Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser210100

Guest
- 1
Typowy chłop od wideł.
Ranga przy loginie trafna.

I kolejne nowe konto, cóż za niespodzianka.
Ciekawe, który nieudacznik się bawi.
Po moich wczorajszych przepowiedniach zorganizowanych akcji mających na celu mnie ośmieszyć i zdyskredytować, macie Państwo naoczne przykłady działań.

Uruchamiam ich jak chcę i kiedy chcę
Akurat tu nie trafiłeś z tym nowym kontem xD siedzę tu od dłuższego czasu i czytam sobie forum. Także wyrobiłem sobie opinie
 

DeletedUser209423

Guest
Wyraźnie też widać, że wypuszczają wszystkie szable.
Poszli na rympał.

I ten atak odeprę, nie z takim nieudacznikami się mierzyłem.
Narobią szamba i pochowają się na wieki wieków, rzucając tymi forumowymi sztucznymi kontami.
Klasyka gatunku.

Ten desperacki atak, to pokaz tego, że już ledwie zipią nie radząc sobie.
@Kanarinios. ma już na pewno forumowe konwulsje
 

DeletedUser209423

Guest
Akurat tu nie trafiłeś z tym nowym kontem xD siedzę tu od dłuższego czasu i czytam sobie forum. Także wyrobiłem sobie opinie

Ojej masz konto 1.5 miesiąca.
Faktycznie, przepraszam.
Można śmiało powiedzieć - nie nowe.
Weteran forumowy normalnie.

Czytasz? A zrozumiałeś cokolwiek? Bo Twoje wpisy wskazują, że nie jesteś zbyt inteligentny.

To jeśli wyrobiłeś sobie SWOJĄ opinię, to ją sobie wsadź w nos. Nie musisz wygłaszać opinii na mój temat, bo nie jesteś moim krewnym, przyjacielem, ani nawet znajomym. Więc mam Cię koło tyłka.

To zrozumiałeś, czy prostszym językiem?
 

DeletedUser210100

Guest
Ojej masz konto 1.5 miesiąca.
Faktycznie, przepraszam.
Można śmiało powiedzieć - nie nowe.
Weteran forumowy normalnie.

Czytasz? A zrozumiałeś cokolwiek? Bo Twoje wpisy wskazują, że nie jesteś zbyt inteligentny.

To jeśli wyrobiłeś sobie SWOJĄ opinię, to ją sobie wsadź w nos. Nie musisz wygłaszać opinii na mój temat, bo nie jesteś moim krewnym, przyjacielem, ani nawet znajomym. Więc mam Cię koło tyłka.

To zrozumiałeś, czy prostszym językiem?
Za weterana się nie uważam, jakbym śmiał xD, moje wpisy? To jest mój trzeci wpis. Gościu nie dawaj się tak podpuszczać, łykasz jak pelikan.
 

DeletedUser209423

Guest
Za weterana się nie uważam, jakbym śmiał xD, moje wpisy? To jest mój trzeci wpis. Gościu nie dawaj się tak podpuszczać, łykasz jak pelikan.

Aha ok

Jak Szanowni Państwo obserwatorzy myślą, któż posługiwał się tymi samymi zwrotami i konstruował w ten sam sposób zdania?
To na pewno przypadek, ale udokumentujmy go

Jak Ty lykasz wszystkie posty tutaj jak pelikan, to zycze powodzenia.
Nawet widze nie wiesz jak to Forum funkcjonuje i lykasz wszystkie posty jak pelikan xD

Tadam!
Kurtyna!

Brawo.
Was demaskować, to jak zjeść cukierka. Proste, łatwe i przyjemne
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
KosaNBN2.gif
 

orsonksd

Chłop
Wynik reakcji
5
A ja to wręcz podziwiam zaangażowanie w 20-letnia grę i jakże finezyjne odwracanie kota ogonem Stefanów. Dzięki za spam o mobile, nigdy nie czułem się tak potrzebny o 4 nad ranem XDD
 
Do góry