Dyskusja o sytuacji na świecie 190

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Nie widzę tutaj żadnego absurdu.
Wszelkie skrypty pobierane przez graczy poza oficjalnymi źródłami z plemion niosą za sobą ryzyko, już nie mówiąc że są nielegalne.

Dlatego każdy na własną odpowiedzialność je instaluje :rolleyes:
Absurdu nie, ale ewidentnie ktoś tutaj nielegalnie zbierał hasła do plemion (czy tylko do plemion?), bynajmniej nie żeby podpierdolić do supportu bociarzy.

I to już raczej inno powinno interesować i pewnie interesuje
Myślę że Pana Prokuratora też może zainteresować (287 kk)
 
Wynik reakcji
182
Będzie oficjalne stanowisko trd ws. nieuczciwych praktyk ich gracza, czy znowu chowają głowę w piasek tak jak to było przy mORFUSIE udając że nie widzą problemu? :D
 
Wynik reakcji
1.011
@tita5

Jak tam samopoczucie obrońco moralności i uczciwej gry. Rozumiem, że włam na konto, wyjęcie komend i przesył deffa nawet pod burzenie musiałeś autoryzować. Raczej chudes sam tego nie ogarnął siedząc na banie za te skrypty.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.133
6 powodów dla których to Chudes był kretem Rohanu:

1. Dopiero na kilka dni przed wojną z Rohanem zaczął ustawiać front.
2. Opracował strefy def/mobil, których 99% warzywniaka nie rozumiało i kisiło defa.
3. Rozpowszechniał na forum nielegalne skrypty.
4. Mając konto frontowe celowo wyłapał bana bez bloka na ataki.
5. Miał być KO, a zniknał na kilka dni.
6. Akcje na Rohan rozpisywał tydzień i... jej nie rozpisał.

Zamykam temat.
Mój post z 13 września stał się jeszcze bardziej aktualny!


A tak już całkiem serio. Chudes sam musi zdecydować jak się zachowa w tej sytuacji, ale jedno jest pewne: nie było komend w obronie akcji. Przecież kto by je miał jak nie KD? A sam .SneaKy wysyłał mi rapki jak nie cofnąłem dwóch offów i dałem je sobie ubić w wioskach przy okazji wyłapując burzenie. Logiczne, że zadbałbym o swój interes!
 

Deleted User - 849153659

Guest
Absurdu nie, ale ewidentnie ktoś tutaj nielegalnie zbierał hasła do plemion (czy tylko do plemion?), bynajmniej nie żeby podpierdolić do supportu bociarzy.

I to już raczej inno powinno interesować i pewnie interesuje
Myślę że Pana Prokuratora też może zainteresować (287 kk)

XD XD

--

@Bl-ack sno-w

Winny całej sytuacji już się przyznał. Osoba poszkodowana dała mu ultimatum. Albo ją publicznie przeprosi i przyzna się do wszystkiego albo sprawa pójdzie dalej.
Niech da ci do myślenia to, że chudes tak bardzo obsrał zbroje, że skasował już strone na której dane skrypty były. Całe szczęście w internecie nic nie ginie i strona została wcześniej zarchiwizowana.
Chudes przerobił skrypty do notatek, opisywania ataków, planer ataków, symulator obrony i parę innych. Każdy z nich wymagał "autoryzacji chudesa".
Archiwum strony nie podam do publicznego wglądu z wiadomych powodów. Mogę jednak wkleić opinie skrypciarza, który te skrypty sprawdzał.

View attachment 53494

Czyli podsumowując krótko chudes posiada hasła do kont każdej osoby, która korzystała z jego skryptów.

I teraz wyobraź sobie, że gra z kimś na jednym świecie. Podrzuca plemieniu wabik w postaci skryptów. Nie wszyscy gracze często zmieniają hasła. Zazwyczaj hasła są z nimi na dłużej. Tak wyciągnięte hasła to istna maszyna do utworzenia własnej siatki "uśpionych agentów". Ci agenci do tej pory pewnie nawet nie byli świadomi tego, że chudes robi sobie z nich potencjalnych kretów xD
Teraz pytanie po co ci hasła osób, z którymi grasz. Traktujesz to jako zabezpieczanie gdyby trzeba było kogoś posądzić o kretowanie i załatwić mu bana za "przekazanie hasła"? Idealny przykład to @Prezes Arsh bo gdzieś mi się przewinęło, że miał takiego bana (chyba nawet sam tu wstawiał screena?). Chudes spisał hasło, zalogował się i wysłał ticket. Banik siedzi.

W tym momencie zagrożone wykradzionymi hasłami są osoby grające w TRD na 190 i KEY na 182. Dodatkowo dochodzi chyba 152 bo z tego co słyszałem tam też wcześniej były te skrypty. Możliwe, że udostępniał też skrypty na innych światach ale nie mam pojęcia gdzie grał wcześniej bo ja akurat jego nick poznałem tutaj.

Mam nadzieje, że nasz kochany support tym razem nie da ciała i poważnie podejdzie do sprawy bo temat jest naprawdę gruby. Wykradanie danych jest poważnym przestępstwem mimo wszystko.

