Dyskusja o sytuacji na świecie 185

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
No tak, tworzyłem darme dla swoich graczy, ale dostałem "wezwanie" zeby bić TM, kumpel konczyl gre oddał wioski. No i przeore dostali.
A te wszystkie wioski co niby potraciłem - po pierwsze 3/4 odbite u nas są, po drugie ban na 24h nie bylo mnie na koncie.
Spuść z kranu młody bo zaraz tu chłopaki będą dochodzic tak lizesz.....

<a href=https://zapodaj.net/b477183653c22.png.html>xddddddddddd.png</a>


ogólnie prócz twoich kolezanek, kolejna osoba do mnie pisze ze jestes błaznem i powinienem sobie odpuścić ci odpisywać, jeszcze raz powiem i poraz ostatni dowiedz sie znaczenia słowa frajer bo jak trafisz na osobe która zna znaczenie tych słów i jest wyczulona i nie ma 20 lat to zrobi z ciebie mąke....
Gra toczy się dalej, przestań do mnie wypisywać bo już ci wiecej nie odpisze, a jak chcesz pogadac i mnie powyzywac to napisalem do twojej kolezanki wiadomosc wiec tam się postaw i powyzywasz mnie tam.
Nah jesteś frajer bity w trąbke i dwa razy prawie z mapy cie skasowano, to nalykales sie darm i cos szczekasz.

spoko cofnelismy cie o 30% w rozwoju ale za 5 dni pewnie znow zjesz 30 darm :)


A muciola to noname jak ty zly kondonie
 
Wynik reakcji
1.236
No cóż taki los chłopaki się nie łamią bywało gorzej już 3 upadki mieliśmy podobno


Zastanawiam się kto na tym świecie jest czyją tarczą.

Liga dla Nas, która wspomagana jest deffem/zastami i latamy akcjami w ich kierunku by jakkolwiek szybko starać się ich odciążyć

Czy Panika dla KnB/DCS/Kosa która dostała deffa ( nie wiem czy dalej dostanie, bo przed nawrotką może ten deff nie dolecieć ) i bawcie się dalej mordeczki xD

Możecie mówić co chcecie o Lichu, ale te fronty póki co w chwili obecnej przepycha offami a nie rekrutacją co zarzucano mu wielokrotnie ( czego nie można powiedzieć o Was ) i jakoś tej Ligi nie zostawiamy co również wielokrotnie zarzucano ze będzie mięsem armatnim.

W odpowiedzi pewnie usłyszę, że jest tak bo nikt się z Nami nie chce dogadać bo jest pajacem a ja razem z Nim ale za to nikt Nas nie chce atakować.

Dziwny ten świat, serio na takim jeszcze nie grałem
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
408
Zastanawiam się kto na tym świecie jest czyją tarczą.

Liga dla Nas, która wspomagana jest deffem/zastami i latamy akcjami w ich kierunku by jakkolwiek szybko starać się ich odciążyć

Czy Panika dla KnB/DCS/Kosa która dostała deffa ( nie wiem czy dalej dostanie, bo przed nawrotką może ten deff nie dolecieć ) i bawcie się dalej mordeczki xD

Możecie mówić co chcecie o Lichu, ale te fronty póki co w chwili obecnej przepycha offami a nie rekrutacją co zarzucano mu wielokrotnie ( czego nie można powiedzieć o Was ) i jakoś tej Ligi nie zostawiamy co również wielokrotnie zarzucano ze będzie mięsem armatnim.

W odpowiedzi pewnie usłyszę, że jest tak bo nikt się z Nami nie chce dogadać bo jest pajacem a ja razem z Nim ale za to nikt Nas nie chce atakować.

Dziwny ten świat, serio na takim jeszcze nie grałem
A dcs u nas tego nie robi? przedstawiasz to tak jakby dcs wrzucało tylko deffa i mówiło bawcie się? Jakby tak było to przystali byśmy na propozycje licha a jakoś stoimy sztywno przy DCS tak jak oni przy nas.
Wy pomagacie lidze w takim samym stopniu co dcs nam choć uważam że dcs jednak bardziej pomaga ale to wiadomo punkt siedzenia.

