Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
lepsze by było jakby ostatni obrazek to mój filmik z śmiejącym się panem :D

Najpierw Witam:
Włamali się na konto overowi, nieźle. Szlachetne witam nie stykło koska

Potem Black:
Za cos takiego to support powinnien podziałać, wpierdalasz sie komus na konto włamem i rozwiązujesz plemie by przypadkiem nie zmęczyć się za bardzo.

A dalej już samo się potoczyło...

pobrane.jpeg

pobrane (1).jpeg

cdf08e224fd7460e34bcfb204a6b6440~2.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
He he Skąpiec z Sosnowca się wystraszył.

Po dzisiejszej porannej orce na bELLUM, zauważył, jak bardzo potrzebuje mojej dalszej pracy.
Dostałem nową ofertę.
Wprawdzie dotychczasowa stawka bez zmian, ale w 119 dniu mam dołączyć do jednego z członów, dostanę blaszkę i prawa radnego.

No nareszcie zostałem doceniony.
To dobra oferta.

A już czułem, że Kuweta szykuje propozycję. Za późno, za długo się zastanawiałeś.
Umiejętność kierowania, to umiejętność podejmowania szybkich decyzji
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
921
He he Skąpiec z Sosnowca się wystraszył.

Po dzisiejszej porannej orce na bELLUM, zauważył, jak bardzo potrzebuje mojej dalszej pracy.
Dostałem nową ofertę.
Wprawdzie dotychczasowa stawka bez zmian, ale w 119 dniu mam dołączyć do jednego z członów, dostanę blaszkę i prawa radnego.

No nareszcie zostałem doceniony.
To dobra oferta.

A już czułem, że Kuweta szykuje propozycję. Za późno, za długo się zastanawiałeś.
Umiejętność kierowania, to umiejętność podejmowania szybkich decyzji


Fakt, szykowałem oferte. Niestety plemię się nie zgodziło więc mam związane ręce. Pogadamy w 121 dniu gdy zobaczysz, że Pietrek to obłudnik i kłamca i żadnego slota z prawami nie dostaniesz.
 

DeletedUser209423

Guest
Fakt, szykowałem oferte. Niestety plemię się nie zgodziło więc mam związane ręce. Pogadamy w 121 dniu gdy zobaczysz, że Pietrek to obłudnik i kłamca i żadnego slota z prawami nie dostaniesz.

Pietrek może i jest skąpy ale oszukać nigdy mnie nie oszukał.
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wołał dać blaszkę i miejsce w radzie, niż dołożyć te 3 zł.
 
Do góry