Dyskusja o sytuacji na świecie 190

LBO.

Miecznik
Wynik reakcji
105
Nie trzeba mieć, jakieś specjalistycznej wiedzy z języka polskiego, aby wyłapywać błędy językowe. Jak ktoś ma problem, to istnieją słowniki, które automatycznie poprawiają błędy. A dla osób piszących jakieś prace naukowe polecam programy służące do sprawdzania poprawności tekstu, np. languagetool.

Gorzej w sytuacji wyjaśnienia drugiej osobie znaczenia semantycznego jakieś nazwy, ponieważ wymaga to pewnej wiedzy np. z zagadnień logiki i teorii argumentacji.
Lupin, sadzisz się o pisownię do tego całego Blacka, a sam w swoich wiadomościach masz gafy. Przynajmniej nie bądź hipokrytą i sam skorzystaj z tych słowników, o których wspominasz….
 

DeletedUser209423

Guest
Chyba nie zdziwię Państwa jeśli napiszę, że WnK musi zostać zniszczone.

A nieudacznik u sterów @Pitek Tęgi, to początek problemów tego haniebnego tworu
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Lupin, sadzisz się o pisownię do tego całego Blacka, a sam w swoich wiadomościach masz gafy. Przynajmniej nie bądź hipokrytą i sam skorzystaj z tych słowników, o których wspominasz….
Chwila, bo to nie ja zacząłem się czepiać kogoś, że popełnia błędy. Po pierwsze to Black mnie oznaczył, abym wytłumaczył graczowi AlistarOvereem gafy w pisowni.

Moja wypowiedź pod jego postem była napisana w sposób ogólny, nie podałem konkretnie, kto powinien korzystać z narzędzi poprawiających błędy językowe, nie wytykałem też nikomu błędów językowych. Specjalnie tak zrobiłem w celu wykluczenia w wypowiedzi ataku względem innego użytkownika.

To sam Black zrobił to jako pierwszy, po moim wpisie, więc też przedstawiłem mu, jego błędy.

A samo korzystanie z narzędzi poprawiających pisownie nie jest czymś złym, wręcz przeciwnie, dużo osób na mojej uczelni korzysta z nich w celach redakcyjnych, pisząc prace naukowe.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
black sobie wymyslil ze jest w czyms dobry jak zwykle nie majac krztyny dowodow na urojenia i jak mu finalnie ktos udowodnil ze sciemnia to farmazon wrocil do pisania zarcikow o swoich o swoich nic nie wnoszacych wadach?

zajebista historia normalnie niby czlowiek juz slyszal a zawsze chetnie poczyta jeszcze raz
 

DeletedUser209423

Guest
Chwila, bo to nie ja zacząłem się czepiać kogoś, że popełnia błędy. Po pierwsze to Black mnie oznaczył, abym wytłumaczył graczowi AlistarOvereem gafy w pisowni.

Moja wypowiedź pod jego postem była napisana w sposób ogólny, nie podałem konkretnie, kto powinien korzystać z narzędzi poprawiających błędy językowe, nie wytykałem też nikomu błędów językowych. Specjalnie tak zrobiłem w celu wykluczenia w wypowiedzi ataku względem innego użytkownika.

To sam Black zrobił to jako pierwszy, po moim wpisie, więc też przedstawiłem mu, jego błędy.

A samo korzystanie z narzędzi poprawiających pisownie nie jest czymś złym, wręcz przeciwnie, dużo osób na mojej uczelni korzysta z nich w celach redakcyjnych, pisząc prace naukowe.

Jeśli już jesteś taki dokładny, to batalię słowną rozpocząłeś Ty, kilka stron temu. I ją przegrałeś na starcie, robiąc z siebie głupka.

