Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
350
Tak, a to nie było tak że mieliśmy zniknąć już jakiś czas temu a wy - połączyć się z drogimi wygami? Co się stało kochani? XDD
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.552
Tak, a to nie było tak że mieliśmy zniknąć już jakiś czas temu a wy - połączyć się z drogimi wygami? Co się stało kochani? XDD

Po co macie znikać? Znikniecie i nam się pojawi front z EK albo TRD to oni raczej nam nie będą za darmo 200 wiosek na tydzień dawać.
Grajcie jak najdłużej proszę, każdy dzień Waszego istnienia to darmowe wioski dla nas, których nie dostają Wasi wyżej wymienieni sojusznicy.
 
Wynik reakcji
350
To teraz się plączecie w zeznaniach głąby, bo najpierw tak, potem inaczej, na mnie byście dorzucili z tych 6k wiosek coś, bo mi RO spada powoli jak się rozjebaliście kilka razy
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
kasanowa jest tym białym nadzieniem przy pozycji 47 zwany potocznie"oreo". Nasienie białego płynu przyjmuje w zamian za defa.. Yallow banana też lubi,
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
Kurka Mirek wyrzucił mnie ze znajomych :c

Przykre widząc jak przez plemiona kończą się znajomości XD
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.797
Dzięki za grę, akcja też przyjemna.. szkoda że brak MS na świecie to nie było większych możliwości się bronić. Powodzenia dla wszystkich*, ja się wymeldowuje.

giphy.gif

*no może nie wszystkich
 
Wynik reakcji
202
To teraz się plączecie w zeznaniach głąby, bo najpierw tak, potem inaczej, na mnie byście dorzucili z tych 6k wiosek coś, bo mi RO spada powoli jak się rozjebaliście kilka razy

Ty już weź leki. Cieszysz się z byle gówna jakbyś pierwszy raz grał w plemiona. Jarasz się odbitka na blisko np... Jakbym miał z każdym byle gównem które Wam wyrzadziłem się chwalić to brakło by mi czasu na gre.

Casanova 10.07. 20:22
nie płacz

Zdrowa Pięta Achillesa 10.07. 20:24
Nie płacze
Jestem prawdziwym mężczyzną.

Czemu piszesz, też chcesz do Stefanów?

Casanova 10.07. 20:25
bd 70k pik to rozjebiemy 70k pik, idź se płakać do animowanej, nie do naszych

Zdrowa Pięta Achillesa 10.07. 20:27
To po co piszesz?

Zdrowa Pięta Achillesa 10.07. 20:27
Zerknij na staty wojny i juz nie gwiazdorz.

Casanova 10.07. 20:29
Bo się błaźnisz u moich ludzi, to uprzedzam żebyś sobie spokój dał, wstydu oszczędź bo jakbyście tacy mocni byli to byście zdobywali a nie straszyli jacy to mocni nie jesteście i po cichu diody po naszych PoNowcach brali XDDD Kozaki


"Few Hours Later"

Przechwytywanie.PNG

Jak ja diody to na was wbiłem :)
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.326
Dzięki za grę, akcja też przyjemna.. szkoda że brak MS na świecie to nie było większych możliwości się bronić. Powodzenia dla wszystkich*, ja się wymeldowuje.

giphy.gif

*no może nie wszystkich

Dz, fajnie że broniłeś w przeciwieństwie do wielu innych graczy na wschodzie bo nasi są tak strasznie rozleniwieni że najchętniej to by nic nie dogrywali, trzeba było ich troszkę rozbudzić :)
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.797
Dz, fajnie że broniłeś w przeciwieństwie do wielu innych graczy na wschodzie bo nasi są tak strasznie rozleniwieni że najchętniej to by nic nie dogrywali, trzeba było ich troszkę rozbudzić :)

Jakbyście dali tydzień na wyrekrutowanie własnych zagród to by było więcej zabawy, również dzięki i powodzenia dalej.

Jak to się mówi, lepiej późno niż w cale, już bardziej "dla zasady" niż w jakimś konkretnym celu:
xxx.png
 
Do góry