Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
True true.

I jak tam? Zbadaliście element i waza i wyszło, że te rozmowy sa fejk czy jak w końcu? Bo biedaczkowi chyba nagle odechciało się grać, konto top1 agresor u was, jaka szkoda

prawda zabolala skoro pan raczył się odpisać xDDD
łapcie tekst w formie graficznej zwanego "memem"

LWH.png
VER.png
 
Wynik reakcji
2.015
a kto normalny grać z wami by chciał? skoro start wielkiego vER trzymaliscie tyle w tajemnicy XDDD
a kolejne ile czasu musiało minąć nim kaganiec legion zdjął XDDD
trza było miec pewność ze jednak niszczyciele nie okażą sie too strong

a kto was na ten świat zaprosił? z kim zgodziliście się grać? a potem zaczęliście kombinować przez co nie doszło do sojuszu?
zajebałeś sobie właśnie gównem w mordę albo strzała w kolano i jak było trzymane w tajemnicy jak chociażby wy wiedzieliście i masa innych osób które dostawały zaproszenie do wspólnej gry? mieliśmy reklamy w tv puszczać?

a po co mieliśmy pisać jakie to z nas kozaki zjadając niszczycieli? czym tu jest się chwalić?

wracając do rekrutacji boli dupa że po mimo hejek większość graczy nie chce do was przyjść bo jak fabianka i jego ekipę wzięliście to git ale jak są tego konsekwencje to Ver złe bo w odwecie też kilka osób zrekrutowało kali kraść dobrze okraść kaliego nie dobrze
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
a kto was na ten świat zaprosił? z kim zgodziliście się grać? a potem zaczęliście kombinować przez co nie doszło do sojuszu?
zajebałeś sobie właśnie gównem w mordę albo strzała w kolano i jak było trzymane w tajemnicy jak chociażby wy wiedzieliście i masa innych osób które dostawały zaproszenie do wspólnej gry? mieliśmy reklamy w tv puszczać?

a po co mieliśmy pisać jakie to z nas kozaki zjadając niszczycieli? czym tu jest się chwalić?

wracając do rekrutacji boli dupa że po mimo hejek większość graczy nie chce do was przyjść bo jak fabianka i jego ekipę wzięliście to git ale jak są tego konsekwencje to Ver złe bo w odwecie też kilka osób zrekrutowało kali kraść dobrze okraść kaliego nie dobrze

Akurat to nie na wasze zaproszenie wystartowaliśmy na tym świecie. Proponowałem ruszyć jeszcze chwilę przed startem 185, ale za późno się zabraliśmy za to i nie zebraliśmy wystarczająco ludzi żeby jako tako ruszyć.
 
Wynik reakcji
2.015
Akurat to nie na wasze zaproszenie wystartowaliśmy na tym świecie. Proponowałem ruszyć jeszcze chwilę przed startem 185, ale za późno się zabraliśmy za to i nie zebraliśmy wystarczająco ludzi żeby jako tako ruszyć.

ciekawe że planowaliście wcześniej a ludzi zbieraliście chwilę przed startem świata po naszej hejce
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
1684320420614.png

Ja pisałem do chłopaków na DC 21.01, informacje od Was dostaliśmy na początku Lutego chyba 6 lutego.
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
Akurat to nie na wasze zaproszenie wystartowaliśmy na tym świecie. Proponowałem ruszyć jeszcze chwilę przed startem 185, ale za późno się zabraliśmy za to i nie zebraliśmy wystarczająco ludzi żeby jako tako ruszyć.
Tutaj źle napisałem, napisałem do chłopaków już chwilę po ruszeniu świata 185. Coś mi się nie zgadzało timingowo.
 
Wynik reakcji
2.015
No nie, stwierdziliśmy że nie zbierzemy ludzi na 185 zaczęliśmy powoli myśleć o 187.

to my mieliśmy graczy zebranych od 171 to że masz kogoś na dc nie znaczy że masz zebraną ekipę i plany startować na jakimś świecie do tej pory pamiętam jak gigus na dc powiedział że dopiero się zbieracie i się podjarał że mamy tylu frontowców że będziemy mieli kim grać ez
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
to my mieliśmy graczy zebranych od 171 to że masz kogoś na dc nie znaczy że masz zebraną ekipę i plany startować na jakimś świecie do tej pory pamiętam jak gigus na dc powiedział że dopiero się zbieracie i się podjarał że mamy tylu frontowców że będziemy mieli kim grać ez
frontowcy u was są a kolejnego dnia ich nie ma ;)
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
to my mieliśmy graczy zebranych od 171 to że masz kogoś na dc nie znaczy że masz zebraną ekipę i plany startować na jakimś świecie do tej pory pamiętam jak gigus na dc powiedział że dopiero się zbieracie i się podjarał że mamy tylu frontowców że będziemy mieli kim grać ez

No tak przecież lepiej wiesz jak było.
 
Wynik reakcji
2.015
na tej rozmowie co poleciałeś sie do szczura spłakać ze cie jego psem nazwalem? xDDDDDD

spłakać? wiedziałem że ruszamy razem to powiedziałem że na Legiona syf gada xD na co Legion się wkurwił że jak my mamy grać sojusz jak wasz dzieciak jeszcze przed startem syf robi nikt się nie spłakał a po prostu już przed startem przez jego długi język odpierdalaliście
 
Wynik reakcji
2.015
i patrz tatuś nie załatwił niczego, dalej jestes jego psem ;P

no ciężko żeby Legion widział chat plemienny na 179 nie będąc w tym plemieniu a tak samo jak my tak i wy rekrutowaliście z Pand graczy ciekawe jak byście zareagowali jakby wasz "przyszły sojusznik" pisał na was syf?
 
Wynik reakcji
2.015
jebie od was myśleniem kaliego na kilometr jak coś robicie to dobrze jak coś podobnego dzieje się w waszą stronę albo spotykają was konsekwencję to płaczecie <beczy>
 
Do góry