Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Nigdzie nie zniknąłem, jestem tutaj nadal.
Jeśli odnosisz się do Bogusia to doczytać, ze pisze na samym początku. To pewnie oznacza, początek świata i początkowe jego etapy.

Nie znikam, jedynie jestem ciekaw czemu Szapri nie potrafi ustosunkować się do wypowiedzi Moxi i Jonego, w którym pokazuje zachowanie ze strony Szapriego w stosunku do Chaosów i wbicie kosy w nich. Jesteście sporymi hipokrytami płacząc i obrażając, a skosowaliście Chaosy. Tak właśnie mag respektuje umowy ;)
Kogo obchodzi plemię, które padło bez akcji?

Teraz jesteś bo przejęliście wioski, wcześniej miesiąc udawales, że cię nie ma xdd
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Kto złamał pona ?
Daj dowody, a nie oczerniasz.
Taki jesteś cwany? Ja do tej pory mam ss i wiadomosci z Tobą, jak to Twoi atakowali naszych.
Więc sugerując się poniższym Twoim wpisem, to Wy złamaliście wysyłając atak sprowokowany czy nie.

"A co do klasyka, to można to porównać do sytuacji P! vs AOS. Jak ktoś wysłał od nich atak to Pon już nie obowiązuje, nieważne czy atak był sprowokowany czy nie."


I nie było tak, że pakt nie obowiązywał. Cały czas był i oficjalnie go nie wypowiedziałes. Jeszcze perfidnie się mnie pytałeś na PW czy musisz wypowiadać pona czy możecie brać wioski tych, którzy Wam chcą oddać (mam na to ss, nie wywiniesz się z tego) + wyraźnie Ci napisałam, że jest jeszcze pon i jak wlecicie to go złamiecie (też mam ss). A atakiem na nas z zasta od naszego gracza złamałeś wszelkie granice honoru.

Zajebiście kłamiesz ale mam dowody i ss na to wszystko, a Ty nic. /M
Sorki nie kojarze nicku.
Robert dawał jakieś info, ale to jak pusciliście grupową/posta że koniec i dziękujecie za gre. Chyba też że już nie wchodzicie na konto.
Z Bladym też czasami pisałem ale to chyba też nie on.
Ktoś kto oferował zasta, postaram się poszukać screenów na naszym discordzie o ile takowe robiłem, pewnie w celu humorystycznym :)

No masz ss na to jak pytam czy musze wypowiadać, między tym a atakami z zasta to zdążyło się pare rzeczy wydarzyć ;)
Poszukam.
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
A ty kiedy bedziesz respektowac umowę dotyczącą 50:50 hipokryto xD
Wiem co napisał boguś i wiem do czego sie odniosłem

Tak jak powiedziałem. Możemy mieć dodatkowe 5% bo nie jedziemy na skryptach xd

Ja gościa wyzywam od kilku miesięcy, ale typ myśli że jesteśmy chłopcami do bicia to sobie nic z tego nie robi, kEY już niedługo :cool:

Gość co lubi chińskie bajeczki. Dawaj 1 vs 1, ja Tanjiro ty Enmu. Essa
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Sorki nie kojarze nicku.
Robert dawał jakieś info, ale to jak pusciliście grupową/posta że koniec i dziękujecie za gre. Chyba też że już nie wchodzicie na konto.
Z Bladym też czasami pisałem ale to chyba też nie on.
Ktoś kto oferował zasta, postaram się poszukać screenów na naszym discordzie o ile takowe robiłem, pewnie w celu humorystycznym :)

No masz ss na to jak pytam czy musze wypowiadać, między tym a atakami z zasta to zdążyło się pare rzeczy wydarzyć ;)
Poszukam.
Po pierwsze nie my puściliśmy grp, a jeden radny z klasyków i tylko do klasyków. Po drugie dyplomacją obu plemion już pozniej zajmowałam się ja i wszystko z Tobą było konsultowane.

Oferować mogli zasty ale to nie powód by wysyłać chamsko offy z zasta na nas. Poza tym nie ustosunkowałes się do tego pona w jaki sposób go złamaliśmy, bo jak podpinasz pod to zwykle ataki/fejki co zdarzać się mogły to ja też mogę i w takiej sytuacji mam dowody, że to Wy pierwsi skosowaliscie. A oficjalnie pona nie wypowiedziałes. Tylko wjezdzaliscie na nas od tak. /M
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Po pierwsze nie my puściliśmy grp, a jeden radny z klasyków i tylko do klasyków. Po drugie dyplomacją obu plemion już pozniej zajmowałam się ja i wszystko z Tobą było konsultowane.

Oferować mogli zasty ale to nie powód by wysyłać chamsko offy z zasta na nas. Poza tym nie ustosunkowałes się do tego pona w jaki sposób go złamaliśmy, bo jak podpinasz pod to zwykle ataki/fejki co zdarzać się mogły to ja też mogę i w takiej sytuacji mam dowody, że to Wy pierwsi skosowaliscie. A oficjalnie pona nie wypowiedziałes. Tylko wjezdzaliscie na nas od tak. /M
Wydaje mi się ze Robercik pisał że wy pisaliście coś na forum albo grupową, mogę się mylić, dość dawno to było.
Ale napewno pisali że już nie gracie, a że on też był w radzie to z nim sobie gadaliśmy, chyba głównie arh, ale coś mi świta.

Osobiście nie lubię Twojej osoby, lub was na koncie, coś tam było, nie pamiętam ale niesmak do niku pozostał. Do plemienia całościowo nic nie mam, parę osób tam znam i git się z nimi pisało, sporo oferowało zasty i wioski.
Akcja z atakami i rozwiązaniem paktu była już długo po tym jak już nie pisaliśmy ze sobą z tego co kojarzę.
Średnio być szczegółowym jak to się działo chyba 2-3 miesiace temu. (poszukam jutro na kompie)

Zresztą, mówcie że to my kosowaliśmy chaosy/klasyki i przez to przegrali gierke. mDV też miało podobną narrację na 109. Kto wie co się działo ten wie ;)
Jak to mówił pewien mędrzec: hUSQA szczeka, karawana idzie dalej.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.134
Jesteście sporymi hipokrytami płacząc i obrażając, a skosowaliście Chaosy. Tak właśnie mag respektuje umowy ;)

cjlQMvl.png
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Jak to mówił pewien mędrzec: hUSQA szczeka, karawana idzie dalej.
No wiadomo że dopóki kmic manualnie nie zajmie się kurwami bociarskimi to będziecie cisnąć na skryptach ile się da, bo wY po prostu nie macie kręgosłupa moralnego, takie życie
Jebać wAS kurwy
kINS to tutaj troszke wyżej napisał że wASZYM hobby życiowym jest oszukiwanie w starej grze przeglądarkowej - dno jebanego dna
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
No wiadomo że dopóki kmic manualnie nie zajmie się kurwami bociarskimi to będziecie cisnąć na skryptach ile się da, bo wY po prostu nie macie kręgosłupa moralnego, takie życie
Jebać wAS kurwy
kINS to tutaj troszke wyżej napisał że wASZYM hobby życiowym jest oszukiwanie w starej grze przeglądarkowej - dno jebanego dna
Chcesz pogadać o swoim życiu?
To idź do jehowych
 
Do góry