Dzień Dobry Misiaki

Kubuś Pogromca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
820
A propo tematu, dzięki Szumix

@Pan Owca
@markopolo19

Proszę o zmianę nazwy plemienia na bELLUM.
Czekam 24h
Umowa między nami była jasna i jednoznacznie brzmiała - jeśli jakimś cudem byście wygrali świat, musicie to zrobić SAMODZIELNIE.
W chwili obecnej łamiecie umowę, gdyż w nazwie widnieje Rebels.

Gdybym był nieuczciwy, to już za samą fuzję mógłbym oskarżyć was o złamanie umowy. Ale jestem pewien swego, więc przymknę oko.
Natomiast nazwa ma zostać zmieniona, zgodnie z naszymi ustaleniami.

Jeśli są wątpliwości, to wam chętnie przypomnę szczegóły umowy.
Ty to sobie możesz xD
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Czy wiecie Państwo co się właśnie stało.

Geniusz @TheSzumix po raz kolejny przysłużył się swojej koalicji.
Najpierw sprzedał Overa
A teraz uświadomił mi, że @Pan Owca złamał warunki umowy.

Przypominam, że ustalenia były jednoznaczne - bELLUM ma wygrać świat samodzielnie.
Mogę oczywiście przypomnieć nie tylko samą treść umowy jak i posty, które ją doprecyzowywały. Tam było o tym jednoznacznie napisane.

W chwili przyjęcia Rebels i zmiany nazwy plemienia, bELLUM złamało ustalenia.

Żeby mogło dojść do tej fuzji, potrzebna była moja zgoda na zmianę treści umowy.

Słucham @Pan Owca co masz w chwili obecnej do powiedzenia.
Bo nie ustaliliśmy co w przypadku, gdy ktoś złamie umowę.
Tak jak myślałem już się wykrecasz xD
Spokojnie jeszcze nie przegrałeś
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Moze dlatego ze Over był winny rozwiązania członu? A tu ewidentnie sa logi z kosmosu?
W kontekście walki miałam na myśli AK, ze jeśli posunęliście się do takiego czegoś ( co raczej nikt nie zweryfikuje juz) to słabo, bardzo słabo. I nie, nie bede nikogo oskarżać, mowie jak jest i jak to wygląda.

Nie wiem co napisał Over do supportu czy poprosił o nałożenie blokady na konto ale ja ze Spirxem poprosilismy o blokadę swojego konta i wyjasnienie tej sytuacji. Nie trzeba mieć do tego zadnych wpływów. I mam nadzieje, ze support jednak spojrzy na te sprawe obiektywnie i nas przywróci do gry.
Nie masz nikogo na myśli nie oskarżasz ale jasno tu definiujesz i sugerujesz że mają z tym coś wspólnego.
 

DeletedUser209423

Guest
Tak jak myślałem już się wykrecasz xD
Spokojnie jeszcze nie przegrałeś

Ty przestań tutaj robić z siebie kretyna, bo gdybym chciał się wykręcić, to już mam do tego podstawę.
A jak widzisz niczego takiego nie robię, a wręcz przeciwnie. Pytam Cię jak rozwiążemy problem złamanej przez Ciebie umowy?
Bo nie dam się wystrychnąć na dudka.

Chcesz, bo już tu pokazywałeś, że masz luki, to mogę Ci przypomnieć na co konkretnie się umawialiśmy.

Oszukałeś, więc czekam jaką masz propozycję rozwiązania.
Bo ja pewną mam, ale to jednak chyba powinna być Twoja inicjatywa, bo to Ty oszukujesz.

I jeszcze dzban przyjdzie z tekstem, że ja się chcę wykręcić
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Ty przestań tutaj robić z siebie kretyna, bo gdybym chciał się wykręcić, to już mam do tego podstawę.
A jak widzisz niczego takiego nie robię, a wręcz przeciwnie. Pytam Cię jak rozwiążemy problem złamanej przez Ciebie umowy?
Bo nie dam się wystrychnąć na dudka.

Chcesz, bo już tu pokazywałeś, że masz luki, to mogę Ci przypomnieć na co konkretnie się umawialiśmy.

Oszukałeś, więc czekam jaką masz propozycję rozwiązania.
Bo ja pewną mam, ale to jednak chyba powinna być Twoja inicjatywa, bo to Ty oszukujesz.

I jeszcze dzban przyjdzie z tekstem, że ja się chcę wykręcić
Ja nie widzę problemu, nic się nie zmieniło prócz nazwy. Czyli co jak Markopolo by dostał np bana to umowa nie ważna, bo nie skończymy pod tym samym dowodzeniem? Szukanie dziury w całym. Z całym szacunkiem Black ale ja wciąż liczę że utrzymasz umowy bez cyrków i wymówek jak ta wyżej. Przecież użytkownicy tego forum dobrze wiedzą jaką umowę podpisaliśmy i sądzę że uzyskam ich poparcie w twierdzenie że to co próbujesz robić to miganie. Miej honor i czekaj na koniec. Ja zamierzam umowy dotrzymać niezależnie od tego czy Witam zmieni nazwę, wodza itp
 
Do góry