@kmic
@Malgorzata
@zkiw
@Lateralis


Wszystko fajnie pięknie, tylko zapomniałeś, że to zbieranie haseł do konta w gierce a nie do banku XD
Nawet jakby Ci ktoś do banku wyłudził, to sprawy wielkiej by z tego nie było, bo to codzienność. I by było umorzenie. Tyle.
Zwłaszcza, że tu ewidentnie jest Twoja wina jeśli korzystasz z niepewnych skryptów. Sam dajesz hasło i płaczesz.

Ale z niecierpliwością czekam na wjazd wydziału śledczego. Niech ten Twój kolega idzie i zgłosi, że wyłudzono mu hasło do konta na plemionach.
Tylko zapomniałeś o jednej rzeczy.
Konto na plemionach nie jest Twoją własnością. Jest własnością Inno, które Tobie jedynie go użycza.
Iks de XD

Także jedynymi skrzywdzonymi osobami mogącymi stękać jest Inno.
Cala reszta może jedynie....popłakać się. .
Niestety, to smutna prawda, choć kij w ucho jeśli TRD rzeczywiście to zrobiło.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
XD XD

--




Wszystko fajnie pięknie, tylko zapomniałeś, że to zbieranie haseł do konta w gierce a nie do banku XD
Nawet jakby Ci ktoś do banku wyłudził, to sprawy wielkiej by z tego nie było, bo to codzienność. I by było umorzenie. Tyle.
Zwłaszcza, że tu ewidentnie jest Twoja wina jeśli korzystasz z niepewnych skryptów. Sam dajesz hasło i płaczesz.

Ale z niecierpliwością czekam na wjazd wydziału śledczego. Niech ten Twój kolega idzie i zgłosi, że wyłudzono mu hasło do konta na plemionach.
Tylko zapomniałeś o jednej rzeczy.
Konto na plemionach nie jest Twoją własnością. Jest własnością Inno, które Tobie jedynie go użycza.
Iks de XD

Także jedynymi skrzywdzonymi osobami mogącymi stękać jest Inno.
Cala reszta może jedynie....popłakać się. .
Niestety, to smutna prawda, choć kij w ucho jeśli TRD rzeczywiście to zrobiło.
Jasne, pokrzywdzonymi byłoby inno, ale "właściciel" takiego konta śmiało może wrzucić zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i po prostu byłby świadkiem w sprawie, nie przysługowałoby mu prawo do zażalenia na decyzje o wszczęciu, lub odmowie itd. No i jako, że pokrzywdzonymi byłoby inno... ciekawe czy by nie chcieli podreprować swojego budżetu i obliczyliby ile pieniędzy stracili na praktykach chudesa.

Nie ma się z czego śmiać, jeżeli ktoś będzie chciał z tym iść na policję, to nie dość że ma do tego prawo, to i w zależności od wyników i humoru danego prokuratora, to nawet ta sprawa może pójść do sądu (szczególnie, że winnego mają na tacy, nie jak np chodzi o hasło do konta w banku co rusek na
siedmiu vpnach wszedl). Ja nie jestem prawnikiem, więc ci nie powiem jak jest w praktyce z takimi sprawami i czy to ma zastosowanie, jestem za to pewny (bo pytałem prokuratora, akurat jestem z rodziny mocno prawniczej XD) że śmiało taka osoba, której wbił na konto może pisać zawiadomienie i to może pójść dalej.
 
Wynik reakcji
59.447
Absurdu nie, ale ewidentnie ktoś tutaj nielegalnie zbierał hasła do plemion (czy tylko do plemion?), bynajmniej nie żeby podpierdolić do supportu bociarzy.

I to już raczej inno powinno interesować i pewnie interesuje
Myślę że Pana Prokuratora też może zainteresować (287 kk)
Pełna zgoda.
Kryminał dla chudesa a jeśli Rohan chce zachować twarz to powinny polecieć siłowe dla bociarzy :)
Bo przecież specjalnie Rohan startuje na światach bez ms, żeby była czysta gra, prawda?
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.134
No my startujemy na światach bez ms, co mamy zrobić? Mam zakazać grania swoim graczom na innych światach czy jak? Nie wiem czy dobrze zrozumieliście sytuacje.

Na 182 jeden z naszych gra z chudesem w KEY, gdzie mają swoją skryptotekę, która wykrada hasła. Mimo tego, że grają razem w jednym plemieniu na 182 to włamali nam się na konto na świecie 190.
 
Wynik reakcji
59.447
No my startujemy na światach bez ms, co mamy zrobić? Mam zakazać grania swoim graczom na innych światach czy jak? Nie wiem czy dobrze zrozumieliście sytuacje.

Na 182 jeden z naszych gra z chudesem w KEY, gdzie mają swoją skryptotekę, która wykrada hasła. Mimo tego, że grają razem w jednym plemieniu na 182 to włamali nam się na konto na świecie 190.
Ale 182 nie ma tu nic do rzeczy xD bociarze zostali złapali i to twoja decyzja czy ich wypierdolisz czy "nie gramy na msach bo boty psuja gre" to tylko wymowka zeby nie grac na mocne ekipy
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.979
Niedawno miałem podejrzenia, że doszło do wycieku moich passów do tajnego programu Strefy 51.

Teraz już wiem, kto jest za to odpowiedzialny oraz wiem, jak Meksykanie dowiedzieli się o istnieniu kosmitów.
 
Do góry