tego, że klasyk nigdy nie złamał słowa to chyba mija się prawdą bo diller po rozpadzie EK pisał, że dalej cisiemy Stefany razem. Screena nie mam bo to było już dawno i nie myślałem, że się może przyda.
A w Stefanach gracz yatsuu jednego dni wysyłał stałki a drugiego dnia stracił 40 wiosek z dogranym deffem na 22:59:59 przejęcia były po stronie Elite i TRD. Ja to nie wiem co jest nie tak z tymi graczami.. tak nie dopilnować ale gapa
Należy się wam za takie granie :)
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.134
ggo4yiV.png
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
A w Stefanach gracz yatsuu jednego dni wysyłał stałki a drugiego dnia stracił 40 wiosek z dogranym deffem na 22:59:59 przejęcia były po stronie Elite i TRD. Ja to nie wiem co jest nie tak z tymi graczami.. tak nie dopilnować ale gapa
Należy się wam za takie granie :)
Bardziej bym powiedział, że krzywe akcję z dwóch stron zaczęły się od kosy forgivena przy błogosławieństwie Stefanów(jeszcze anonimowa grała)
 
Do góry