Moga tak mówić bo skoro przychodzi się na świat i się mówi kogo nie pojedzie i izi świat. Jako dyplomata tez zawodzi bo odpycha sobą i arogancja. Chociaż ostatnio trochę zmienił podejście ale to wiadomo sytuacja dla was najlepsza nie ciekawa się robi.

I jak nie pchacie rekru ? Kto od nas trzech graczy wyciągnął na dodatek nieudolnie jak dla mnie.jeszcze przychodzili tutaj gracze od was przechwalając się i twierdząc że panika pokonana
 
Wynik reakcji
1.236
A dcs u nas tego nie robi? przedstawiasz to tak jakby dcs wrzucało tylko deffa i mówiło bawcie się? Jakby tak było to przystali byśmy na propozycje licha a jakoś stoimy sztywno przy DCS tak jak oni przy nas.
Wy pomagacie lidze w takim samym stopniu co dcs nam choć uważam że dcs jednak bardziej pomaga ale to wiadomo punkt siedzenia.

Moga tak mówić bo skoro przychodzi się na świat i się mówi kogo nie pojedzie i izi świat. Jako dyplomata tez zawodzi bo odpycha sobą i arogancja. Chociaż ostatnio trochę zmienił podejście ale to wiadomo sytuacja dla was najlepsza nie ciekawa się robi

Ja opisuje temat jak ja to widzę, Ty opisujesz według swojego widzenia.

Czy jako dyplomata zawodzi ? Pod względem tego, ze nie mamy nikogo poza Ligą, może i tak.
Z perspektywy możliwości rozwoju ? W żadnym wypadku.

Kogo bije KnB ? Im teren stoi od dłuższego czasu ( nie wliczam łykanych barb )

Kosa/Imperium bije się między sobą - kto tam się rozwija ? Zależy kogo zapytasz.

Kogo bije DCS ? Zrekrutowaną lige i dalej nic.

Panika ? Tak samo zrekrutowaną ligę przy jednoczesnym traceniu wiosek na Naszą korzyść.


W dalszym ciągu uważam, że robicie sobie krzywdę wszyscy nawzajem. Wciąż uważam, że jesteśmy na pozycji wygranej i nadal uważam, że w przypadku EWENTUALNEJ porażki przegramy z własnej winy niżeli z Waszego parcia.
 
Wynik reakcji
2.115
Nie bijemy was, bo ogarniamy porządki w plemieniu. Wolę grać z 60 ogarniętymi osobami, których jestem pewien niż mieć 120, z których co druga zawodzi w kluczowych momentach. Już jesteśmy przy końcówce. Pewne osoby doprowadzily do tego, że na razie ten front stoi.
 
Wynik reakcji
1.236
Nie bijemy was, bo ogarniamy porządki w plemieniu. Wolę grać z 60 ogarniętymi osobami, których jestem pewien niż mieć 120, z których co druga zawodzi w kluczowych momentach. Już jesteśmy przy końcówce. Pewne osoby doprowadzily do tego, że na razie ten front stoi.

Dobrze wiemy, że trochę te porządki jeszcze potrwają. No nie da się tego zrobić szybko, wyjdą jeszcze jakieś kwiatki po drodze.

Poza tym w Was też jakoś mocno nie uderzyliśmy. Sam napisałeś, że dwie średnie akcje zdjęły Wam dwa dość duże konta frontowe. Owszem udaje Wam się wbijać jakieś pojedyncze diody - brawa za aktywność w nocy dla ludzi grających na Mikołaju, ale co dalej ?

Porównując akcje DCS na Lige a Ski na Panikę uważam, że DCS zostało mocniej spowolnione po tej akcji i zanim nawrócą ponownie zdążymy uderzyć w Panikę dwa razy. Dlaczego ? Nie ukrywajmy, na tym świecie można postawić offa w 4 dni to raz, a dwa - Nam większa połowa offów wróciła robiąc przy okazji rzeź na deffie Paniki i remont w wioskach.
 
