Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
współczuje aOS, z małej bo macie kurwe na pokładzie
jakbym miał zmniejszać czcionkę w literce m za każdym razem jakbym znalazł kurwę w mAG to pewnie w połowie listy by już tego m po prostu nie było widać

ale fakt trzech/czterech graczy macie nawet na poziomie i w grze i poza nią, więc zostane przy mAG zamiast AG
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ale urwał, ale to było dobre!
View attachment 48576
@Choinka x Shiro x Kage CIOTO PIERDOLONA CO KURWA 50/50 GRA I JUŻ W PIZDE DOSTAJESZ JAK CWEL WEŹ SIĘ POPLACZ TAM JESZCZE WYCHUDZONA DZIWKO SPRZED KOMPUTERA

BILIŚCIE NAS W 70% ŚWIATA TO SZCEKALES TU NAJWIECEJ A TERAZ SZYBKI ZJAZD

CAŁE TE MAG TO GOWNO JEBANE ZASŁUŻONY WPIERDOL DOSTANIECIE A W SZCZEGÓLNOŚCI TO GOWNO SZMIRO CO GRAĆ NIE UMIE, KUTASEM BYM CIĘ ROZJEBAL SPOCONY LESZCZU JESTEŚ NIKIM MOŻESZ MI PALE ZROBIĆ CO NAJWYŻEJ
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
powiedzieć ci coś zabawnego?
P! przegrało po byciu wyjebanym na 15:85, a wygrywało w 15:55
A mAG przegrywa po byciu wyjebanym na 45:55

mAG radzi sobie o wiele gorzej mając 45% świata grając na masę, na którą P! wygrywało mając 15% świata
takie subtelne różnice klas xD
ja razem z moimi braćmi @Kanarinios. @BNK KRUL @Choriel czy @BulwaZaglady pisaliśmy bardzo dużo na forum, ale prezentowaliśmy jednak jakiś poziom w gierce, a wy nie dość że szczekacie na forum to dostajecie wpierdol stulecia w grze XDDDDDDDDD
Poszła tylko jedna akcja poczekaj kurewko.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
@Choinka x Shiro x Kage CIOTO PIERDOLONA CO KURWA 50/50 GRA I JUŻ W PIZDE DOSTAJESZ JAK CWEL WEŹ SIĘ POPLACZ TAM JESZCZE WYCHUDZONA DZIWKO SPRZED KOMPUTERA

BILIŚCIE NAS W 70% ŚWIATA TO SZCEKALES TU NAJWIECEJ A TERAZ SZYBKI ZJAZD

CAŁE TE MAG TO GOWNO JEBANE ZASŁUŻONY WPIERDOL DOSTANIECIE A W SZCZEGÓLNOŚCI TO GOWNO SZMIRO CO GRAĆ NIE UMIE, KUTASEM BYM CIĘ ROZJEBAL SPOCONY LESZCZU JESTEŚ NIKIM MOŻESZ MI PALE ZROBIĆ CO NAJWYŻEJ
Wiecie co się właśnie stało? Dzwonił do mnie sąsiad sZIRO, okazało się, że chłopak rzucił konto. Wypierdolił na truskawki, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go na fo. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do kmica. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to plemiona, mAG i boty od kINSA, a nawet to mu zabraliście.

Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa miesiące temu również mój znajomy z P! rzucił kontem bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo plemionowe trolle, tak trzymać.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
Watpie, wy nadal ten czlon od blejko macie a to dodatkowa kula u nogi
Mordo, kulą u nogi to jest 200 diod obok których teraz codziennie będzie wchodzić burzenie, a ich akcja to była jebaną paraolimpiadą co całego mobila potracili w swoich diodach, a następnego dnia nie mieli żeby bronić XD

Teraz to samo akcje walą przed nami to pewnie znowu się powtórzy, wbiją 20 diod zadowoleni offoszlachtami bo ktoś konta nie przypilnuje, a dzień później nie ma mobila na froncie XDDD I diody są odbijane, a front pada XDDDDDD
Ale nie dziwne, mAG to plemię co żeby wygrać świat potrzebuje z 70% świata dla siebie i miernych przeciwników - takie Bellum czy !N!
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
Mordo, kulą u nogi to jest 200 diod obok których teraz codziennie będzie wchodzić burzenie, a ich akcja to była jebaną paraolimpiadą co całego mobila potracili w swoich diodach, a następnego dnia nie mieli żeby bronić XD

Teraz to samo akcje walą przed nami to pewnie znowu się powtórzy, wbiją 20 diod zadowoleni offoszlachtami bo ktoś konta nie przypilnuje, a dzień później nie ma mobila na froncie XDDD I diody są odbijane, a front pada XDDDDDD
Ale nie dziwne, mAG to plemię co żeby wygrać świat potrzebuje z 70% świata dla siebie i miernych przeciwników - takie Bellum czy !N!
I takie p cieniasy bo was rozjebalismy
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.726
I takie p cieniasy bo was rozjebalismy
Zesraliscie sie, a nie rozjebaliscie
Akcje zrobiliscie i sie odbiliscie

Potem jak Aos dolaczylo to juz koniec bylo po ogloszeniu bulwy i nikt nie gral bo na 80% swiata nie bylo sensu grac na takich obsrancow

Byliscie pewni siebie, ze ugracie na key i aos, a tez przegracie
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Zesraliscie sie, a nie rozjebaliscie
Akcje zrobiliscie i sie odbiliscie

Potem jak Aos dolaczylo to juz koniec bylo po ogloszeniu bulwy i nikt nie gral bo na 80% swiata nie bylo sensu grac na takich obsrancow

Byliscie pewni siebie, ze ugracie na key i aos, a tez przegracie
przecież akcje na was były na max 30% potencjału i to głównie burzenie. dobijaliśmy obrzeża i za szybko ta wojna była
 
Do góry