Po drugie przestań się tłumaczyć, bo to aż śmieszne XD

Tak, tak, korzystaj z tych narzędzi erudyto, bo jak widać inaczej nie dajesz rady iks de.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
@dr Lupin jak cos to mysli tez ze cie trolluje wiec przemyslalbym w jaki sposob z nim rozmawiasz
mi osobiscie szkoda czasu ale sa tu tacy ktorzy dyskutuja z trollikiem wbrew wszelkiej logice
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Jaki pamiętliwy xD
czy to ja zrobiłem z siebie głupka, czy może odwrotnie, pisząc nie prawdę, nawet nie potrafiąc z argumentować swojej wypowiedzi. Natomiast ja podałem klarowne przykłady, przedstawiające jak to oszukujesz innych.

Staram się Cię nie obrażać, ale jak widać dla Ciebie to za trudne i w każdym poście musisz napisać, jaka to osoba mająca inną opinie jest głupia, aby pokazać się w lepszym świetle. To się nazywa kultura xD

Edit. Co więcej wypowiedź wyżej ma konkretnego adresata i nie ma na celu nic tłumaczyć osobom postronnym.
 

DeletedUser209423

Guest
Jaki pamiętliwy xD
czy to ja zrobiłem z siebie głupka, czy może odwrotnie, pisząc nie prawdę, nawet nie potrafiąc z argumentować swojej wypowiedzi. Natomiast ja podałem klarowne przykłady, przedstawiające jak to oszukujesz innych.

Staram się Cię nie obrażać, ale jak widać dla Ciebie to za trudne i w każdym poście musisz napisać, jaka to osoba mająca inną opinie jest głupia, aby pokazać się w lepszym świetle. To się nazywa kultura xD


Nie prawdę XD XD XD XD

NIE PRAWDĘ XD XD XD XD

Ty a co Ty robisz na tej uczelni? Woźnym jesteś? Bo niemożliwe, żeby ktoś kto poważnie studiuje sadził takie byki.
 

DeletedUser209423

Guest
Jaki pamiętliwy xD
czy to ja zrobiłem z siebie głupka, czy może odwrotnie, pisząc nie prawdę, nawet nie potrafiąc z argumentować swojej wypowiedzi. Natomiast ja podałem klarowne przykłady, przedstawiające jak to oszukujesz innych.

Staram się Cię nie obrażać, ale jak widać dla Ciebie to za trudne i w każdym poście musisz napisać, jaka to osoba mająca inną opinie jest głupia, aby pokazać się w lepszym świetle. To się nazywa kultura xD

Edit. Co więcej wypowiedź wyżej ma konkretnego adresata i nie ma na celu nic tłumaczyć osobom postronnym.

To może erudyto jeszcze w kolejności wskażę Ci błędy.

Ale dałeś popis XD

--

Nieprawdę, piszemy nieprawdę a nie 'nie prawdę'

--

Nie 'z argumentować' tylko 'zaargumentować'

--

'Ciebie nie obrażać ' a nie 'Cię nie obrażać '

--

Nie 'jaka to osoba pisząca' a w tym przypadku 'jak to osoba pisząca'

--

O skisnę XD XD XD XD XD XD XD.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Jak to się stało, że jest 3:0? (kto wgl to liczy?) widzę, że bardzo pamiętliwy jesteś

1 sytuacja gdzie mieliśmy inne zdanie, dotyczyła 'loginu' -> miałem rację. Twoimi argumentami było obrażanie innych i Wikipedia, jak to napisałeś "słownik"
2 sytuacja dotyczyła, podawania fałszywych wpisów przez Ciebie -> też przedstawiłem jasne dowody.
3 sytuacja to ta z wczoraj, gdzie sam na mnie naskoczyłeś
 

DeletedUser209423

Guest
Wiecie Szanowni Państwo co robi teraz @dr Lupin ?

Zbiera premkę, żeby usunąć skrót 'dr', bo wstyd.

Druga sprawa, jestem pewien w 100%, że właśnie wertuje moje forumowe popisy, żeby znaleźć choć jeden błąd.
Niech szuka.
Może znajdzie.
Wtedy będzie 4:0 dla mnie, skoro mu mało.
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Niezła manipulacja xD odnosisz się tylko do tej części, która przedstawi Cię w lepszym świetle.
Nie mam zamiaru usuwać skrótu 'dr',
 
Do góry