Wynik reakcji
132
Ja opisuje temat jak ja to widzę, Ty opisujesz według swojego widzenia.

Czy jako dyplomata zawodzi ? Pod względem tego, ze nie mamy nikogo poza Ligą, może i tak.
Z perspektywy możliwości rozwoju ? W żadnym wypadku.

Kogo bije KnB ? Im teren stoi od dłuższego czasu ( nie wliczam łykanych barb )

Kosa/Imperium bije się między sobą - kto tam się rozwija ? Zależy kogo zapytasz.

Kogo bije DCS ? Zrekrutowaną lige i dalej nic.

Panika ? Tak samo zrekrutowaną ligę przy jednoczesnym traceniu wiosek na Naszą korzyść.


W dalszym ciągu uważam, że robicie sobie krzywdę wszyscy nawzajem. Wciąż uważam, że jesteśmy na pozycji wygranej i nadal uważam, że w przypadku EWENTUALNEJ porażki przegramy z własnej winy niżeli z Waszego parcia.
A zabranie kierka90 sprzedawczyka rady Pato i całej jego ekipy placków to nie rekrutacja? Nie twierdzę, że tamten rejon jest jakiś grywalny bo to dopiero sprzątana łapanka, ale jak już się onanizujesz tutaj przesuwaniem wszystkiego offami to się mylisz :)
 
Wynik reakcji
1.236
A zabranie kierka90 sprzedawczyka rady Pato i całej jego ekipy placków to nie rekrutacja? Nie twierdzę, że tamten rejon jest jakiś grywalny bo to dopiero sprzątana łapanka, ale jak już się onanizujesz tutaj przesuwaniem wszystkiego offami to się mylisz :)

Nigdzie nie napisałem, że nie rekrutujemy. Porównaj sobie skale rekrutacji w Ski a jaka jest po przeciwnej stronie.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
408
Dcs bije tak samo ligę jak wy panikę.
Na tym konflikcie obrywa najwięcej liga i my nie wy ani dcs. Jesteście z pozycji agresora macie lżej inaczej będziecie postrzegać ten świat jak zaczniecie się bronić. U siebie macie też sporo nobkow i przy pierwszych uderzeniach spadną.
My grać wolimy z Dcs a liga z wami ot co gramy swoje wygrywamy czy przegrywamy bronić się będziemy napewno.

Co do akcji DCS i nasz Drugi człon zdobywa więcej na lidze niż wy na nas. My się będziemy cofać ale wkoncu ten front stanie
 
Wynik reakcji
1.236
Dcs bije tak samo ligę jak wy panikę.
Na tym konflikcie obrywa najwięcej liga i my nie wy ani dcs. Jesteście z pozycji agresora macie lżej inaczej będziecie postrzegać ten świat jak zaczniecie się bronić. U siebie macie też sporo nobkow i przy pierwszych uderzeniach spadną.

Obawiam się, że trochę się jeszcze zejdzie zanim będziemy bici
 
Wynik reakcji
2.088
Kliknij tu masz na wszystko odpowiedź

Nawet jak nie będziecie pchani tylko wy będziecie bili to statystycznie i tak mniej przejmujecie/ będziecie przejmować niż Dcsy, no więc rozumiem, że was dupa szczypie, bo w końcowym rozrachunku, będziecie mieli mniej wiosek niż koalicja druga w znacznym stopniu, a takie polemizowanie na forum i pisanie głupot jest bezsensowne. Trzeba było się zastanowić wcześniej co się robi/gada i liczyć na konsekwencje tego.
 
Wynik reakcji
1.236
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Wy Nam wmawiacie jakiekolwiek bóle dupy xD

Nie przenoś na każdego swoich hobby bo to, że lubisz przyjmować na pierścień nie znaczy że każdy to lubi
 
Do góry